Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale będąc uczciwym, kiedy graliśmy jeszcze po przeciwnych stronach, to również miałeś problem żeby zwyczajnie z życzliwością pogadać :x
A bo ja jestem zwyczajnym chamem, prostakiem i propagandzistą, w dodatku uwielbiam sie obrzucać gównem z innymi i dogryzać sobie nawzajem, wiec ja to robie specjalnie, za to ten osobnik zwany roccatem ewidentnie myśli, że jest po prostu jakiś wybitny i myślące, że witam nie potraktowało ra&ms najpierw jako tarcze i mięso armatnie a później jako darmy, Pana boga za nogi złapał normalnie bo jest w wspaniałym witam, ktore jest tak wspaniałe, że nawet jak na własnej akcji robi -21 to jest gitarka i lepiej wyszli bo zburzyli druga linie, ktora jak wynika z wiadomosci bedzie sie chyba 2 tygodnie odbudowywała.
 
Wynik reakcji
352
Cóż, w takim razie gratuluję obu stronom aktywnie spędzonego dzionka przed komputerem! Najważniejsze, że po jednej i drugiej stronie są osoby zadowolone z przebiegu akcji :D Jutro chyba grill w nagrodę się należy, co? A może jakaś inna forma odpoczynku dzień po akcji? <szampan>
 
Wynik reakcji
87
Cóż, w takim razie gratuluję obu stronom aktywnie spędzonego dzionka przed komputerem! Najważniejsze, że po jednej i drugiej stronie są osoby zadowolone z przebiegu akcji :D Jutro chyba grill w nagrodę się należy, co? A może jakaś inna forma odpoczynku dzień po akcji? <szampan>
Należy to się chwila snu, ale białe kucyki biegają pewnie do samego ranka ;>
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
854
A
A bo ja jestem zwyczajnym chamem, prostakiem i propagandzistą, w dodatku uwielbiam sie obrzucać gównem z innymi i dogryzać sobie nawzajem, wiec ja to robie specjalnie, za to ten osobnik zwany roccatem ewidentnie myśli, że jest po prostu jakiś wybitny i myślące, że witam nie potraktowało ra&ms najpierw jako tarcze i mięso armatnie a później jako darmy, Pana boga za nogi złapał normalnie bo jest w wspaniałym witam, ktore jest tak wspaniałe, że nawet jak na własnej akcji robi -21 to jest gitarka i lepiej wyszli bo zburzyli druga linie, ktora jak wynika z wiadomosci bedzie sie chyba 2 tygodnie odbudowywała.
A co ciekawego powiesz na mój temat ?
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.918
Witam w sobotni poranek.

Masz -500 dioptrii, pewnie dlatego nie widzisz. Dobre okulary mogą ci się przydać w niedalekiej przyszłości. Nie wyleczysz swoich kompleksów, a tylko je pogłębisz.

Okulary minusowe noszą osoby krótkowzroczne (czyli te, które widzą z bliska, a mające problemy z widzeniem dalszych obiektów).


Można? Można! @ROCCATmateo ucz się milego zachowania zamiast zgrywać króla gierki, który już świat wygrał, bo baaaaaardzo daleko ci do tego.

Nie no, teraz to popłynąłeś. xD
 

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Okulary minusowe noszą osoby krótkowzroczne (czyli te, które widzą z bliska, a mające problemy z widzeniem dalszych obiektów).
Dzięki, pomyliłem się.
Nie no, teraz to popłynąłeś. xD
Z czym popłynął?
Żebyś się nie zdziwił, jak jednak wleci akcja i wpadną wioski.
Już się pogodziłeś ze zwycięstwem Witam, że o blaszkach wspominasz?
Cześć @Bellum, czy możecie przestać mnie bić fejkami z drugiego końca mapy?
Bellum coraz bardziej w strachu, bo kończą się darmowe wioski i trzeba się bić z ludźmi, którzy choć w minimalnym stopniu ogarniają obronę. To tak odnośnie frontu z RA.
Wszystko w swoim czasie.

Ja już zacząłem działać, pilnujcie lepiej drugiej linii, bo w ciągu jednego dnia już padło kilka strzałów.
Zdziwiłbyś się, jak łatwo jest upolować wasze zagrody defa.
 
Do góry