Dzień Dobry Misiaki

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
697
Ja tam widzę się z rodziną regularnie. Jakbym grał na jakimś świecie mam nadzieję, że na mnie ataczki będziesz wysyłał po wcześniejszym kontakcie ze mną kolego.
Widzisz nie każdy ma tą możliwość , naprawde tak cieżko co niektórym znależć w sobie chodz ciut honoru i zasad przyzwoitości czy juz w tych przepitych łbach liczy sie tylko gówno blaszka o której nikt nie bedzie pamietał za pół roku
 

DeletedUser209423

Guest
Każdy normalny klub, który płacił sędziemu za cokolwiek, już by siedział zdegradowany w 3 lidze.
Ale nie Barcelona, ją muszą trzymać na powierzchni, bo prawa tv do ligi hiszpańskiej by zdechły
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Widzisz Blekuś - jest popyt jest podaż.
My nakręcamy posty - z sensem czy nie, nie ważne byle by się kręciło.
Jest FOnt to jest i front. Żeby był front muszą być pepetki. Żeby były pepetki muszą być gracze. Są gracze są giełdy. Jest giełda jest blaszka. Jest blaszka są wyniki. Są wyniki to i Niemcom euro się zgadza.
Rucha nas rząd, ruchają nas Niemcy - tylko nasza dupa jest jedna i nie z gumy
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
@Bl-ack Sno-w jest wniebowzięty teraz.
1:0 dla realu a jego piękna żona obiecała mu jeden raz za gola plus bonus gol lewego podwaja liczbę.
Moja morda - nieszczęśliwy człowiek na świecie i do tego najbardziej obiektywny.
To mój kolega
 

DeletedUser209423

Guest

To jest bardzo dobry mem, bo odzwierciedla nastroje.
I rzeczywistość jakby też.

Myślę, że to dobry moment na dłuższą analizę.
Dawno nie pisałem co myślę, tak obszerniej.
Polecam przewinąć do końca, jeśli ktoś niezainteresowany.
I napiszę to z perspektywy Fine, które mnie od początku świata ani razu nie posłuchało.

Przy założeniu, że będą tłukli Rebelsi, bELLUM i AK bez przerwy, na dłuższą metę nie da się utrzymać zaangażowania ludzi.
A to jest punkt ciężkości.
Niewielkie jest pole manewru, żeby nie powiedzieć żadne, ale nadal jest dyplomatyczna szansa chociażby próby naprawienia dotychczasowych błędów.
Można teraz nie robić nic, mówić 'będziemy walczyć do konca', ale i tak wiadomo, że po 3-4 dużych akcjach i stratach, zapał zgaśnie sam.
I to będzie koniec Fine i ich projektu. Napiszmy to jasno - ludzie, którzy kierują Fine, jeśli kolejny świat zaliczą wpadkę, będą już spaleni.

Dlatego trzeba dać graczom perspektywę.
Żeby mieli po co walczyć.

Plan naprawczy dla Fine, według Black Snowa:
Gdybym na dziś był dyplomatą Fine, bym wykorzystał moment w jakim jesteśmy.
Z tego co można wyczytać, nie ma chęci na linii AK-WITAM czy Witam-bELLUM na zmianę relacji.
Na dziś raczej nierealne, ale za 2-3 tyg może się to zmienić. Jeśli AK będzie nadal dostawać bułę od Witam, w pewnym momencie mogą być skłonni rozmawiać.
Dlatego trzeba korzystać z chwili.

Na miejscu Fine przede wszystkim, bym postawił sprawę jasno wewnątrz plemienia - kto deklaruje się jasno i wyraźnie na grę do końca, bez względu na straty. Krótka piłka.

Następnie bym podjął rozmowy z MS i RA.
I przeprowadził fuzje (tak, wiem, nie są połączeni terytorialnie, bez znaczenia).
Nie chodzi o wspólny teren a wspólne działanie jak jeden organizm.
Zwłaszcza, że wygląda na to, że MS się ogarnęło.

I wtedy bym przeprowadził z Pietrekiem ważną rozmowę, taką ostateczną na zasadzie dżentelmeńskiej umowy.
My jako Fine i MS gwarantujemy walkę do samego końca, utrzymanie granicy z bELLUM na północy i spowalnianie na maxa AK.
Czego oczekujemy w zamian?
Zawieramy umowę, że finalnie przed ostateczną wojną zagwarantujecie nam posiadanie 47% terenu.
Choćby nam zostało 2k wiosek na koniec.


Dlaczego obie strony by na tym zyskały?
- Witam ma gwarancję, że końcową wojnę zacznie z przewagą
- Witam ma gwarancję, że dalsze ciśnięcie ma całkowity sens, bo teren Fine nie padnie przez 1.5 miesiąca
- Witam może być spokojne o bELLUM od północy
- Fine ma gwarancję, że warto walczyć, bo i tak zachowają szansę na wygranie świata i zyskają miano najbardziej walecznego plemienia w historii


66 minuta, 3:0 w dupę a Lewandowski drepcze na pressingu do bramkarza rywala heh
 
Do góry