Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
-Bądz ulaną starą Parówą
-Miej grzybice
-Nie miej przyjaciół
-Nie interesuj rodziny
-Bądz ofiarą przemocy domowej bo żonka wali z obroży elektrycznej jak ze sprzęgła
-Siedz zapocony przed forum świata na którym nawet nie grasz ..
-Podnieć się gdy Witam usunęło człon Fieście i zdobyło 200+ , gdy Bellum było na - .
-Szczekaj nie ważne co byle warczeć najgłośniej
-Zostań Black Snowem x2

Przepis na sukces

1. Dziś z ciekawości się ważyłem, 85.7 kg.
Daleko do parówy
Co do starości 32 lata, więc też jeszcze nie.

2. Tak, nadal mam grzyba, ale poprawia się sytuacja.

3. Mam rzeszę przyjaciół i nawet sporą rodzinę.

4. Moja piękna żona jest bardzo delikatna, więc jest ostatnią osobą, która by myślała o jakiejkolwiek formie przemocy.

5. Zapocony nie jestem, ale siedzę i realizuję misję wyjaśniania takich patałachów jak Ty. Jak widać z ogromnym powodzeniem, padacie jeden po drugim.

6. WITAM nie usunęło niczego Fieście, poza tym nie gram w Witam

7. Nie da się zostać Blackiem 2.0
 

DeletedUser209423

Guest
Z tego co wiem to dyskusja o 186 a nie jakiś wasz prywatny ring z Blackiem :) cisnijcie sobie na PW, przynajmniej nie zrobimy tutaj 1500stron gdzie Blacka stawiacie w centrum a nie gierka której dotyczy to forum :)

Dokładnie tak.
Myślą, że wciągną mnie w obrzucanie się gównem.
A ja po prostu odpaliłem szambiarkę i leję ich szlauchem
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Z tego co wiem to dyskusja o 186 a nie jakiś wasz prywatny ring z Blackiem :) cisnijcie sobie na PW, przynajmniej nie zrobimy tutaj 1500stron gdzie Blacka stawiacie w centrum a nie gierka której dotyczy to forum :)

ej alkus ale to on sie stawia w centrum uwagi jasne? tym co robi i gada
to tak oczywiste ze i naweg hakbym mial banie to bym to zrozumial ale fanom blacka ciezko ok
to skoro ci on odpowiada to sam sie przenies z nim na pw
 

DeletedUser209423

Guest
Dobra, pora na obiad z cudownych rączek mojej pięknej żony.
Dziś serwuje jakieś mule. Trzymajcie kciuki, żebym przeżył.

Trzymam też kciuki, by Witam znalazło trochę czasu w te wolne dni waląc w AK i też odciążając Fine
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Z tego co wiem to dyskusja o 186 a nie jakiś wasz prywatny ring z Blackiem :) cisnijcie sobie na PW, przynajmniej nie zrobimy tutaj 1500stron gdzie Blacka stawiacie w centrum a nie gierka której dotyczy to forum :)
A to nie jest roast @Bl-ack Sno-w ?
Znów się pomyliłem, w biedronce człowiek się myli, na FOrum człowiek się myli - same błędy życiowe.
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
-Bądz ulaną starą Parówą
-Miej grzybice
-Nie miej przyjaciół
-Nie interesuj rodziny
-Bądz ofiarą przemocy domowej bo żonka wali z obroży elektrycznej jak ze sprzęgła
-Siedz zapocony przed forum świata na którym nawet nie grasz ..
-Podnieć się gdy Witam usunęło człon Fieście i zdobyło 200+ , gdy Bellum było na - .
-Szczekaj nie ważne co byle warczeć najgłośniej
-Zostań Black Snowem x2

Przepis na sukces
Murzyn co Ty się tak odpaliłes ostatnio na tym FO ? Jeszcze brakuje żeby @Banda Rumunow wbił i od razu się zrobi rodzinna atmosfera na święta
 
Wynik reakcji
4
A powiedz przyjacielu co jest złego w nicku "Andriej Jebiewdenkowo " bez sensu inni wokół mnie się rozwijają a ja mam bana z bzdurę. Jeszcze te 24h to rozumiem możliwe że się należało żadna frajda z gry support ma graczy tam gdzie diabeł mówi dobranoc
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Wie ktoś dlaczego support tak opieszale działa w sprawie banów? Dostałem nie słusznie bana za niecenzuralny nick zaproponowałem inny w sprzeciwie i bez odzewu a minęło ponad 34h juz
Masz pecha
Dziś są na drodze krzyżowej, jutro stoją ze koszyczkiem, w niedziele wiadomo święta, w poniedziałek wiadomo - dają w szyję - najbliższy wolny termin ... wtorek ?
 
Do góry