Dzień Dobry Misiaki

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
O jakiej szansie mówisz? Jak to pięknie czytac. Jak kurwy od was bez honoru odjebaly maniane to było wybielanie a jak kurwa dostaliście to samo to płacz i lament ;p
To czekam byś mnie zacytował jak wybielalem bo z tego co ja pamiętam jechałem tutaj też po Mance. Więc czekam.

Brzydzę się kosami i sam jedyną jakąkolwiek jaką wpakowałem do w wOJSren za to że moich kumpli rozbierali po cichu i karmili swoich, do tego zrobili podział a z nas po prostu darmy. Więc tam jedynie wbiłem bo uważałem że im się należy. Tak zawsze wszędzie wioski po dobroci sam od siebie oddałem jak mi nie pasowało czy ekipa była nie taka.

Jesteś wielkim obrońcą jUTRA, fajnie mieć sentyment do plemienia bo wiadomo, jak grasz trochę i lubisz ekipę to trzeba, ale uderz się w pierś i zobacz co Twoje ziomale odpierdalą, zależy wam na reputacji a wy wrzucacie dwie kosy, wynosicie info, wrzucacie zdjęcia a potem zaciesz na zbiórce na kolejny świat. Pogratulować. Mi to byłoby przykro że ktoś ciężko pracuje na taką renomę plemienia w którym gram. No ale widzę że Ty wolisz stać po stronie jUTRA jak Black po stronie Witam.
Tym kończę moją wypowiedź na to co się stało po szkoda strzępić ryja. Po prostu każdy teraz zobaczył że nie ma sensu nigdy grać z kimś kto uważa się za jUTRZAKA.
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.509
Ty masz tu czelność się wypowiadać jeszcze kosowniku

Może aK zmądrzeje i Cię rozbierze
Mi świetnie, a was wyjaśnię za pierdolenie bzdur za plecami

Powodzenia ^^
Kwestia czasu kiedy kasacje będziecie masowo klikac ^^
Wyszła propozycją ale są takie kurwy że tylko widzą grę przed oczami zamiast normalnie spędzić czas w rodzinnym gronie ,hatfu samoluby

Potężne Witam was zjedzie
ciekawe czy wybitny FrOntowiec nadal ma takie same poglądy...
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.256
Skoro AK tak gardzi kosownikami czego bierze ich do siebie? Mając takie poglądy a kilka razy było to podkreślane to powinni chłopów szybko rozebrać XD
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
na co fine liczyło biorąc gracza którego manka zdążył skosowac plemie na ostatnim świecie? Xd karma karma karma <piwo>
Czemu Fine, jak szary gracz nic do tego nie ma? Po za tym karma, karmą ale też w pewnym sensie nie pakuje się każdego do tego samego wora albo nie skreśla się ludzi przez przynależność. Idąc Twoim tokiem rozumowania, jak ktoś z rady kogoś skosował to gdzieś to nie można razem grać?
Nie wiem, nie rozumiem sytuacji a.zwlaszcza tego że oni piszą jak to się nie zrewanżowali między sobą, a kosa ta nic nie zmienia tylko po prostu śmieć pod nazwą Kiedysiek i Butla po prostu spierdolili z tonącego okrętu do aK bo ta kosa nic nie zmienia.
 
Do góry