Dzień Dobry Misiaki

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.773
kolejny co mi tu wyjeżdża jakbym miał chcieć dołączyć do bellum xD
trochę cyrk, cały czas piszę, "uważam", "myślę, że", "moje zdanie" itp.
Jak kilka stron wcześniej pisałem w życiu od was zapki bym nie przyjął nawet jakbyście prosili bym wam pomógł xD
po za tym przeczytaj sobie post który zacytowałeś. Napisałem w nim coś co jest aktualne i sytuacja się nie zmieniła.
Nie napisałem, że Fine zjedzie waszą koalicję, a odnosiłem się do tego co wy zrobiliście ;d

także nie wiem co miałeś na celu wyciągając dalej aktualnego posta chyba, że nie złapałem to cóż, trudno :)
Głównie chodzi o ostatnie zdanie. Chyba że świetnie się bawiliście przez jeden dzień
 

eloziom

Miecznik
Wynik reakcji
73
Te odbitki i kliny to chyba duchy w takim razie grają. Jest 190 na plusie a do wieczora jeszcze troche no i jutro też jest dzień, dzień z mocno przebitymi wioskami :)
Ja mam wrażenie, że siedzisz cały dzień przed kompem i walisz sobie do monitora.. weź go przetrzyj trochę, bo ..uja widać. Ja jestem ciekawy ostatniego dnia zamknięcia składów jak np wy+rebels i te śmieszne AK zamknięcie się w tych 50 osobach na człon xD będą dymy dlaczego ten jest w głównym a tamten nie ludzie jedni rzucą kontem a inni mam nadzieję że zrobią wojne domową.
 
Wynik reakcji
856
@Przez świat na kwasie ciągnij z tym swoim trutniem Mańką na Arkadię.. oszczędź sobie wstydu
Ty gościu ale między nami nadal 1:0 dla nas, jak dotychczas to możesz mnie po dupie posmyrać. Na 182 się oszczekałeś i nie pokazałeś nic. Tutaj szczekasz i nie pokazujesz nic. Twojemu plemieniu idzie dobrze, Tobie personalnie nie, szczypiorze :D

PUK PUK, KTO TAM? KARMA
@Ruda tańczy ty, jeden z największych kosiarzy plemion, piszesz o karmie? Brak honoru i godności uzupełniasz sobie nadmierną hipokryzją czy jak to działa?

Głównie chodzi o ostatnie zdanie. Chyba że świetnie się bawiliście przez jeden dzień
Kurde @markopolo19 ta gra polega na walce. Fajnie, że mogliśmy dojechać jutrzaków, fajnie że możemy sobie i teraz intensywnie powalczyć. Wygramy to super, przegramy to przynajmniej w walce i z czystym sumieniem, a nie jak większość aktualnych plemion, gdzie grają rekrutacją, kosami i ssaniem kutasa sojusznikom. Pod względem walki to jest naprawdę dobry świat ;)
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Głównie chodzi o ostatnie zdanie. Chyba że świetnie się bawiliście przez jeden dzień
nie licząc doglądania konta dzisiaj, to nie mogę powiedzieć, że się nie bawię ;p
ta gra chyba też polega na tym by się bronić xd jakby nie patrzeć raczej ja jestem grajkiem od 2św do 98św, więc to czasy kiedy były akcje za akcje, a nie akcja i przeciwnik wyciąga kopyta albo jak niektórzy wypowiedzenie wojny = kasacja :D

jest tutaj u nas grupka osób która chętnie walczy i dobrze wiecie bo wioski są odbijane, po za tym osoby od nas które chciały pokrzyczeć dostały od was/nas rozbiórki u nas już od dawna spokój tylko teraz wy szukacie mocno zaczepek :)

także gl hf jak to w gierkach mówią i mimo wszystko Wesołych Świąt mimo usilnego bicia nas w te święta.
 
Do góry