Dzień Dobry Misiaki

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
No fajnie, tylko zobacz, do czego się odnosiłem w tych odpowiedziach.
A ty nie wiesz do czego się odnosiłeś, czy nie chcesz wiedzieć? Czy może wstydzisz się własnych słów? Napisz w takim razie do czego się odnosiłeś, jeżeli twierdzisz, że kontekst zacytowanych postów nie pasuje do stwierdzenia, że jesteś samozwańczym królem gierki. Jesteś flagowym przykładem cwaniaczka i musisz liczyć się z tym, że jak już ma się niewyparzony język, to później nie wystarczy napisać, że "nie nie chłopaki, co innego miałem na myśli, nie ma sensu drążyć". Powiedziałeś A, powiedz B.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
No fajnie, tylko zobacz, do czego się odnosiłem w tych odpowiedziach.
---> nie pomagaj sojusznikowi --->rozbierz go i skurw sie za 3 blaszki rzucone jak menelom z pod lidla ----> Chwal się jakie to obecne plemię jest wspaniałe, jak to strzelisz na hita nas ----> Smiej sie absolutnie wszędzie na pw i na forum z jakiś ataków i mów jak to akcja super nie wejdzie ---> Oj nie wyszło, udawaj że nie wiesz o czym pisałeś ---> powtórz od punktu numer 3, aż może coś się uda. Podsumowanie twej zacnej osoby.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.918
A ty nie wiesz do czego się odnosiłeś, czy nie chcesz wiedzieć?

Ależ doskonale wiem, do jakich słów się odnosiłem. Najwidoczniej ty nie wiesz, skoro wyciągnąłeś te słowa z wyszukiwarki bez żadnego kontekstu i próbujesz mi wmawiać jakieś upośledzenie.

Chwal się jakie to obecne plemię jest wspaniałe, jak to strzelisz na hita nas ----> Smiej sie absolutnie wszędzie na pw i na forum z jakiś ataków i mów jak to akcja super nie wejdzie

Gdzie tak pisałem? Napisałem jedynie, żebyście się nie zdziwili, jak stracicie wioski, bo ego poniosło któregoś z was. Co do pw to nie pisałem do nikogo w tej grze poza osobami ze swojego plemienia i pojedynczymi z Bellum czy Rebels (dla przykładu z sornim, który sam do mnie napisał, jak to cytuję "lubi walecznych", czy z Kultywatorem, który ewidentnie szukał zaczepki, ale z racji tego, że gówno wiedział, to go zlałem, czy może z pandaseką, kiedy dogadywałem się na szachy).

rozbierz go i skurw sie za 3 blaszki rzucone jak menelom z pod lidla

Btw jesteś kolejną osobą, która chyba już się pogodziła ze zwycięstwem Witam, skoro już rozdaje im blaszki.
 

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Ależ doskonale wiem, do jakich słów się odnosiłem. Najwidoczniej ty nie wiesz, skoro wyciągnąłeś te słowa z wyszukiwarki bez żadnego kontekstu i próbujesz mi wmawiać jakieś upośledzenie.
No to jak wiesz, to napisz. Podpowiem ci, że nia ma znaczenia to czy odpisywałeś na zaczepki Bellum, bo aktualnie patrzysz na wioski ze swojego konta z dostępu gościnnego, a Bellum w przeciwieństwie do ciebie potrafi pokazać pazurki nie tylko na FO. Prowokacje tak czy siak w głównej mierze wychodziły z twojej strony, a że groźny jesteś tylko na FO, to wcale mnie nie dziwi, że Bellum teraz z ciebie ciśnie bekę. Chciałeś pośmieszkować i zrobić z siebie króla, to teraz śmieszkują na twój temat, sprawiedliwe prawda? Jedyne co teraz możesz robić to zaprzeć się rękami i nogami, że miałeś coś innego na myśli, nie podając konkretów.
Nie muszę ci wmawiać upośledzenia, starczy zacytować twoje wypowiedzi których wydźwięk nieudolnie próbujesz teraz zmieniać.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.918
No to jak wiesz, to napisz. Podpowiem ci, że nia ma znaczenia to czy odpisywałeś na zaczepki Bellum, bo aktualnie patrzysz na wioski ze swojego konta z dostępu gościnnego, a Bellum w przeciwieństwie do ciebie potrafi pokazać pazurki nie tylko na FO. Prowokacje tak czy siak w głównej mierze wychodziły z twojej strony, a że groźny jesteś tylko na FO, to wcale mnie nie dziwi, że Bellum teraz z ciebie ciśnie bekę. Chciałeś pośmieszkować i zrobić z siebie króla, to teraz śmieszkują na twój temat, sprawiedliwe prawda? Jedyne co teraz możesz robić to zaprzeć się rękami i nogami, że miałeś coś innego na myśli, nie podając konkretów.
Nie muszę ci wmawiać upośledzenia, starczy zacytować twoje wypowiedzi których wydźwięk nieudolnie próbujesz teraz zmieniać.

Powiem tak, nieźle się odkleiłeś od rzeczywistości.


Gdzie ty widzisz , ze ktoś już przypisuje blaszkę Witam przyjebie?.

Np. tu:

Nie jesteś żadnym RA czy tam Ms .
Tylko pionkiem Witam który oddał plemię za 3 blaszki .

Rzeczy nazywaj po imieniu .
A Witacze to sojusznik fine był.

Żeby Fine się poddało musiało wyjść na nich ogrom offow .
To że się poddali to zasługa BellReb/AK .
No i wasza bo nie dostali od was zbytniej pomocy .
AK mając 3-krotnie dłuższy front niż Witam musiało mieć dużo więcej Deffa .
Gdzie takie Witacze mogły sobie same offy praktycznie robić .
Ostatnie 2 tyg to faktycznie już raczej samo dobijanie Fine . No i sporą część Deffa poszła już pod Witam ,a akcje Witam wypadają dużo słabiej(40 wiosek na ostatniej akcji)
I z tą kasacja też śmieszne bo ilu graczy się skasowalo dwóch ?.
To są te twoje fakty właśnie .

>rozbierz go i skurw sie za 3 blaszki rzucone jak menelom z pod lidla


W ogóle wmawianie mi, że sprzedałem plemię, jest niepoważne, bo nie byłem osobą decyzyjną w RA (ba, nie byłem nawet w radzie), a bawi mnie to tym bardziej, bo osoby twojego pokroju gówno wiedzą, co się działo. Pietrek trochę przybliżył, a dalej widzę te same kretynizmy.

Jak już kiedyś pisałem, ktoś wam ewidentnie wciska tanią propagandę rodem z Rosji, bo tam działa to niemal identycznie - rosyjskie media wypuszczą farmazony, a ciemny lud w nie wierzy. Tak samo jest i u was - ktoś wcisnął wam farmazon, że RA sprzedało się za miejsca (czy nawet blaszki, jak to niektórzy mówią :)), a osoby twojego pokroju jak ciemny lud w to wierzą.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.639
Powiem tak, nieźle się odkleiłeś od rzeczywistości.




Np. tu:






W ogóle wmawianie mi, że sprzedałem plemię, jest niepoważne, bo nie byłem osobą decyzyjną w RA (ba, nie byłem nawet w radzie), a bawi mnie to tym bardziej, bo osoby twojego pokroju gówno wiedzą, co się działo. Pietrek trochę przybliżył, a dalej widzę te same kretynizmy.
No kurwa ulom jebany . :D

I czego tam nie rozumiesz?.
Opierdoliles z tym drugim kasztanem Cyaa własne plemiona by tylko mieć możliwość dalszej gry i walke o blaszkę . :p

Jesteś jeszcze większym dzbanem bo ty sie skurwiles tylko za szanse, a nie za samą blaszkę.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.918
No kurwa ulom jebany . :D

I czego tam nie rozumiesz?.
Opierdoliles z tym drugim kasztanem Cyaa własne plemiona by tylko mieć możliwość dalszej gry i walke o blaszkę . :p

Jesteś jeszcze większym dzbanem bo ty sie skurwiles tylko za szanse, a nie za samą blaszkę.

Chciałeś się dowiedzieć, kto pisał o tym, że blaszki dla Witam są rozdane, więc odpowiedziałem. Nie moja wina, że nie rozróżniasz blaszek od miejsc, może nie potrafisz posługiwać się polszczyzną?
 

DeletedUser209423

Guest
No ulom jebany . :D

I czego tam nie rozumiesz?.
Opierdoliles z tym drugim kasztanem Cyaa własne plemiona by tylko mieć możliwość dalszej gry i walke o blaszkę . :p

Jesteś jeszcze większym dzbanem

Zamknij pysk.

Pisze to pajac, który gra w sojuszu z między innymi Rebelsami, którzy sprzedali najpierw siebie a potem sojusznika dla kilku ewentualnych miejsc, ewentualnych bo wiadomo, że bELLUM gówno tu ugra.

Pisze to pajac, który gra w gówno plemieniu AK, które przyjęło Fiestę sprzedającą się za czapkę śliwek.

Zatem wracając do słownictwa, którym się posługujesz pragnę Ci przypomnieć, że w kwestii sprzedawania się Twoja koalicja jest liderem.

I ponawiam prośbę o więcej szacunku dla tej dziedziny życia, gdyż dzięki temu jesteś na świecie i musimy czytać te bzdury, które wypisujesz.


Pozdrawiam serdecznie ze słonecznych gór
 

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Powiem tak, nieźle się odkleiłeś od rzeczywistości.
Tak, jestem odklejony bo zacytowałem ci twoje własne słowa. Nigdy nie zyskasz szacunku jeżeli będziesz bezkrytyczny wobec siebie, i będziesz tylko próbował zakrzyczeć. Mógłbyś wyjść z twarzą i przyznać, że skakałeś jak małpka po czym się przeliczyłeś, ale wolisz udawać że wszystko jest ok i miauczeć, zamiast użyć jakichś argumentów.
Jak już kiedyś pisałem, ktoś wam ewidentnie wciska tanią propagandę rodem z Rosji, bo tam działa to niemal identycznie - rosyjskie media wypuszczą farmazony, a ciemny lud w nie wierzy. Tak samo jest i u was - ktoś wcisnął wam farmazon, że RA sprzedało się za miejsca (czy nawet blaszki, jak to niektórzy mówią :)), a osoby twojego pokroju jak ciemny lud w to wierzą.
Nie trzeba być geniuszem żeby dostrzec, że Witam w RA i MS nie widziały nic poza tym, że mogą dostać z tego terenu jakieś darmy. No może jeszcze atrakcyjne było to, że przez chwilę mogli stanowić bufor przed Bellum. Jak trzeba było wskoczyć Horwaxowi na zasta, to nagle nikogo nie było do pomocy i wszyscy chowali głowę w piasek. Świetny sojusznik. Dla przykładu - jak AK potrzebowało zasta to Bellum pomagało, jak Bellum potrzebowało zasta, to AK pomagało. Rozbiórki graczy MS i RA argumentowane były tym, że warzywka trzeba było zdejmować z frontu. Ciekawe, że gdy my próbowaliśmy zdejmować warzywa z AK/Fiesty z frontu, to od razu szła propaganda od god of pejnów i reszty bydła z Witam, że źle traktujemy graczy i najlepiej jakby oddali im zasta to pomogą. Tak pomogli Felicjanowi, że zamiast dać mu deffa i zaoferować dalszą grę, to zainteresowani byli tylko jego wioskami.
Mówisz coś o mentalności rodem z Rosji. To właśnie ty jesteś flagowym przykładem gościa który dostał nic, i się z tego cieszy. Wręcz jeszcze bronisz swoich "sojuszników" za to, że heroicznie wyzwolili tereny RA/MS i wcielili je do siebie. No wypisz wymaluj narracja rodem z wywiadów Peskova w Sky News. Masz dość spore zaburzenia, bo dokładnie to co sam robisz, próbujesz zarzucić drugiej stronie.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.918
Tak, jestem odklejony bo zacytowałem ci twoje własne słowa.

Zacytowałeś, ale zrobiłeś to bez żadnego kontekstu. Dokładnie to samo robią m.in. politycy. Reszta w tym akapicie to jakaś odklejka, której nie jesteś w stanie mi udowodnić bez stosowania zabiegów takich jak ten, który wyjaśniłem w pierwszym zdaniu.

Nie trzeba być geniuszem żeby dostrzec, że Witam w RA i MS nie widziały nic poza tym, że mogą dostać z tego terenu jakieś darmy. No może jeszcze atrakcyjne było to, że przez chwilę mogli stanowić bufor przed Bellum. Jak trzeba było wskoczyć Horwaxowi na zasta, to nagle nikogo nie było do pomocy i wszyscy chowali głowę w piasek. Świetny sojusznik. Dla przykładu - jak AK potrzebowało zasta to Bellum pomagało, jak Bellum potrzebowało zasta, to AK pomagało. Rozbiórki graczy MS i RA argumentowane były tym, że warzywka trzeba było zdejmować z frontu. Ciekawe, że gdy my próbowaliśmy zdejmować warzywa z AK/Fiesty z frontu, to od razu szła propaganda od god of pejnów i reszty bydła z Witam, że źle traktujemy graczy i najlepiej jakby oddali im zasta to pomogą. Tak pomogli Felicjanowi, że zamiast dać mu deffa i zaoferować dalszą grę, to zainteresowani byli tylko jego wioskami.
Mówisz coś o mentalności rodem z Rosji. To właśnie ty jesteś flagowym przykładem gościa który dostał nic, i się z tego cieszy. Wręcz jeszcze bronisz swoich "sojuszników" za to, że heroicznie wyzwolili tereny RA/MS i wcielili je do siebie. No wypisz wymaluj narracja rodem z wywiadów Peskova w Sky News. Masz dość spore zaburzenia, bo dokładnie to co sam robisz, próbujesz zarzucić drugiej stronie.

Tak się składa, że Horwax odezwał się tylko do mefisto z tego, co tu zostało opublikowane, także błędnie generalizujesz, już nie wspominając o tym, że gówno wiesz o tym, jaka była między nami sytuacja nawet pomimo tego, że Pietrek się wysilił i co nieco wspomniał. Co do narracji od "god of pejnów i reszty bydła" to nie wiem, co tam się działo, więc się nie wypowiem. Zarzuty kieruj do nich, nie do mnie. Reszta to podobna odklejka, co w pierwszym akapicie.
 
Wynik reakcji
2.639
Zamknij pysk.

Pisze to pajac, który gra w sojuszu z między innymi Rebelsami, którzy sprzedali najpierw siebie a potem sojusznika dla kilku ewentualnych miejsc, ewentualnych bo wiadomo, że bELLUM gówno tu ugra.

Pisze to pajac, który gra w gówno plemieniu AK, które przyjęło Fiestę sprzedającą się za czapkę śliwek.

Zatem wracając do słownictwa, którym się posługujesz pragnę Ci przypomnieć, że w kwestii sprzedawania się Twoja koalicja jest liderem.

I ponawiam prośbę o więcej szacunku dla tej dziedziny życia, gdyż dzięki temu jesteś na świecie i musimy czytać te bzdury, które wypisujesz.


Pozdrawiam serdecznie ze słonecznych gór

To,że twoją mamusia to szonica, a tatus jest nieznany chuj mnie obchodzi ale nie mieszaj mnie w to śmietniku.

Co do Rebels odnosił się nie będę chłopaki same cie wyjaśnia i przedstawia swój punkt widzenia.

Co do Fiesty ty jebany dzbanie to zabraliśmy graczy gdy oveerek czy ktos inny skasował plemię i gracze zostali na lodzie.
Więc co ty porównujesz jebany kundlu.


Dodam jeszcze że w nazwie widzę teraz BellReb.
Natomiast w witam nie widze nic żadnej zmiany.
Witam zabrało tylko wioseczki i dwóch klaunów którzy pozjadali swoich i dali nogę:D
 
Do góry