Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Ale musisz być pizdą, że ludziom ad personam wjeżdżasz
tfu

Gówno mnie obchodzi co o mnie myślisz i co Ci się podoba a co nie.
Kim Ty dla mnie jesteś, baranie?

Nie mam żadnych oporów wobec tamtego syfiarza. On narzucił taką narrację i taka będzie kontynuowana. Będę dalej mu ciskał i z dumą patrzył na jego ból dupska.

Może mam być dla niego uprzejmy, skoro dzień dnia wulgarnie mnie znieważa. Jeszcze czego.

Co do pojazdu, był wykwintny. Wymarzona riposta.
Jestem wyczulony na wszelkie grzyby, od czasu tego na tyłku, więc od razu zauważyłem, że coś tam na ścianie rośnie.
Jedyne co pies fajny i szkoda, że w tej melinie musi się męczyć.


A teraz nie zawracaj fujary, bo mam piękne widoki przed sobą. I chodzi mi nie tylko o moją piękną żonę.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Afrykański ci wjeżdżał w taki sposób? no chyba nie (chyba że gdzieś mi uciekło)
a taki pajac black będzie się wyśmiewał z standardu życia innych pfff a jeszcze 400 stron temu sam pisał jak to prowadzi firmę dzięki ,,Wujowi,, i jego kontaktom z hurtowniami. Zapytany co tam robi odpowiedział, że praktycznie nic.. bo sam raczej do niczego nie doszedł, za to ad personam tu mocnego udaje. Nie trawię takich ludzi.
 

DeletedUser209423

Guest
Afrykański ci wjeżdżał w taki sposób? no chyba nie (chyba że gdzieś mi uciekło)

Strasznie się miernoto nerwowy robisz.
Coś nie idzie zgodnie z planem?
Twój problem.

A teraz 3 min mi wystarczyły, by obalić te Twoje bzdury, baranie.

Czarodziej nie wjezdzał? A to ciekawe. To proszę pierwsze z brzegu cytaty, gdzie znieważał rodziny i gdzie naśmiewał się ze 'standardu' życia innych, siedząc w zagrzybionej melinie.
Proszę, specjalnie dla Ciebie:

Miłego dnia kurewska cioto .
Daj blika to ci rzucę 20 zł xD

Rzucić ci tego bliczka na obiad ?

Tak to cię ta twoja niewidoma szmula na obiadek woła :D

Gowno nie interesuj się biedaku jebany.

To,że twoją mamusia to szonica, a tatus jest nieznany chuj mnie obchodzi ale nie mieszaj mnie w to śmietniku.

Masz honor, to przeproś. A jak nie Panie Owco, po prostu zamknij gębę
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Afrykański ci wjeżdżał w taki sposób? no chyba nie (chyba że gdzieś mi uciekło)
a taki pajac black będzie się wyśmiewał z standardu życia innych pfff a jeszcze 400 stron temu sam pisał jak to prowadzi firmę dzięki ,,Wujowi,, i jego kontaktom z hurtowniami. Zapytany co tam robi odpowiedział, że praktycznie nic.. bo sam raczej do niczego nie doszedł, za to ad personam tu mocnego udaje. Nie trawię takich ludzi.
Racja pisanie komuś o eutanazji i życzenie mu śmierci jest całkiem mniej nieprzyzwoite niż napisanie komuś o zielonej zatęchłej kanapie. Owca widzę bardzo chcesz żebym zmienił o Tobie zdanie xd
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
nie wiem, życzenia śmierci po mnie spływają jak po maśle, stąd może nie zwróciłem uwagi
sam w tym tygodniu życzyłem jej kurierowi co wrzucił paczkę prosto w paszczę mego psa zamiast do skrzynki xD
a takie podjazdy w kierunku stanu materialnego mnie strasznie denerwują, tylko pizdy największe tak robią

nie że bronie czarodzieja, bo czytałem tylko 3 ostatnie jego posty, ale to już bardziej z racji mojego lenistwa
 

DeletedUser209423

Guest
nie wiem, życzenia śmierci po mnie spływają jak po maśle, stąd może nie zwróciłem uwagi
sam w tym tygodniu życzyłem jej kurierowi co wrzucił paczkę prosto w paszczę mego psa zamiast do skrzynki xD
a takie podjazdy w kierunku stanu materialnego mnie strasznie denerwują, tylko pizdy największe tak robią

nie że bronie czarodzieja, bo czytałem tylko 3 ostatnie jego posty, ale to już bardziej z racji mojego lenistwa

To może teraz wygłoś mu kazanie? Pokazałem Ci jak gardzi 'biedakami'
 

DeletedUser209423

Guest
hmm fakt, czarodziej ty też dobrze odjebany jestes
tfu

Dziwne, że spodziewasz się, że ktoś będzie odzywał się z szacunkiem do takiego syfiarza.
To on narzucił takie warunki dyskusji.

Tej cholerze jak prosto w profil nie napiszesz co o nim myślisz, to nie zrozumie. I dalej będzie Cię obrażał.
A teraz już skomla od kilkunastu dni, żeby się od niego odczepić.
Ginie od własnej broni.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
nie musisz do niego się odzywać z szacunkiem
po prostu zrobiłeś to w sposób który na mnie zawsze działa jak płachta na byka, bo co ma status materialny do tego jakim kto jest człowiekiem...
To chyba ty jako ta bardziej ogarnięta strona sporu powinieneś wiedzieć że nie powinno się zniżać do poziomu oponenta?
 

DeletedUser209423

Guest
nie musisz do niego się odzywać z szacunkiem
po prostu zrobiłeś to w sposób który na mnie zawsze działa jak płachta na byka, bo co ma status materialny do tego jakim kto jest człowiekiem...
To chyba ty jako ta bardziej ogarnięta strona sporu powinieneś wiedzieć że nie powinno się zniżać do poziomu oponenta?

Być może znaczenia to nie ma, ale wiem, że nie kontroluje emocji i to go sprowokuje. To wystarczająca satysfakcja dla mnie i powód dla którego to napisałem.

Dziękuję, że nawet Ty przez przypadek przyznajesz, że jestem bardziej ogarnięty od niego. To oczywiste, ale Ty zaślepiony nienawiścią do mnie, takie słowa...

Owszem, czasem trzeba się zniżyć. Właśnie dlatego, że tak go przetargałem, to teraz skomle już nawet na priv, żebym się od niego odczepił.
Szybko się zmienia perspektywa.
 
Wynik reakcji
2.625
Być może znaczenia to nie ma, ale wiem, że nie kontroluje emocji i to go sprowokuje. To wystarczająca satysfakcja dla mnie i powód dla którego to napisałem.

Dziękuję, że nawet Ty przez przypadek przyznajesz, że jestem bardziej ogarnięty od niego. To oczywiste, ale Ty zaślepiony nienawiścią do mnie, takie słowa...

Owszem, czasem trzeba się zniżyć. Właśnie dlatego, że tak go przetargałem, to teraz skomle już nawet na priv, żebym się od niego odczepił.
Szybko się zmienia perspektywa.

Z tego co mi się kojarzy to ty 1 napisałeś do mnie na priv . :D

Ja napisałem ci potem byś już zamknął ta pizde .

Niestety nie zrozumiałeś
 
Wynik reakcji
2.625
Ale ja nie mam grzyba na ścianie, a jedynie miałem na tyłku, przez to, że skorzystałeś z basenu dzień przede mną.
Zatem z tym życiowym to mniej od Ciebie.
W grze zgoda
No widzisz ja też nie mam .

Nie miales w tyłku tylko w głowie w raz z widoczna plesnia .
Jeżeli jednak miales ja też w tyłku .
To proponuję do niego nie wpuszczać byle czego to sie nie zarazisz .
 

DeletedUser209423

Guest
No widzisz ja też nie mam .

Nie miales w tyłku tylko w głowie w raz z widoczna plesnia .
Jeżeli jednak miales ja też w tyłku .
To proponuję do niego nie wpuszczać byle czego to sie nie zarazisz .

Oj nie bądź taki skromny.
Przecież widać, że na tej melinie wyhodowałeś dorodną pleśń.
Polecam udać się do PSB Mrówka, na pewno coś znajdą.
 
Do góry