Dzień Dobry Misiaki

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Tez bd spał, bo tak wyglada gra na zapleczu tam gdzie jego miejsce xD Chłop na pizde z jakimś słabym @Dzony x Draxius x Gyano dostaje a pchał się na POTEZNEGO MEFISTO NO BEKA TOTALNA. NA MNIE MOGĄ GRAĆ TYLKO TAKIE POTĘGI JAK ZDOBYWCA WIELU BLASZEK NA ARKADII @pchelka75
Kiedyś żeby zobaczyć osła, trzeba było wyjść do zoo. Pomimo dopisującej pogody, aktualnie nie trzeba tego robić. Wystarczy wejść tutaj.
pretending-to-be-happy-hiding-crying-behind-a-mask.jpg
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Mega mnie to dzisiaj rozbawiło jak bardzo musi boleć tego maluczkiego człowieka moja wykreowana tutaj postać, że posuwa się do takich rzeczy XD Piękne ukoronowanie mojej osoby, wiem że ide w dobrym kierunku w łamaniu psychy 150 kg grubasa, który wczoraj najebał się czteropakiem halnego z biedronki i wysyłał na oślep karety i pw do mnie w nocy, ciesze się że tak bardzo wszedłem tobie do głowy pchełko xD


View attachment 48824


View attachment 48825

View attachment 48823



View attachment 48826

Odpowiem sam sobie jak upośledzony ale co tam, skoro już wyszedłeś z nory i wrzucasz mema, który IDEALNIE pasuje do twojej osoby to przypomnę ci co ost odpierdalales najebany xD
 

Załączniki

  • IMG_9142.jpeg
    IMG_9142.jpeg
    275,6 KB · Wyświetlenia: 3

Deleted User - 8687748

Guest
Co za dzień, pchła chce gryźć karalucha, chłop się pojawił na FO i od razu mu się pług odnalazł, którym może orać. Do tego znalazł się wybitny choreograf, który jednym ruchem chce przelać talent artystyczny. A dzień się jeszcze nie kończy
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
Nie bardzo, ale jak wolisz. Może powiedzieć Ci kiedy przestanę tracić wioski? Czy już to wbiles sobie do głowy? Jak nie to zapraszam na mój profil w grze.
chuj mnie ten twój profil obchodzi, nie wiem jakim przyjebem trzeba być żeby stracić front poprzez wpierdol, potem dostać kolejny raz front i znowu dostać wpierdol, kolejnie front sam sie do niego przesunął i dalej traci, ale na forum szczekać szczeka dalej xDD
 

DeletedUser209423

Guest
Czyli dwie szczekajki niejaka Pchełka i oszust Szumix dostały na łeb?
Mega widowisko. Proszę o więcej.
Zwłaszcza ten pchlarz śmieszny, bo tu takiego zgrywał nie tylko pro grajka, ale i intelektualistę.
A skończył jak zwykle. Z ręką w kiblu.

Mistrzowie szybkich, gdzie też dostawali w zęby
 
Do góry