Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
A ty nie wiesz do czego się odnosiłeś, czy nie chcesz wiedzieć? Czy może wstydzisz się własnych słów? Napisz w takim razie do czego się odnosiłeś, jeżeli twierdzisz, że kontekst zacytowanych postów nie pasuje do stwierdzenia, że jesteś samozwańczym królem gierki. Jesteś flagowym przykładem cwaniaczka i musisz liczyć się z tym, że jak już ma się niewyparzony język, to później nie wystarczy napisać, że "nie nie chłopaki, co innego miałem na myśli, nie ma sensu drążyć". Powiedziałeś A, powiedz B.

Jest przykładem cwaniaczka, bo śmiał się i prowokował bELLUM?
Ty idioto.
A do czego służy to forum?

A tak w ogóle kim Ty jesteś, skoro bawisz się w umoralnianie na forum niszowej gierki, nie dlatego, że rzeczywiście Ci pewne zachowania przeszkadzają a dlatego, że jesteś stulejarzem, który wpada w stan uniesienia, gdy dostanie 2xlike i zostanie poklepany po plecach?
Przecież to gołym okiem widać, że jak tylko ktoś napisze coś w stylu 'Pchełka dawaj!', to omal się nie zesrasz z przesadnego zaangażowania.

Swoją drogą, przypomnijmy, że Twoje kompleksy to efekt problemów psychicznych od bardzo długiego czasu, przecież bawiłeś się w to już xx czas temu.

Screenshot_20230520-205955~2.png

To pierwsza sprawa


--

No to jak wiesz, to napisz. Podpowiem ci, że nia ma znaczenia to czy odpisywałeś na zaczepki Bellum, bo aktualnie patrzysz na wioski ze swojego konta z dostępu gościnnego, a Bellum w przeciwieństwie do ciebie potrafi pokazać pazurki nie tylko na FO.

bELLUM pazurki?
A to ciekawe kiedy je pokazali. Bo nie zauważyłem. Może byłem wtedy chory?

A może to było wtedy jak błagali Rebels o sojka? To samo Rebels, które wyśmiewali i równali z gównem, tu na forum?
I jakoś patrz moralisto, o tym zapomniałeś. Ale do Rocci się sapiesz z jęzorem do ziemi o to, że wyśmiewał.
No, dalej nieudaczniku, zacytuj nam tu Sylwana czy Marko z Pola jak kręcili szydere z Rebelsów. Przecież Ty moralista jesteś na pewno uczciwy.

A nie, czekaj, za to nie poklepią Cię po plechach, więc nie opłaca się.

--

Nie muszę ci wmawiać upośledzenia, starczy zacytować twoje wypowiedzi których wydźwięk nieudolnie próbujesz teraz zmieniać.

Zdaje się, że to Twoja stara sprawdzona metoda, że wyrywasz z kontekstu to co dla Ciebie wygodne czy też wmawiasz ludziom swoje jakieś chore wymysły i publicznie oskarżasz.
I uwaga niespodzianka, to też robisz już od bardzo dawna.

Screenshot_20230520-205939~2.png

--

Swoją drogą Twoja buta i arogancja jest niewyobrażalna.
Dawno tu nie było takiego buca.
Jak widzę i wnioskuję, wynika to z faktu, że czujesz dominację gdy ułożysz ładnie skonstruowaną wypowiedź, między wierszami przemycając swoje złośliwości.
To szczyt Twoich możliwości?
Ładne zakompleksienie.
Ale wiesz co?
Takie wypowiedzi potrafi konstruować 90% użytkowników forum. Niczym się nie wyróżniasz. Zero, null, jesteś bardzo przeciętny.
Ja salonowych określeń używał nie będę, jesteś pajacem i Ci o tym piszę wprost.

Ale znowu zerkam do przeszłości i ups.
Jednak od zawsze tak pajacowałeś

Screenshot_20230520-210016~2.png


Nie odniosę się do reszty Twoich euforycznych wpisów, bo tak sam siebie kasujesz, że w zasadzie by wystarczyło Cię cytować.
Ale
Jeśli już tak się brandzlujesz, to zachowaj jakąś logikę i sens.
Bo to nawet śmieszne, że pouczałeś Rocce jaką to jest łachudrą, bo wydoił swoje plemię i zostawił...
a co pewnie nie jest niespodzianką, zerkam do Twojej przeszłości i co mamy?

No tak, pchełka wielki moralista i konstruktor faknsatycznej przemowy, jest znanym kosownikiem

XD XD XD XD XD XD


Screenshot_20230521-071355~2.png

O skisnę XD XD XD XD

Drugi kret Sylwan, skosował swoje plemię i ma najwięcej do powiedzenia w kwestii moralności.

Podsumuje to jednym zdaniem, żeby ten stulejarz był dalej w swoim wymarzonym stanie uniesienia: 'pchełka jedziesz!'

XD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Niedzielne smyranko się wzajemnie po jajach afrykanskiej spierdoliny i syfwana uznaję za otwartę, brakuje jeszcze niedorozwoja pchełki i frontowca szumixa i bd komplet ludzi z kompleksem WIELKIEGO MEFISTO.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Mega mnie to dzisiaj rozbawiło jak bardzo musi boleć tego maluczkiego człowieka moja wykreowana tutaj postać, że posuwa się do takich rzeczy XD Piękne ukoronowanie mojej osoby, wiem że ide w dobrym kierunku w łamaniu psychy 150 kg grubasa, który wczoraj najebał się czteropakiem halnego z biedronki i wysyłał na oślep karety i pw do mnie w nocy, ciesze się że tak bardzo wszedłem tobie do głowy pchełko xD


1684659331436.png


1684659343359.png

1684659076476.png



1684659575546.png
 
Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
juz ci pisałem chyba gdzieś, że nie jesteś w moim typie i gramy w przeciwnych drużynach (interesują mnie kobiety) więc proszę skończ już mnie podrywać bo nic nie wskórasz tymi swoimi tekstami o penisach,robieniu loda itd itp. Wiem, że odrzucenie boli ale musisz się z tym pogodzić. W sumie pójdę chyba drogą ignorowania twoich postów bo chyba ani razu się do tej pory nie zdarzyło żeby wniosły cokolwiek do dyskusji xD
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Przykro jest patrzeć jak chłopak którego posty wywoływały uśmiech na twarzy tak się stoczył. Byłeś ikoną, aktualnie jesteś raczej czymś w stylu błazna, ale ok, takich zaślepionych ludzi też tu potrzebujemy. Ja bym proponował wsparcie ze strony Berbecia, może jakoś pomoże ci wyjść z dołka w który wpadłeś.


stoczyl
LOL
chyba przerolowal z lewej na prawa strone w wysypisku
to by chyba bardziej pasowalo
 
Wynik reakcji
2.633
juz ci pisałem chyba gdzieś, że nie jesteś w moim typie i gramy w przeciwnych drużynach (interesują mnie kobiety) więc proszę skończ już mnie podrywać bo nic nie wskórasz tymi swoimi tekstami o penisach,robieniu loda itd itp. Wiem, że odrzucenie boli ale musisz się z tym pogodzić. W sumie pójdę chyba drogą ignorowania twoich postów bo chyba ani razu się do tej pory nie zdarzyło żeby wniosły cokolwiek do dyskusji xD

Jak sie czytać nie potrafi i przekazu nie rozumie to zalecam powrót do szkoły.

Pamiętaj, że uczy się człowiek całe zycie amebo .

Ty się interesujesz kobietami, a kobiety tobą nie :D.
Bo widzisz MefiCipo one już mają jedna pipe pod nogami na chuj im druga ? . :D
 
Wynik reakcji
2.633
Niedzielne smyranko się wzajemnie po jajach afrykanskiej spierdoliny i syfwana uznaję za otwartę, brakuje jeszcze niedorozwoja pchełki i frontowca szumixa i bd komplet ludzi z kompleksem WIELKIEGO MEFISTO.

Wcale nie nawiązujesz tym do homoseksualizmu uposiu jebany .

Mogę cię Mefis adoptować.

W Ameryce ogarniemy eutanazję.
Na chuj Ci się męczyć? :D .
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Jak sie czytać nie potrafi i przekazu nie rozumie to zalecam powrót do szkoły.

Pamiętaj, że uczy się człowiek całe zycie amebo .

Ty się interesujesz kobietami, a kobiety tobą nie :D.
Bo widzisz MefiCipo one już mają jedna pipe pod nogami na chuj im druga ? . :D
A twoja niunia się jednak zainteresowała ale ja nie interesuje się grubymi bazylami.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Druga sprawa przekaz? ty oprócz szamba i frustracji które wylewaja się z każdego twojego posta przez to ze na 174 dostałeś na czosnek od Wielkiego Witam nie wnoszą zupełnie nic. No może jeszcze ten avatar psa z brzydka morda (jaki właściciel taki psiak) który wyprowadza cię na spacer przed blok na Pradze gdzie podejrzewam ze „egzystujesz” patusie
 
Wynik reakcji
2.633
Druga sprawa przekaz? ty oprócz szamba i frustracji które wylewaja się z każdego twojego posta przez to ze na 174 dostałeś na czosnek od Wielkiego Witam nie wnoszą zupełnie nic. No może jeszcze ten avatar psa z brzydka morda (jaki właściciel taki psiak) który wyprowadza cię na spacer przed blok na Pradze gdzie podejrzewam ze „egzystujesz” patusie
Po raz nie dostałem na cipe .

Po dwa ten piesek jest ładniejszy niż ty uposiu .

Po trzy wolę być patusem z brzydkim ryjem .
Niz chudym kłamliwym upośledzonym klaunem jak ty .

Który tu wchodzi przyklaskiwać blackowi lub jarać sie ubitą kareta w nocy. :D
 
Do góry