Dzień Dobry Misiaki

BranD.

Łucznik
Wynik reakcji
575
Ogólnie apropo tych świat No to jeśli ktoś miał przysnac to Fine , bo mogli wyjść z inicjatywa (chyba, że takowa byla)
Jeśli takowa była to moim zdaniem trochę chujowo że strony wroga, że nadupca w święta, ale no cóż, widać parcie na zwycięstwo jest chore moim zdaniem :D

Nie każdy wiadomo spędza je jakoś w aktywny sposób z rodziną, ale moim zdaniem powinno się takie coś jednak uszanowac. To tylko moja skromna opinia.

Wesołych Świąt życzę wszystkim za wczasu i zluzujcie trochę pory czasem :D
 

Nessa Tasartir

Pikinier
Wynik reakcji
73
Ogólnie apropo tych świat No to jeśli ktoś miał przysnac to Fine , bo mogli wyjść z inicjatywa (chyba, że takowa byla)
Jeśli takowa była to moim zdaniem trochę chujowo że strony wroga, że nadupca w święta, ale no cóż, widać parcie na zwycięstwo jest chore moim zdaniem :D

Nie każdy wiadomo spędza je jakoś w aktywny sposób z rodziną, ale moim zdaniem powinno się takie coś jednak uszanowac. To tylko moja skromna opinia.

Wesołych Świąt życzę wszystkim za wczasu i zluzujcie trochę pory czasem :D
Propozycja od Fine wyszła.
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Ogólnie apropo tych świat No to jeśli ktoś miał przysnac to Fine , bo mogli wyjść z inicjatywa (chyba, że takowa byla)
Jeśli takowa była to moim zdaniem trochę chujowo że strony wroga, że nadupca w święta, ale no cóż, widać parcie na zwycięstwo jest chore moim zdaniem :D

Nie każdy wiadomo spędza je jakoś w aktywny sposób z rodziną, ale moim zdaniem powinno się takie coś jednak uszanowac. To tylko moja skromna opinia.

Wesołych Świąt życzę wszystkim za wczasu i zluzujcie trochę pory czasem :D
Wyszła propozycją ale są takie kurwy że tylko widzą grę przed oczami zamiast normalnie spędzić czas w rodzinnym gronie ,hatfu samoluby

Potężne Witam was zjedzie
 
Do góry