Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.080
chuj mnie ten twój profil obchodzi, nie wiem jakim przyjebem trzeba być żeby stracić front poprzez wpierdol, potem dostać kolejny raz front i znowu dostać wpierdol, kolejnie front sam sie do niego przesunął i dalej traci, ale na forum szczekać szczeka dalej xDD
No przyjebem, dla mnie to jest tylko gra. Ma mi sprawiać frajdę a nie się pocić spocencu i siedziec 24h jak Ty. Zobacz w którym rejonie te wioski były co dostałem i ile wiosek z mojego plemienia tam teraz jest przyjebie. Doinformuj się najpierw potem przychodz szczekać młody.
 
Wynik reakcji
3.080
Czyli dwie szczekajki niejaka Pchełka i oszust Szumix dostały na łeb?
Mega widowisko. Proszę o więcej.
Zwłaszcza ten pchlarz śmieszny, bo tu takiego zgrywał nie tylko pro grajka, ale i intelektualistę.
A skończył jak zwykle. Z ręką w kiblu.

Mistrzowie szybkich, gdzie też dostawali w zęby
Ale pchełka to jest przecież, rozdwojenie jaźni masz?
 
Wynik reakcji
528
A spierdalaj marny chłopie, kolejny noname, którego nie znam i szczeka. Nie dam Ci atencji, sio.
ale ciemnogród, "noname ktorego nie znam", to zdecyduj sie albo kogos nie znasz albo ktos jest nikim nieznanym, juz całkiem pomijam fakt ze pisanie do kogos w internecie 'noname' to jedno wielke X D

Wymyślił sobie jeden tekst i go stuka w koło. Śmieszny typ
Ty sobie za to wymysliles - 'no name, którego nie znam', to jakbys pisał "nie znam Cie, ale jestes jebanym pedofilem"( tu za pedofila mozna sobie wpisac dowolne słowo)

Wnioski ? Nie znam Cie ale ostry z cb debil ktory probuje sprowadzic dyskuje do swojego poziomu i zagiac argumentami <cisza>
 
Wynik reakcji
3.080
ale ciemnogród, "noname ktorego nie znam", to zdecyduj sie albo kogos nie znasz albo ktos jest nikim nieznanym, juz całkiem pomijam fakt ze pisanie do kogos w internecie 'noname' to jedno wielke X D


Ty sobie za to wymysliles - 'no name, którego nie znam', to jakbys pisał "nie znam Cie, ale jestes jebanym pedofilem"( tu za pedofila mozna sobie wpisac dowolne słowo)

Wnioski ? Nie znam Cie ale ostry z cb debil ktory probuje sprowadzic dyskuje do swojego poziomu i zagiac argumentami <cisza>
XD chciałeś błysnąć i się nie udało, najs.

Napisałem noname to się czepiasz, że go obrazam więc musiałem Ci to rozjaśnić żebyś zrozumiał, jak widzę dalej masz z tym problem. Myślenie widzę w witam jest ogólnie ciężkie chyba dla większości
 

Deleted User - 8687748

Guest
Krawol to nie tak się tu pisze .


Wielkie AK na ostatniej akcji zjechało najgroźniejszego frontowca Witam Bialego Wilka .

Ogólnie Witam w strachu ŁAAAAAA
1685208717404.png

TAK KOŃCZĄ WROGOWIE AK

50a34fa9c6a7.gif
 
Do góry