Dzień Dobry Misiaki

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Pisze gosciu, ktory jest w full offa zrobiony, nie umie fejkować tylko offami obvious nawala, siedzi na bunkrach po 8 zagrod na wyspie, a obok pustki. Beka z ciebie chłopie, granie pod siebie i laska za miejsce w skladzie od Witam, uciekł ci radny i ucieknie więcej osob z toba na pokładzie. Podpowiem ci, że jak przejdziemy twoją wysepke i zostanie ona na 30 kratek w głąb to w końcu deffik wyparuje ci i te wysepki swoje stracisz, chyba ze bedzie skok do witam po deffika, ale wtedy moglby nie zdążyć doleciec. Dzieki za wioseczki.
Jak na razie gracze w których biję to elegancko podkładają się pod te moje bicie offami bez ładu i składu

1681916967522.png

Nie chce mi sie szukać lepszych, ale takie bomby łapiecie na 0 murach czasami, że aż się chce atakować tych waszych kasztanów. A tej wysepki nie przejdziecie na 30 kratek, chyba ktoś się z męskim nąrzadem rozrodczym na głowy pozamieniał.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Jak na razie gracze w których biję to elegancko podkładają się pod te moje bicie offami bez ładu i składu

View attachment 47917

Nie chce mi sie szukać lepszych, ale takie bomby łapiecie na 0 murach czasami, że aż się chce atakować tych waszych kasztanów. A tej wysepki nie przejdziecie na 30 kratek, chyba ktoś się z męskim nąrzadem rozrodczym na głowy pozamieniał.
O wyskrobałeś jakiś rapek gdzie udalo ci sie strzelić typa do ktorego deff dopiero lecial, gratulacje ubiles nam troche deffa, za kare zabierzemy wam kolejne 100 wiosek.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.856
O wyskrobałeś jakiś rapek gdzie udalo ci sie strzelić typa do ktorego deff dopiero lecial, gratulacje ubiles nam troche deffa, za kare zabierzemy wam kolejne 100 wiosek.

Po pierwsze to tych rapków jest sporo więcej, po drugie co do zasysania defa to najlepiej by było, gdybyś nic nie pisał, chyba że podać ci nicki, które miały bunkry na co najmniej 80 offów w wioskach.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Sylwan, sylwan, co ja ci będę tłumaczył, dalej żyj w swoim świecie, dla was 186 już się zakończył.
Kiedy sie skończył? Ja widze zajętą przez nas cwiartke i dziesiątki wiosek dziennie z obu stron + sojusz ze wspaniałym sojusznikiem AK, powiedziałbym że dawno nie było tak stabilnie i dobrze.
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
Przyjaciele z Rebells, kolejni, którzy w opałach szukali ratunku, a przyszło co do czego, to wystawili buczki, RA i MS, które za nimi poszły, byle się ratować, po czym coś mi tam mi pieją o honorze, bo ich Oddaj Wioskę zaczął atakować xD Piąteczkę sobie przybijcie.

Btw. Jak wy liczycie, że ten wasz wspaniały sojusznik w razie ewentualnej wygranej z Witam pozwoli na równe 50/50 i poczeka na was 2 miesiące mając nad wami taką przewagę terenu, aż to nadrobicie, to nie wiem jakie bajki oglądaliście w dzieciństwie, ale na pewno ta jest najlepszą w jaką uwierzyliście.
 
Ostatnia edycja:

czemusul

Miecznik
Wynik reakcji
315
Oczywiście kontynuuję zawieszenie mojej aktywności w tym wątku, niemniej nie zamierzam milczeć, gdy taki pajac jak Ty rozsiewa celowe i świadome kłamstwa.

1. Profil jest zablokowany od długiego czasu, odkąd @Ar3sik zaczął mi wklejać w opis serduszka. Niestety nie potraficie być honorowi, tylko musicie zaraz uprzykrzać funkcjonowanie.

2. Wpisów nie da się ukryć, bo masz pajacu wyszukiwarkę, która działa mimo ograniczenia. A także zwyczajnie te posty nadal są.

3. Nie schlebiaj sobie, że Twoje padalcowate plemię ma wpływ jakikolwiek na moje działania. Jeszcze czego.

4. Nie pisz pajacyno o tym, że 'kolejny raz przegram', bo do tej pory jeszcze nigdy się to nie zdarzyło. To moi wrogowie zawsze kończyli zniszczeni.
A jeśli mówimy o przegranej, to skutecznie na tym świecie Cię rozłożyłem na łopatki i odebrałem chęci do gry. Przypomnieć jak zbierałeś zęby?

5. Teczką to Cię walili po łbie w dzieciństwie i wyrosło takie coś.
Nie myśl, że będę się wypierał mojej przepowiedni o 1k stron. Najwyżej się pomylę, zdarzają mi się takie rzeczy, pisałem, że zazwyczaj mam rację w ponad 90% rzeczy.
Na pewno nie z tego powodu ograniczyłem aktywność.
Po prostu nie będę niszczył bELLUM, skoro Witam ma z nimi sielankowe relacje i to z największymi moralnymi karłami jak Snuffy czy Brika

Pozdrawiam serdecznie i proszę przestać kłamać na mój temat. Nie masz odwagi, gdy jestem w pełni aktywny, to siedź nadal w norze gdy zdecydowałem, że pisał nie będę.

smieszne moge zapisac? Xd
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Przyjaciele z Rebells, kolejni, którzy w opałach szukali ratunku, a przyszło co do czego, to wystawili buczki, RA i MS, które za nimi poszły, byle się ratować, po czym coś mi tam mi pieją o honorze, bo ich Oddaj Wioskę zaczął atakować xD Piąteczkę sobie przybijcie.

Btw. Jak wy liczycie, że ten wasz wspaniały sojusznik w razie ewentualnej wygranej z Witam pozwoli na równe 50/50 i poczeka na was 2 miesiące mając nad wami taką przewagę terenu, aż to nadrobicie, to nie wiem jakie bajki oglądaliście w dzieciństwie, ale na pewno ta jest najlepszą w jaką uwierzyliście.
Piszesz jakby tu była jakas kosmiczna przewaaga w stylu 3:1, a wraz z rebelsami z ktorymi jestesmy obecnie jednoscia mamy 6% dominacji roznicy od AK + jeszcze sporo ms ak i fine do podjedzenia. Z reszta ty sie juz nie martw jak to pozniej sie rozwinie bo to juz w kwestii nas i naszych przyjaciół z AK, jak już znikniesz z tego świata oczywiscie.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.856
Piszesz jakby tu była jakas kosmiczna przewaaga w stylu 3:1, a wraz z rebelsami z ktorymi jestesmy obecnie jednoscia mamy 6% dominacji roznicy od AK + jeszcze sporo ms ak i fine do podjedzenia. Z reszta ty sie juz nie martw jak to pozniej sie rozwinie bo to juz w kwestii nas i naszych przyjaciół z AK, jak już znikniesz z tego świata oczywiscie.

AK ma 50% więcej dominacji niż wy (wasze 18,7% przy 28,2% AK).
 
Do góry