Dzień Dobry Misiaki

Oskar83

Miecznik
Wynik reakcji
298

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.258
Kiedyż jakąś kosę wbiłem? Ja się z chłopakami z Fine lubię (chyba, że tylko udają - @Krised @Tak Byłem Pod Wpływem @Pitek Tęgi <lol>) i utrzymuję kontakt, dyplomacja się ułożyła tak a nie inaczej, ale nie było to wynikiem mojej decyzji. Za co powinienem wg Ciebie przeprosić w takiej sytuacji?
Ja tam żalu nie mam, wybraliście to co było dla was najlepsze kosztem sojusznika XD :) teraz @Wretched Egg x Redcclise doradzałem przejście do was bo była to najlepsza decyzja dla niego :)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Ja tam żalu nie mam, wybraliście to co było dla was najlepsze kosztem sojusznika XD :) teraz @Wretched Egg x Redcclise doradzałem przejście do was bo była to najlepsza decyzja dla niego :)
No tak, to fakt. Moim zdaniem jedyne co można nam zarzucić to postawienie interesu swojego nad interes sojusznika. W zażyłych relacjach fajnie myśleć razem, natomiast nie mam przekonania czy ten sojusz taką relacją był. A jeśli chodzi o zarzuty o kosę, to tego akurat nie rozumiem, bo wszystko zostało dotrzymane zgodnie z zawartymi umowami
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
No chlop myśli ze jak napisze pare słodkich słówek na koniec i nie będzie atakowal kumpli to jest wszystko kk. Smród zostaje tyle ci powiem Jajko, a miałem ciebie za równego gościa.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
No chlop myśli ze jak napisze pare słodkich słówek na koniec i nie będzie atakowal kumpli to jest wszystko kk. Smród zostaje tyle ci powiem Jajko, a miałem ciebie za równego gościa.
Nie żeby coś, ale fine upada i nie ma już odwrotu to chyba jak kolega chce pograc i jest opcja to wykorzysta? Nie wpiernicza kosy, nie sprzedaje info, nie wyjezdzał na forum z trashtalkiem, ma tu sporo znajomych bo z s174 grał w style a pozniej w pewniakach a tu jest sporo osób z ex 174. Nie ma tu żadnego kwasu w przejsciu, ale jedyny jaki jest to od was bo dupa boli, że fine za krótko jako tarcza robi i zaraz sie rozpocznie wielka ofensyw na północ.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Uwielbiam te spiny tutaj na forum, jak sobie z dziubków spijacie.
Ta wielka miłość pomiędzy wami sprawia że jestem coraz lepszym człowiekiem.
I wszystko to przez piksele, te zielone pola i te zamki na ekranie.
Większość z mas to mężczyźni, mężowie, ojcowie - a zachowanie jak w piaskownicy
"Mamooooo, a Kubuś mi zabrał koparkę"
"Mamooooo, a Adaś zburzył mii zamek a od śniadania go budowałem"
 

DeletedUser209423

Guest
Kiedyż jakąś kosę wbiłem? Ja się z chłopakami z Fine lubię (chyba, że tylko udają - @Krised @Tak Byłem Pod Wpływem @Pitek Tęgi <lol>) i utrzymuję kontakt, dyplomacja się ułożyła tak a nie inaczej, ale nie było to wynikiem mojej decyzji. Za co powinienem wg Ciebie przeprosić w takiej sytuacji?

Co mnie obchodzi kto jest Twoim kumplem? Co ja, biografię Twoją piszę?

'Nie było to wynikiem mojej decyzji'

No patrzcie go, Gowin plemion. Głosował, ale się nie cieszył.
Oh Ty miernoto.
Za co przeprosić? Za wbicie kosy w sojusznika, który was utrzymywał przy życiu i wejście w dupsko tych, którzy was znieważali i wami pogardzali od samego startu serwera.

Teraz już wiesz za co?

--

Pozwolę sobie zacytować swój wpis z dawien dawna

Patrzę na mapę ponownie i nie wiem w jaki sposób Fine/Rebels/Bellum to widzą.

Przybliżyłem sobie i wymieszanie wiosek Bellum/Rebels jest tak duże, że wojna by była absurdalna. Naturalni sojusznicy.
Ale jak to ułożyć z Fine?

Nie mam pojęcia. Ktoś musi tam się rozpaść, żeby to miało ręce i nogi

@Stuknięty dasz nową mapkę?

bELLUM zaczęło się mnie słuchać i dzięki temu przetrwali.
Jak zwykle w punkt.
Wyprzedzam epokę w której żyję, gdybym urodził się jakieś 400 lat temu, bez wątpienia byłbym jakimś królem.
 
Do góry