Dzień Dobry Misiaki

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
A skad Ty takie rzeczy bierzesz, ze po rozwiazaniu wariatow byla juz autostrada do wygranej? Przeciez to byl wczesny etap gry idioto.
Widac, ze nie masz ani troche pojecia o tej grze, a jak zwykle masz najwiecej do powiedzenia.

Sprawy sie wymknely spod kontroli jak ten smieszny twor zwany na sw.150 "Bezimiennymi" wbil nam kose, to juz wszyscy wiedzieli ze jest swiat w plecy.

Juz wczesniej byl problem, bo ludzie z P mieli spiny z ludzmi ze Speed i wiekszosc przez to pokonczyla w tamtym momencie.
Wiec slaby sklad tam zostal i trzeba bylo sie fuzja ratowac z momomiskiem.

Zreszta co taki nieudacznik jak Ty moze o tym wiedziec, skoro co swiat zbiera oklep
Zasadniczy błąd który popełniłeś to założenie, że przyjdziesz sobie pokłamać na FO i nikt tego bełkotu nie zweryfikuje. Przecież będzie ci tylko głupio, lub spróbujesz mnie zakrzyczeć i będziesz zakładał maskę, że wszystko jest git żeby nie wyjść na idiotę. Niestety jest za późno.
Po kolei. Mówisz coś o byciu nieudacznikiem, a osobiście czujesz potrzebę wyładować się na FO i spłakać, że wrzucasz kasację, w sytuacji gdy dostajesz po rajtach (klik).
Teraz kolejne słowo klucz - oklep. Dość niedawno to twoi pLEJERBOJSI dostali oklep na 182: klik. Jak trzeba coś konkretniej pograć, to klepiesz jak Najman i przychodzisz spłakany na FO. Do tego stopnia macie ciepło w majtach po oklepie od randomów, że razem z resztą twoich koleżków błaznów szukacie wymówek żeby nie startować klik.
S150 - czyja to wina, że jesteś takim toxiciem, że z napompowanego balonika psPEED szybko ulotniło się powietrze?
Dokładnie taka była narracja, że jesteście najlepsi i było brandzlowanko na FO jak to tanecznym krokiem radzicie sobie ze swoimi przeciwnikami i dojdziecie do swoich braci i sióstr z p xd:
Daliście więc już wtedy jasne stanowisko, że jesteście pewni swojego, i tak jak napisałeś, nie masz pojęcia o grze i nie miałeś go w tamtym momencie zakładając wygraną na tak wczesnym etapie.
A skończyło się na tym, że cały serwer miał z was bekę jak spłakaliście się, gdy się okazało, że zostaniecie wyrwani jak te chwasty:
Ludzie pamiętają jak było i są w stanie to poprzeć waszymi własnymi wypowiedziami. Choćbyś nie wiem jak się starał, to nie ocieplisz wizerunku swojego i p i nie zmienisz faktów odnośnie swojej kompromitacji na s150. Jesteś pośmiewiskiem, mitomanem, imbecylem a twoją standardową wymówką jak nie idzie gierka jest to, że "no czasu nie ma tyle co kiedyś", ale pisać wysrywy na FO masz czas. Dostałeś lekcję pokory, może w końcu wyciągniesz jakieś wnioski.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.326
Zasadniczy błąd który popełniłeś to założenie, że przyjdziesz sobie pokłamać na FO i nikt tego bełkotu nie zweryfikuje. Przecież będzie ci tylko głupio, lub spróbujesz mnie zakrzyczeć i będziesz zakładał maskę, że wszystko jest git żeby nie wyjść na idiotę. Niestety jest za późno.
Po kolei. Mówisz coś o byciu nieudacznikiem, a osobiście czujesz potrzebę wyładować się na FO i spłakać, że wrzucasz kasację, w sytuacji gdy dostajesz po rajtach (klik).
Teraz kolejne słowo klucz - oklep. Dość niedawno to twoi pLEJERBOJSI dostali oklep na 182: klik. Jak trzeba coś konkretniej pograć, to klepiesz jak Najman i przychodzisz spłakany na FO. Do tego stopnia macie ciepło w majtach po oklepie od randomów, że razem z resztą twoich koleżków błaznów szukacie wymówek żeby nie startować klik.
S150 - czyja to wina, że jesteś takim toxiciem, że z napompowanego balonika psPEED szybko ulotniło się powietrze?
Dokładnie taka była narracja, że jesteście najlepsi i było brandzlowanko na FO jak to tanecznym krokiem radzicie sobie ze swoimi przeciwnikami i dojdziecie do swoich braci i sióstr z p xd:
Daliście więc już wtedy jasne stanowisko, że jesteście pewni swojego, i tak jak napisałeś, nie masz pojęcia o grze i nie miałeś go w tamtym momencie zakładając wygraną na tak wczesnym etapie.
A skończyło się na tym, że cały serwer miał z was bekę jak spłakaliście się, gdy się okazało, że zostaniecie wyrwani jak te chwasty:
Ludzie pamiętają jak było i są w stanie to poprzeć waszymi własnymi wypowiedziami. Choćbyś nie wiem jak się starał, to nie ocieplisz wizerunku swojego i p i nie zmienisz faktów odnośnie swojej kompromitacji na s150. Jesteś pośmiewiskiem, mitomanem, imbecylem a twoją standardową wymówką jak nie idzie gierka jest to, że "no czasu nie ma tyle co kiedyś", ale pisać wysrywy na FO masz czas. Dostałeś lekcję pokory, może w końcu wyciągniesz jakieś wnioski.
Nie chce mi sie czytac tego Twojego pierdolamento, jezeli podniecasz sie tym ze wygrywasz swiat bedac w koalicji ktora ma 80% swiata to jestes zwykla pizda i juz na zawsze nia pozostaniesz.

Takich obsrancow nikt nie toleruje i nie szanuje.

To samo tyczy sie wbijania kosy przez sojusznika.

Widze, ze Ty takie rzeczy popierasz wiec jestes nieudacznikiem, ktory bez przewagi nie potrafi ugrac zadnego swiata.

Zreszta o czym my rozmawiamy, jak Ty co swiat wpierdol zbierasz i nie pojmujesz tak prostych rzeczy w grze.

Nie wiem czy jest sie czym podniecac, mi by bylo wstyd grac w takiej przewadze, ale jak sie jest taka miernota w grze jak Ty to inaczej sie po prostu nie da - rozumiem.

Nawet widze nie wiesz jak to Forum funkcjonuje i lykasz wszystkie posty jak pelikan xD

Ja dostalem lekcje pokory? Nie czuje wstydu, ze przegralem 150 po kosie sojusznika i 182 przeciwko obsrancom twojego pokroju, ktorzy bez ogromnej przewagi nie potrafia nic ugrac.
Cos konkretniej pograc? Na 80% swiata nie ma szans ugrac, akcjami sie ode mnie odbijaliscie nieudasie i nikt mnie tam nie przejal, sam oddalem ludziom wsie z mag jak juz byl ogloszony koniec kretynie xD

I to ja jestem miernota, czy Ty?
Zadaj sobie to pytanie.

Zreszta z czym do ludzi jak Ty zadnego swiata nawet nie ugrales XDD
Chlop wkleja skrina, ze wariaty nas niby klepaly na 150 XDD - hit

Ciebie nie trzeba juz wyjasniac, sam to zrobiles skoro popierasz kosy i granie w ogromnej przewadze.
 
Ostatnia edycja:

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Nie chce mi sie czytac tego Twojego pierdolamento, jezeli podniecasz sie tym ze wygrywasz swiat bedac w koalicji ktora ma 80% swiata to jestes zwykla pizda i juz na zawsze nia pozostaniesz.

Takich obsrancow nikt nie toleruje i nie szanuje.

To samo tyczy sie wbijania kosy przez sojusznika.

Widze, ze Ty takie rzeczy popierasz wiec jestes nieudacznikiem, ktory bez przewagi nie potrafi ugrac zadnego swiata.

Zreszta o czym my rozmawiamy, jak Ty co swiat wpierdol zbierasz i nie pojmujesz tak prostych rzeczy w grze.

Nie wiem czy jest sie czym podniecac, mi by bylo wstyd grac w takiej przewadze, ale jak sie jest taka miernota w grze jak Ty to inaczej sie po prostu nie da - rozumiem.
Nie chce ci się czytać, bo jak przystało na odpowiednik Najmana w plemionach, jesteś gościem który nie potrafi się skłonić do żadnych refleksji i potrafi tylko szczekać jak zostanie zasypany rzeczowymi argumentami. Mówisz, że ktoś się podnieca grą w przewadze. I napisał to chłop którego plemię się brandzlowało jaki jest ich sposób na wygrywanie: klik i nawet było z tego dumne xd. Wstyd by ci było grać w przewadze, ale nie było Ci wstyd jak wstawialiście na FO z s150 nasze stany wojsk klik xd Przecież ty byś mógł komikiem zostać, albo klaunem, błazen to też synonim nicku Kanarinios. Nie zmieniaj się bo to czysta przyjemność robić z ciebie idiotę na FO. Tak jak też rzeczowo podałem źródła, to ty jesteś chłopcem do bicia, więc możesz sobie z 1000 razy jeszcze powmawiać, że jesteś wojownikiem nie do zajechania, a skończy się tym, że przyjdziesz znowu z płaczem na FO pisać, że wrzucasz kasację. W zasadzie twoje oddechy agonalne można opisać jak zachowanie człowieka który już leży na ziemii, a jeszcze prosi się żeby go kopnąć i dobić.
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Akcja po całej długości frontu? czy kogo biły witamy i kogo Bellumy?
Jakieś indywidualne staty? Ktoś się popisał obrona? Ktoś zjebał?
Patrząc po RO - bite były głównie dwa konta po każdej ze stron
Kultywator (33 mln RO) i Dasha (27 mln RO) u nas (ReBell) oraz Stefciu (44 mln RO) i Psuja (22 mln RO) u Witam
Chyba nikt jakoś wybitnie nie zawiódł. Na ten moment jesteśmy bodajże +10, ale do wieczora pewnie się jeszcze pozmienia

Generalnie obie strony stanęły na wysokości zadania i walczą jak równy z równym. Całkiem miła odmiana dla poprzednich wydarzeń na tym świecie <piwo>
Powodzenia Witamki w dalszej walce <piwo>
 

-sonor

Chłop
Wynik reakcji
26
Patrząc po RO - bite były głównie dwa konta po każdej ze stron
Kultywator (33 mln RO) i Dasha (27 mln RO) u nas (ReBell) oraz Stefciu (44 mln RO) i Psuja (22 mln RO) u Witam
Chyba nikt jakoś wybitnie nie zawiódł. Na ten moment jesteśmy bodajże +10, ale do wieczora pewnie się jeszcze pozmienia

Generalnie obie strony stanęły na wysokości zadania i walczą jak równy z równym. Całkiem miła odmiana dla poprzednich wydarzeń na tym świecie <piwo>
Powodzenia Witamki w dalszej walce <piwo>
A po wojnie pójdziemy na kremówki. XDD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.326
Nie chce ci się czytać, bo jak przystało na odpowiednik Najmana w plemionach, jesteś gościem który nie potrafi się skłonić do żadnych refleksji i potrafi tylko szczekać jak zostanie zasypany rzeczowymi argumentami. Mówisz, że ktoś się podnieca grą w przewadze. I napisał to chłop którego plemię się brandzlowało jaki jest ich sposób na wygrywanie: klik i nawet było z tego dumne xd. Wstyd by ci było grać w przewadze, ale nie było Ci wstyd jak wstawialiście na FO z s150 nasze stany wojsk klik xd Przecież ty byś mógł komikiem zostać, albo klaunem, błazen to też synonim nicku Kanarinios. Nie zmieniaj się bo to czysta przyjemność robić z ciebie idiotę na FO. Tak jak też rzeczowo podałem źródła, to ty jesteś chłopcem do bicia, więc możesz sobie z 1000 razy jeszcze powmawiać, że jesteś wojownikiem nie do zajechania, a skończy się tym, że przyjdziesz znowu z płaczem na FO pisać, że wrzucasz kasację. W zasadzie twoje oddechy agonalne można opisać jak zachowanie człowieka który już leży na ziemii, a jeszcze prosi się żeby go kopnąć i dobić.

Jakimi argumentami? jak Ty sie tam sam zaorales dzieciaku?
Spojrz jakie Ty skriny wstawiles dzbanie xD, ze nas wariaty klepaly XDDDD serio?

Przeciez Ty jestes uposledzony i co swiat zbierasz wpierdol, wypisujac potem swoje przyglupawe wysrywy na forum zaklamujace rzeczywistosc

Chlopie przeciez Ty jestes nikim w tej grze, jakims pionkiem z wariatow XD
Ja wlasnie kolejny swiat wygrywam, a Ty dalej bedziesz gral jak nieudacznik i beda Ci rozwiazywac plemie, bo jestes na tyle uposledzony, ze kretowi zalozyciela dajesz XDDD
 

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Jakimi argumentami? jak Ty sie tam sam zaorales dzieciaku?
Spojrz jakie Ty skriny wstawiles dzbanie xD, ze nas wariaty klepaly XDDDD serio?

Przeciez Ty jestes uposledzony i co swiat zbierasz wpierdol, wypisujac potem swoje przyglupawe wysrywy na forum zaklamujace rzeczywistosc

Chlopie przeciez Ty jestes nikim w tej grze, jakims pionkiem z wariatow XD
Ja wlasnie kolejny swiat wygrywam, a Ty dalej bedziesz gral jak nieudacznik i beda Ci rozwiazywac plemie, bo jestes na tyle uposledzony, ze kretowi zalozyciela dajesz XDDD
Pionkami to ty w chińczyka możesz pograć z miernotami z p, tam się rzuca kostką, to nawet taka melepeta jak ty czy mefisto macie szansę coś wygrać. Podałem ci szereg argumentów i waszych własnych wypowiedzi które wykluczają twoją teraźniejszą narrację i wprost pokazują, że jesteś hipokrytą który pogubił się całkowicie w tym co próbuje jak mały york wyszczekać. Przecież to tobie zależy na tym żeby przeinaczać fakty. W jaki sposób ja skłamałem? Ty przyszedłeś pokłamać, to wstawiłem wasze własne (m. in. twoje) wypowiedzi które nijak mają się do tego co teraz próbujesz "udowadniać". W żaden sposób nie stwierdziłem iż Wariat biło psPEED. Jak przestaniesz trzymać gardę przed tym komputerkiem i wytrzesz pianę z pyska, spróbujesz podejść analitycznie do swoich wypowiedzi i skonfrontować je z tymi które wstawiłem (przypomnę, waszymi własnymi), to jest cień szansy że może zrozumiesz że robisz z siebie idiotę. Wtedy dostaniesz szansę na złożenie oficjalnych przeprosin. Jeżeli jednak dalej będziesz miał problem z tym, że jesteś w stanie wyprzeć się swoich własnych słów, to pozostaniesz obiektem żartów i drwin. Jesteś człowiekiem wymówką. Przecież ludzie w tej grze zawsze będą cię traktować jak popychadło jeżeli będziesz na jednym świecie pisał, że wygrywasz jakimi sposobami chcesz, a na innym będziesz płakał że ktoś w przewadze ci nastukał i, że biedny kanarek , że jak to tak można. Rzeczywiście, grę w przewadze terenu można zakwalifikować do rangi okrucieństwa, ale jak sobie kanarek z bulwą powstawiają kretów i brandzlują się tym na FO to wszystko jest super, jeszcze jak wstawią stany wojsk przeciwnika na FO, to już w ogóle powód do dumy. Czasami dzieciom trzeba tłumaczyć na przykładach, dorosłym również, szczególnie takim którzy tak jak ty, zatrzymali się w rozwoju na pewnym etapie. Zostawię ci więc ten krótki wierszyk: https://pl.wikiquote.org/wiki/Zły_uczynek to może w końcu zrozumiesz co ci od s150 do tego pustego łba ludzie próbują uświadomić.
 
Do góry