Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 8687748

Guest
A dziękuję, staram się jak mogę :) Trzeba walczyć z odgórnie nadana narracja przez plemię witam. To nie miejsce do siania propagandy.
Na ten moment to najwięcej w sprawie włamu na konto Spirxa i VonDee najwięcej ty masz do powiedzenia, więc nie wiem kto tu propagandę wali xD Wystarczajaca różnica między Overem a Spirxem jest to, że Over napisał do supportu i nic się nie stało, a Spirx napisał do supportu i nałożono blokadę na konto do wyjaśnienia sprawy. Więcej nie pisze, bo nie będę karmić trolla albo wysyłać obrazki dla oszołoma
 

DeletedUser209423

Guest
Niech Ci będzie. Mam nadzieję, że twoje olbrzymie ego zostanie zaspokojone. Na szczęście już niedługo będziemy twoja propagandę czytać. Pamiętaj o umowie.

Jestem człowiekiem honoru i bez najmniejszego problemu słowa dotrzymam.
Nie wiem tylko czy kojarzysz, ale bELLUM musi samodzielnie wygrać świat, by tak się stało.
Rozumiem, że już wiesz iż AK tego nie zrobi :)
 
Wynik reakcji
3.047
Na ten moment to najwięcej w sprawie włamu na konto Spirxa i VonDee najwięcej ty masz do powiedzenia, więc nie wiem kto tu propagandę wali xD Wystarczajaca różnica między Overem a Spirxem jest to, że Over napisał do supportu i nic się nie stało, a Spirx napisał do supportu i nałożono blokadę na konto do wyjaśnienia sprawy. Więcej nie pisze, bo nie będę karmić trolla albo wysyłać obrazki dla oszołoma
A dlaczego oszołomie nie zablokowali konta overa do czasu wyjaśnienia? Ma się znajomości w supporcie to Wam pomagają, proste. A po kij mi twoje obrazki, zostaw je sobie dla siebie.

Mam najwięcej do powiedzenia , bo odrazu wysyłacie jakieś śmieszne wiadomości o nie atakowaniu bo zostali poszkodowani. A jak zachowaliscie się w przypadku nic nie winnych graczy fiesty, którzy też zostali poszkodowani przez overa czy też kogoś kto się tam włamał? Przypomnij mi proszę. Przed chwilą Vondee pisała o uczciwej walce a nie takich zagrywkach, jak widać macie zupełnie inne podejście do sprawy.
 

DeletedUser209423

Guest
A propo tematu, dzięki Szumix

@Pan Owca
@markopolo19

Proszę o zmianę nazwy plemienia na bELLUM.
Czekam 24h
Umowa między nami była jasna i jednoznacznie brzmiała - jeśli jakimś cudem byście wygrali świat, musicie to zrobić SAMODZIELNIE.
W chwili obecnej łamiecie umowę, gdyż w nazwie widnieje Rebels.

Gdybym był nieuczciwy, to już za samą fuzję mógłbym oskarżyć was o złamanie umowy. Ale jestem pewien swego, więc przymknę oko.
Natomiast nazwa ma zostać zmieniona, zgodnie z naszymi ustaleniami.

Jeśli są wątpliwości, to wam chętnie przypomnę szczegóły umowy.
 
Wynik reakcji
3.047
Jestem człowiekiem honoru i bez najmniejszego problemu słowa dotrzymam.
Nie wiem tylko czy kojarzysz, ale bELLUM musi samodzielnie wygrać świat, by tak się stało.
Rozumiem, że już wiesz iż AK tego nie zrobi :)
Bellum ma sporo świetnych graczy, szanuję ich. Nic nie jest pewne, skąd mam wiedzieć czy wygramy czy nie. Wygra lepszy. Pewnie aktualnie jest to, że witam już zbyt długo nie pozipie.
 
Wynik reakcji
3.047
A propo tematu, dzięki Szumix

@Pan Owca
@markopolo19

Proszę o zmianę nazwy plemienia na bELLUM.
Czekam 24h
Umowa między nami była jasna i jednoznacznie brzmiała - jeśli jakimś cudem byście wygrali świat, musicie to zrobić SAMODZIELNIE.
W chwili obecnej łamiecie umowę, gdyż w nazwie widnieje Rebels.

Jeśli są wątpliwości, to wam chętnie przypomnę szczegóły umowy.
Po co mają teraz zmieniać? Jasno było powiedziane, że ekipa która wygra. Jak ustawią dzień przed końcem świata to wygrają jako Bellum, wiec w czym problem?
 

DeletedUser209423

Guest
Po co mają teraz zmieniać? Jasno było powiedziane, że ekipa która wygra. Jak ustawią dzień przed końcem świata to wygrają jako Bellum, wiec w czym problem?

Między innymi w tym, że przyjęcie Rebels i zmiana nazwy oznaczają nowe plemię.
A ja z Rebelso-bELLUMAMI niczego nie podpisywałem.
Więc skoro problemem nie będzie zmienić dzień przed, to nie jest problemem i teraz
 

DziaMa1337

Miecznik
Wynik reakcji
265
A dlaczego oszołomie nie zablokowali konta overa do czasu wyjaśnienia? Ma się znajomości w supporcie to Wam pomagają, proste. A po kij mi twoje obrazki, zostaw je sobie dla siebie.

Mam najwięcej do powiedzenia , bo odrazu wysyłacie jakieś śmieszne wiadomości o nie atakowaniu bo zostali poszkodowani. A jak zachowaliscie się w przypadku nic nie winnych graczy fiesty, którzy też zostali poszkodowani przez overa czy też kogoś kto się tam włamał? Przypomnij mi proszę. Przed chwilą Vondee pisała o uczciwej walce a nie takich zagrywkach, jak widać macie zupełnie inne podejście do sprawy.
A co zrobił Over jak plemię rozwiązał?
Zaczął nas wyzywać zamiast szukać rozwiązania XD
 

DeletedUser209423

Guest
Czy wiecie Państwo co się właśnie stało.

Geniusz @TheSzumix po raz kolejny przysłużył się swojej koalicji.
Najpierw sprzedał Overa
A teraz uświadomił mi, że @Pan Owca złamał warunki umowy.

Przypominam, że ustalenia były jednoznaczne - bELLUM ma wygrać świat samodzielnie.
Mogę oczywiście przypomnieć nie tylko samą treść umowy jak i posty, które ją doprecyzowywały. Tam było o tym jednoznacznie napisane.

W chwili przyjęcia Rebels i zmiany nazwy plemienia, bELLUM złamało ustalenia.

Żeby mogło dojść do tej fuzji, potrzebna była moja zgoda na zmianę treści umowy.

Słucham @Pan Owca co masz w chwili obecnej do powiedzenia.
Bo nie ustaliliśmy co w przypadku, gdy ktoś złamie umowę.
 

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
930
Moze dlatego ze Over był winny rozwiązania członu? A tu ewidentnie sa logi z kosmosu?
W kontekście walki miałam na myśli AK, ze jeśli posunęliście się do takiego czegoś ( co raczej nikt nie zweryfikuje juz) to słabo, bardzo słabo. I nie, nie bede nikogo oskarżać, mowie jak jest i jak to wygląda.

Nie wiem co napisał Over do supportu czy poprosił o nałożenie blokady na konto ale ja ze Spirxem poprosilismy o blokadę swojego konta i wyjasnienie tej sytuacji. Nie trzeba mieć do tego zadnych wpływów. I mam nadzieje, ze support jednak spojrzy na te sprawe obiektywnie i nas przywróci do gry.
 

Deleted User - 8687748

Guest
A jak zachowaliscie się w przypadku nic nie winnych graczy fiesty, którzy też zostali poszkodowani przez overa czy też kogoś kto się tam włamał?
Tacy poszkodowani, że wiedzieli o fuzji z AK i konieczności siedzenia tego dnia na kontach jeszcze zanim człon rozwiązano. Idź zobaczyć czy ciebie przed domem nie ma
 
Wynik reakcji
3.047
Tacy poszkodowani, że wiedzieli o fuzji z AK i konieczności siedzenia tego dnia na kontach jeszcze zanim człon rozwiązano. Idź zobaczyć czy ciebie przed domem nie ma
Tak, Pietrek tak napisał i tak było. Byle tylko witam nie było niczemu winne. Gracze nie wiedzieli ale Pietrek wiedział, geniusz po prostu. Jakie będą następne liczby w totku? Podziel się to zagram.
 
Do góry