Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
650
My zalotów nie musimy robić. Sami pokazujecie, że jako sojusznik to się nie nadajecie na podział 50:50, bo jasne jest, że tego nie dotrzymacie. Już widzę, jak gwiazdeczki z aK zostają zmuszone do oddania wsi będąc w topce haha
Przecież już teraz macie organizacyjny burdel, a co dopiero jak składy się zamkną i graczom nic nie będziecie w stanie zrobić XDD

AK dotrzymało tutaj wszystkich umów i terminów wypowiedzenia. Za to wy wbiliście kosę Fieście kilka dni przed końcem wypowiedzenia bo wyczuliście jeszcze nieustawiony front, a później im kurewesko plemię rozwiązaliście.
 
Wynik reakcji
335
Łatwo zrobić was jak dzieciaki , może przypomnijmy twoje szantaże i inne brudy ?

Nie wyniosłem infa żadnego i nie zamierzam wyciągać kosa to formalnosc była


Ja nie zniknę tak predko ta kosa to był obowiązek ;)
Jak to mówią pizda w życiu pizda w grze ^^ Dawno nie widziałem tak fałszywego śmiecia ^^ aczkolwiek gdyby Kami wyraziła zgodę to byś kretował przeciwko swoim z AK więc to już wgl beka a teraz tłumaczysz kosę sam kilka dni wcześniej wyzywajac ludzi od kosiarzy xD
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Jak to mówią pizda w życiu pizda w grze ^^ Dawno nie widziałem tak fałszywego śmiecia ^^ aczkolwiek gdyby Kami wyraziła zgodę to byś kretował przeciwko swoim z AK więc to już wgl beka a teraz tłumaczysz kosę sam kilka dni wcześniej wyzywajac ludzi od kosiarzy xD
Śmieciem co najwyżej możesz byc ty , to przykrywką wyłącznie idioto .

Panie wielki radny może powiedz jakim cudem ak wbijało na tobie diody mimo upominania ciebie?
 
Wynik reakcji
335
Śmieciem co najwyżej możesz byc ty , to przykrywką wyłącznie idioto .

Panie wielki radny może powiedz jakim cudem ak wbijało na tobie diody mimo upominania ciebie?
Po pierwsze to dobrze wiesz czemu, więc nie muszę się tu tłumaczyć xD po drugie 50 kilowa pizdo z moralnością karalucha teraz próbujesz wszystkim wmówić że to przykrywka i się wytłumaczyć toż to gołym okiem widać xD zresztą każdy Kosiarz zawszę się tłumaczy w głupi sposób
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Po pierwsze to dobrze wiesz czemu, więc nie muszę się tu tłumaczyć xD po drugie 50 kilowa pizdo z moralnością karalucha teraz próbujesz wszystkim wmówić że to przykrywka i się wytłumaczyć toż to gołym okiem widać xD zresztą każdy Kosiarz zawszę się tłumaczy w głupi sposób
Żebyś pokazał coś na froncie tyle co szczekasz to też fajnie by było
 
Wynik reakcji
335
Żebyś pokazał coś na froncie tyle co szczekasz to też fajnie by było
Ty już wystarczająco pokazałeś wystawiając wszystkich dla paru tygodni dłuższej gry pokazując swój pizdowaty i fałszywy charakter kosa nic dla Fine nie zmieniła bo Fine już praktycznie nie ma jedynie co zrobiłeś to zepsułes sobie opinie haaa tfuu na Ciebie za to <nonono> co do frontu możemy się sprawdzić na szybkich zobaczymy co potrafisz ^^ zresztą nie wiem co ma wspólnego front z moralnością... I zacznij odróżniać grę od życia ^^
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3.001
Ja Cie jeszcze nie obrażam może czas zacząć, mam też takie coś jak życie prywatne a nie siedzieć na forum gdzie i tak pełno debili
Ty masz życie prywatne? Głupia kurwo pewnie nikt cię w tym życiu prywatnym nie lubi tak jak i w grze. Bo jeśli w grze jesteś taką fałszywą kurwą to wątpię że w "realu" jest inaczej. Ha tfu
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Ja Cie jeszcze nie obrażam może czas zacząć, mam też takie coś jak życie prywatne a nie siedzieć na forum gdzie i tak pełno debili
1. Zaciągnij bunkry do diód---> nic z nich nie rób przez miesiąc, nawet nie odbijaj wiosek ------> Obsraj gacie, że przegrywasz to idziesz kretować i lizać rowa za miejsce u AK jako pewnie rozbiórka za niedługo -----> dumny z siebie udawaj, że to jakaś odpłata za X świat temu. Idz do budy wracaj.
 
Do góry