Dzień Dobry Misiaki

czemusul

Miecznik
Wynik reakcji
315
Rok 2023, świat 186 a mieczniki nadal próbują zaistnieć zaczepiając Blacka;/
Cytując klasykę twórczości Walaszka, można powiedzieć tylko "Nigdy się te małpy nie nauczą" ;/


wasze posty sa kompletnie bezwartosciowe wiec i nie ma czego sie uczyc od nich
a ten post pissze tylko dlatego ze mi sie ignore nie wcisnal wczesniej wiec do milego nieuslyszenia i za niebawem pewnie wroce do spuszczania sNOWA do klozetu z ktorego wychodzi kompletnie olewajac to co piszesz :)
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
@mefisto75 x Rokush chłop na którego rada mówi "zwykły szarak, którego słowa jak coś nic nie znaczą", pisze tu o daniu mi szansy, nie bądź śmieszny. Po prostu wybrałem oddanie wiosek ludziom, którzy byli fair, mam w AK paru znajomych, dyplomację z Kuwejtem wspominam miło itd. A z Wami co? Konflikt z Pietrkiem przez miesiąc, po czym zawinął manatki, później to co się działo to zjadanie darm ode mnie i całej drugiej lini, a frontowe wioski nie ruszone, bo po co, lepiej niech każdy z MS padnie i wziąć tylko Horwaxa do pierwszego. Sram na tą blaszkę od Was. I nie wystawiłem swoich graczy, obiecane miejsca przez Was do nich były fikcją co wyszło i olałem takich petów jak Wy, a dodatkowo jak większość musiało Wam oddawać wioski, bo tak chciała Wasza rada to wszyscy pokończyli. A taki V3nnti, który miał iść do pierwszego wczoraj dostał info, że może iść do drugiego XD No to na pewno ktoś będzie z Wami grał.

Dobra, aż się odezwę, bo nie mogę zdzierżyć kiepa. Typie, od samego początku jak się podpisywaliśmy zachowywałeś się jak roszczeniowy dzieciak, któremu się wszystko należy, mówienie co i jak mam zrobić, rozbierać graczy, bo twoi kolesie mieli foszka na pitera, że im wioski odbijał jak jeszcze mieliśmy wojnę i ty legitnie przyklepywałeś taką argumentację, panie założycielu, ponadto wszystkie barby dla MS, bo ty masz PRO grajków, cały front dla MS, bo masz PRO grajków, skończyło się na tym, że to moi gracze musieli nasz i wasz front defować, bo nie potrafiliście nic zrobić. Wyżej srasz niż dupę masz, masz zerową świadomość tego co faktycznie potrafią twoje grajki i ty. Jak się okazało miałeś w tym swoim plemieniu większy warzywniak, niż RA złożone z losowych graczy, których zebrałem z mapy. Wielce mi zagroziłeś w pewnym momencie, jak już zjedliście X barb i oddaliśmy wam częśc terenu, że nas wypowiesz, dopiero jak wydarłem się na ciebie rzucając ci faktami w mordę, to się usadziłeś. Jedyne co MS potrafiło, to wrzucać rezerwację 5 minut po chwilowym byciu bez plemienia i jeszcze rzucać się, że ignorujemy rezerwację rozbierając naszego gracza XD Chłopy co w trzecim miesiącu świata mają pokonanych tyle, co ja RA robiłem jednego dnia wysyłając sobie losowo offy w bellum.

Pisałeś do moich graczy jak do psów i ty coś tam piejesz o tym jaki ty jesteś w porządku? Chłopie, ty zdanie zmieniałeś co chwilę. Zaczęliście dostawać w japę od bellum, witam chciało wrzucić swoich frontowców, bo te twoje gówniaki talerza nie utrzymają, a co dopiero front, to się wielce spłakałeś, że chcą wam wioseczki zabierać, bo MSom na darmy, to się rączki telepią, a gdzie dopiero komuś oddać. Nagle budzisz się z ręką w nocniku i hurr durr Witam bierzcie front, zero konsekwencji, zero przemyślenia czegokolwiek.

Nagle z dupy podpisujesz jakiegoś PONa z AK, przyklejając do tego RA, gdzie ja tego w żadnym wypadku nie przyklepałem. Potem stwierdzasz, że ty jednak chcesz do Witam, dogadujesz się z nimi na to, że tylko ty przejdziesz, bo jak sam stwierdziłeś "nikt tu już nie gra", nagle wyjeżdzasz, że ty chcesz 6 miejsc. Mefisto ci odpisuje, że zasta nie weźmie i ty z tym swoim przerośniętym ego wybuchasz, bo jak to ktoś nie ma czasu dla wielkiego horwaxa. No nie ma, proponowali ci pomoc kasztanie miesiąc w przód, nagle się budzisz, bo jest zamknięcie składu i chcesz, żeby wszyscy zrobili wszystko za ciebie, tak nie działa świat typie i ten roszczeniowy ton możesz sobie w kielnie wsadzić, bo nikt się nie będzie z tobą użerał jak z dzieckiem i słuchał tych twoich tupnięć nóżką, bo coś się tobie nie spodobało i jest nie po twojemu. Nagle wrzucasz zasta do AK, nawet twoi ludzie ci mówią, że frajerzysz, ale ty w zaparte, bo przecież jesteś nieomylny.

Jedyny twój argument, to jakieś śmieszne odgrażanie się, bo kulnąłeś się kilka razy na macie i myślisz, że Pana Boga za nogi chwyciłeś. Precelki to ty sobie możesz pougniatać co najwyżej w piekarni, jak ktoś się zlituje i cię na etat do roboty weźmie.

1683885252441.png

Wypięło się na ciebie Witam, Bellum i AK, jak próbowałeś coś ugadać, bo każdy się złapał jaką chorągiewą jesteś. Każdy ma cię tutaj za ścierę, różnica jest taka, że jedni to powiedzą, a drudzy nie, bo mają z ciebie teraz korzyść, na przykład biorąc twoje wioski,

A i jeszcze na koniec - bo to chyba idealne podsumowanie

Grę to kończyłeś już z 5 razy mówiąc, że teraz masz dziecko i że obiecałeś żonie, że poświęcisz cały czas rodzinie. Jak nawet własnej żonie kłamiesz w żywe oczy, to nie ma co liczyć, że zachowasz się w porządku w stosunku do ludzi z którymi grałeś.

Pal wroty kasztanie, ema.
 
Ostatnia edycja:

dadzio5

Miecznik
Wynik reakcji
383
Dobra, aż się odezwę, bo nie mogę zdzierżyć kiepa. Typie, od samego początku jak się podpisywaliśmy zachowywałeś się jak roszczeniowy dzieciak, któremu się wszystko należy, mówienie co i jak mam zrobić, rozbierać graczy, bo twoi kolesie mieli foszka na pitera, że im wioski odbijał jak jeszcze mieliśmy wojnę i ty legitnie przyklepywałeś taką argumentację, panie założycielu, ponadto wszystkie barby dla MS, bo ty masz PRO grajków, cały front dla MS, bo masz PRO grajków, skończyło się na tym, że to moi gracze musieli nasz i wasz front defować, bo nie potrafiliście nic zrobić. Wyżej srasz niż dupę masz, masz zerową świadomość tego co faktycznie potrafią twoje grajki i ty. Jak się okazało miałeś w tym swoim plemieniu większy warzywniak, niż RA złożone z losowych graczy, których zebrałem z mapy. Wielce mi zagroziłeś w pewnym momencie, jak już zjedliście X barb i oddaliśmy wam częśc terenu, że nas wypowiesz, dopiero jak wydarłem się na ciebie rzucając ci faktami w mordę, to się usadziłeś. Jedyne co MS potrafiło, to wrzucać rezerwację 5 minut po chwilowym byciu bez plemienia i jeszcze rzucać się, że ingorujemy rezerwację rozbierając naszego gracza XD Chłopy co w trzecim miesiącu świata mają pokonanych tyle, co ja RA robiłem jednego dnia wysyłając sobie losowo offy w bellum.

Pisałeś do moich graczy jak do psów i ty coś tam piejesz o tym jaki ty jesteś w porządku? Chłopie, ty zdanie zmieniałeś co chwilę. Zaczęliście dostawać w japę od bellum, witam chciało wrzucić swoich frontowców, bo te twoje gówniaki talerza nie utrzymają, a co dopiero front, to się wielce spłakałeś, że chcą wam wioseczki zabierać, bo MSom na darmy, to się rączki telepią, a gdzie dopiero komuś oddać. Nagle budzisz się z ręką w nocniku i hurr durr Witam bierzcie front, zero konsekwencji, zero przemyślenia czegokolwiek.

Nagle z dupy podpisujesz jakiegoś PONa z AK, przyklejając do tego RA, gdzie ja tego w żadnym wypadku nie przyklepałem. Potem stwierdzasz, że ty jednak chcesz do Witam, dogadujesz się z nimi na to, że tylko ty przejdziesz, bo jak sam stwierdziłeś "nikt tu już nie gra", nagle wyjeżdzasz, że ty chcesz 6 miejsc. Mefisto ci odpisuje, że zasta nie weźmie i ty z tym swoim przerośniętym ego wybuchasz, bo jak to ktoś nie ma czasu dla wielkiego horwaxa. No nie ma, proponowali ci pomoc kasztanie miesiąc w przód, nagle się budzisz, bo jest zamknięcie składu i chcesz, żeby wszyscy zrobili wszystko za ciebie, tak nie działa świat typie i ten roszczeniowy ton możesz sobie w kielnie wsadzić, bo nikt się nie będzie z tobą użerał jak z dzieckiem i słuchał tych twoich tupnięć nóżką, bo coś się tobie nie spodobało i jest nie po twojemu. Nagle wrzucasz zasta do AK, nawet twoi ludzie ci mówią, że frajerzysz, ale ty w zaparte, bo przecież jesteś nieomylny.

Jedyny twój argument, to jakieś śmieszne odgrażanie się, bo kulnąłeś się kilka razy na macie i myślisz, że Pana Boga za nogi chwyciłeś. Precelki to możesz pougniatać co najwyżej w piekarni, jak ktoś się zlituje i cię na etat do roboty weźmie.

View attachment 48530

Wypięło się na ciebie Witam, Bellum i AK, jak próbowałeś coś ugadać, bo każdy się złapał jaką chorągiewą jesteś. Każdy ma cię tutaj za ścierę, różnica jest taka, że jedni to powiedzą, a drudzy nie, bo mają z ciebie teraz korzyść, na przykład biorąc twoje wioski,

A i jeszcze na koniec - bo to chyba idealne podsumowanie

Grę to kończyłeś już z 5 razy mówiąc, że teraz masz dziecko i że obiecałeś żonie, że poświęcisz cały czas rodzinie. Jak nawet własnej żonie kłamiesz w żywe oczy, to nie ma co liczyć, że zachowasz się w porządku w stosunku do ludzi z którymi grałeś.

Pal wroty kasztanie, ema.
Przyjemnie się czytało
Plusik
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Dobra, aż się odezwę, bo nie mogę zdzierżyć kiepa. Typie, od samego początku jak się podpisywaliśmy zachowywałeś się jak roszczeniowy dzieciak, któremu się wszystko należy, mówienie co i jak mam zrobić, rozbierać graczy, bo twoi kolesie mieli foszka na pitera, że im wioski odbijał jak jeszcze mieliśmy wojnę i ty legitnie przyklepywałeś taką argumentację, panie założycielu, ponadto wszystkie barby dla MS, bo ty masz PRO grajków, cały front dla MS, bo masz PRO grajków, skończyło się na tym, że to moi gracze musieli nasz i wasz front defować, bo nie potrafiliście nic zrobić. Wyżej srasz niż dupę masz, masz zerową świadomość tego co faktycznie potrafią twoje grajki i ty. Jak się okazało miałeś w tym swoim plemieniu większy warzywniak, niż RA złożone z losowych graczy, których zebrałem z mapy. Wielce mi zagroziłeś w pewnym momencie, jak już zjedliście X barb i oddaliśmy wam częśc terenu, że nas wypowiesz, dopiero jak wydarłem się na ciebie rzucając ci faktami w mordę, to się usadziłeś. Jedyne co MS potrafiło, to wrzucać rezerwację 5 minut po chwilowym byciu bez plemienia i jeszcze rzucać się, że ingorujemy rezerwację rozbierając naszego gracza XD Chłopy co w trzecim miesiącu świata mają pokonanych tyle, co ja RA robiłem jednego dnia wysyłając sobie losowo offy w bellum.

Pisałeś do moich graczy jak do psów i ty coś tam piejesz o tym jaki ty jesteś w porządku? Chłopie, ty zdanie zmieniałeś co chwilę. Zaczęliście dostawać w japę od bellum, witam chciało wrzucić swoich frontowców, bo te twoje gówniaki talerza nie utrzymają, a co dopiero front, to się wielce spłakałeś, że chcą wam wioseczki zabierać, bo MSom na darmy, to się rączki telepią, a gdzie dopiero komuś oddać. Nagle budzisz się z ręką w nocniku i hurr durr Witam bierzcie front, zero konsekwencji, zero przemyślenia czegokolwiek.

Nagle z dupy podpisujesz jakiegoś PONa z AK, przyklejając do tego RA, gdzie ja tego w żadnym wypadku nie przyklepałem. Potem stwierdzasz, że ty jednak chcesz do Witam, dogadujesz się z nimi na to, że tylko ty przejdziesz, bo jak sam stwierdziłeś "nikt tu już nie gra", nagle wyjeżdzasz, że ty chcesz 6 miejsc. Mefisto ci odpisuje, że zasta nie weźmie i ty z tym swoim przerośniętym ego wybuchasz, bo jak to ktoś nie ma czasu dla wielkiego horwaxa. No nie ma, proponowali ci pomoc kasztanie miesiąc w przód, nagle się budzisz, bo jest zamknięcie składu i chcesz, żeby wszyscy zrobili wszystko za ciebie, tak nie działa świat typie i ten roszczeniowy ton możesz sobie w kielnie wsadzić, bo nikt się nie będzie z tobą użerał jak z dzieckiem i słuchał tych twoich tupnięć nóżką, bo coś się tobie nie spodobało i jest nie po twojemu. Nagle wrzucasz zasta do AK, nawet twoi ludzie ci mówią, że frajerzysz, ale ty w zaparte, bo przecież jesteś nieomylny.

Jedyny twój argument, to jakieś śmieszne odgrażanie się, bo kulnąłeś się kilka razy na macie i myślisz, że Pana Boga za nogi chwyciłeś. Precelki to możesz pougniatać co najwyżej w piekarni, jak ktoś się zlituje i cię na etat do roboty weźmie.

View attachment 48530

Wypięło się na ciebie Witam, Bellum i AK, jak próbowałeś coś ugadać, bo każdy się złapał jaką chorągiewą jesteś. Każdy ma cię tutaj za ścierę, różnica jest taka, że jedni to powiedzą, a drudzy nie, bo mają z ciebie teraz korzyść, na przykład biorąc twoje wioski,

A i jeszcze na koniec - bo to chyba idealne podsumowanie

Grę to kończyłeś już z 5 razy mówiąc, że teraz masz dziecko i że obiecałeś żonie, że poświęcisz cały czas rodzinie. Jak nawet własnej żonie kłamiesz w żywe oczy, to nie ma co liczyć, że zachowasz się w porządku w stosunku do ludzi z którymi grałeś.

Pal wroty kasztanie, ema.
Typ, który wjeżdza bez wypowiedzenia pona, bez powodu, nie zrywa pona po prostu zaczyna nas atakowac z obowiązujacym ponem bez nawet informacji w puste wioski i odbijaja sie od pustych to czego sie spodziewałeś od kogos takiego? Samo jak nas potraktował powinno zapalić lampkę jak są podejmowane decyzje, a witam otwierało szampana, że znaleźli wtedy niestabilnego goscia, ktory wyrzuci pona do kosza i zacznie sobie atakować jak mu sie podoba.
 
Wynik reakcji
492

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Dobra, aż się odezwę, bo nie mogę zdzierżyć kiepa. Typie, od samego początku jak się podpisywaliśmy zachowywałeś się jak roszczeniowy dzieciak, któremu się wszystko należy, mówienie co i jak mam zrobić, rozbierać graczy, bo twoi kolesie mieli foszka na pitera, że im wioski odbijał jak jeszcze mieliśmy wojnę i ty legitnie przyklepywałeś taką argumentację, panie założycielu, ponadto wszystkie barby dla MS, bo ty masz PRO grajków, cały front dla MS, bo masz PRO grajków, skończyło się na tym, że to moi gracze musieli nasz i wasz front defować, bo nie potrafiliście nic zrobić. Wyżej srasz niż dupę masz, masz zerową świadomość tego co faktycznie potrafią twoje grajki i ty. Jak się okazało miałeś w tym swoim plemieniu większy warzywniak, niż RA złożone z losowych graczy, których zebrałem z mapy. Wielce mi zagroziłeś w pewnym momencie, jak już zjedliście X barb i oddaliśmy wam częśc terenu, że nas wypowiesz, dopiero jak wydarłem się na ciebie rzucając ci faktami w mordę, to się usadziłeś. Jedyne co MS potrafiło, to wrzucać rezerwację 5 minut po chwilowym byciu bez plemienia i jeszcze rzucać się, że ingorujemy rezerwację rozbierając naszego gracza XD Chłopy co w trzecim miesiącu świata mają pokonanych tyle, co ja RA robiłem jednego dnia wysyłając sobie losowo offy w bellum.

Pisałeś do moich graczy jak do psów i ty coś tam piejesz o tym jaki ty jesteś w porządku? Chłopie, ty zdanie zmieniałeś co chwilę. Zaczęliście dostawać w japę od bellum, witam chciało wrzucić swoich frontowców, bo te twoje gówniaki talerza nie utrzymają, a co dopiero front, to się wielce spłakałeś, że chcą wam wioseczki zabierać, bo MSom na darmy, to się rączki telepią, a gdzie dopiero komuś oddać. Nagle budzisz się z ręką w nocniku i hurr durr Witam bierzcie front, zero konsekwencji, zero przemyślenia czegokolwiek.

Nagle z dupy podpisujesz jakiegoś PONa z AK, przyklejając do tego RA, gdzie ja tego w żadnym wypadku nie przyklepałem. Potem stwierdzasz, że ty jednak chcesz do Witam, dogadujesz się z nimi na to, że tylko ty przejdziesz, bo jak sam stwierdziłeś "nikt tu już nie gra", nagle wyjeżdzasz, że ty chcesz 6 miejsc. Mefisto ci odpisuje, że zasta nie weźmie i ty z tym swoim przerośniętym ego wybuchasz, bo jak to ktoś nie ma czasu dla wielkiego horwaxa. No nie ma, proponowali ci pomoc kasztanie miesiąc w przód, nagle się budzisz, bo jest zamknięcie składu i chcesz, żeby wszyscy zrobili wszystko za ciebie, tak nie działa świat typie i ten roszczeniowy ton możesz sobie w kielnie wsadzić, bo nikt się nie będzie z tobą użerał jak z dzieckiem i słuchał tych twoich tupnięć nóżką, bo coś się tobie nie spodobało i jest nie po twojemu. Nagle wrzucasz zasta do AK, nawet twoi ludzie ci mówią, że frajerzysz, ale ty w zaparte, bo przecież jesteś nieomylny.

Jedyny twój argument, to jakieś śmieszne odgrażanie się, bo kulnąłeś się kilka razy na macie i myślisz, że Pana Boga za nogi chwyciłeś. Precelki to ty sobie możesz pougniatać co najwyżej w piekarni, jak ktoś się zlituje i cię na etat do roboty weźmie.

View attachment 48530

Wypięło się na ciebie Witam, Bellum i AK, jak próbowałeś coś ugadać, bo każdy się złapał jaką chorągiewą jesteś. Każdy ma cię tutaj za ścierę, różnica jest taka, że jedni to powiedzą, a drudzy nie, bo mają z ciebie teraz korzyść, na przykład biorąc twoje wioski,

A i jeszcze na koniec - bo to chyba idealne podsumowanie

Grę to kończyłeś już z 5 razy mówiąc, że teraz masz dziecko i że obiecałeś żonie, że poświęcisz cały czas rodzinie. Jak nawet własnej żonie kłamiesz w żywe oczy, to nie ma co liczyć, że zachowasz się w porządku w stosunku do ludzi z którymi grałeś.

Pal wroty kasztanie, ema.
jaja jak bererty. Typ wbił kose i wielki bUl dupy graczy WITAM. A wcześniej to się wyśmiewali jak to gracze z Fiesty przechodzą do nich, oddają wioski za free (kosa). Więc śmiesznie śmiesznie :D Dupka szczypie? xd
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
A ja tak z innej beczki

Czy ci gracze co mają teraz po 21 pkt co ich rozebraliście to oni jeszcze grają czy można ich przejmować i rozwijać wioski przez te ponad 200 dni ?
Bo jak dobrze policzyłem to jutro mi wpadnie wioska dla Gracza top2 którą będę rozwijać
A na terenie mojego plemienia trochę jest takich wiosek po 21 i są to gracze ze wszystkich plemion z tego co widzę
 
Do góry