Dzień Dobry Misiaki

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.469
OGÓLNIE BARDZO DOBRA OBRONA FINE DZISIAJ -100 TO AOS DOSTAWAŁO NA PIZDE CODZIENNIE PRZEZ 2 MIESIĄCE. I WIECIE CO?I PRZEGRAŁO XDD ALE ZA TO WYROBIŁO PRZEPOTĘŻNA PSYCHE U MNIE I MOICH BRACI DLATEGO FINE PÓJDZIE TA SAMA DROGA I NA ŚWIECIE 200 BD KOZAKAMI

AoS to było -3000 w statystykach wojennych i nadal nie myślało się poddawać xd
 

pyzinio7

#FRONT69
Wynik reakcji
245
Nadal to Ty się tak strasznie odgrażałeś co to nam nie zrobisz a ledwo zaczeliśmy bitke to traciłeś wioski jak dziecko, w bonusie, z rana, w środku dnia, w weekend, w tygodniu. Każda Twoja denna wymówka była lekko obalona tak jak z resztą Ty i Twoje wioski.

(i tak co świat, na front cie wpuszczaliśmy bardziej z ówczesnej sympatii niż skilla którego nie posiadasz, dobrze że Rybka ciągnął teren za Was dwóch ile mógł, ale nie zawsze się nawet jemu udawało xD).

Ok, screen zrobiony, trzymam obietnicy że tym razem postawisz się i równo powalczymy, a nie że ponownie będziem się nad Toba bezbronnym znęcać <lol>

No to chyba idealny moment żeby przytoczyć Twe słowa . Ledwo zaczęliśmy bitkę .. pierwsza akcja i dostałeś po główce konkretnie że aż z z frontu prawie zniknąłeś.. <boks> <lol> Twoje FINE również nie błysnęło 94:50.
Na tą chwilę to ja mam nadzieję że w dalszej fazie postawisz jakiś opór i powalczymy.. do następnego zią<rotfl>
 

DeletedUser209423

Guest
Beka z bELLUM i AK

-100 wiosek i doskonale wiedzą, że w Fine wyśmienite nastroje, stąd próby zrobienia tu grobowej atmosfery.

Nic z tego nieudacznicy! W tym tempie będziecie zjadać Fine jeszcze 4 miesiące, a za max miesiąc Witam dobierze się do tyłka AK.
I jak ich przepchnie, to ja wygram swój zakład a Fine może i już nie będzie, ale Otumaniony dostanie obiecane 2 tysiące.

Wszystko zgodnie z planem Black Snowa.

Grunt, żeby Fine nie dało sobie wmówić, że jest źle czy coś, bo ewidentnie chcecie zgnoić im morale.
 

DeletedUser209423

Guest
No to chyba idealny moment żeby przytoczyć Twe słowa . Ledwo zaczęliśmy bitkę .. pierwsza akcja i dostałeś po główce konkretnie że aż z z frontu prawie zniknąłeś.. <boks> <lol> Twoje FINE również nie błysnęło 94:50.
Na tą chwilę to ja mam nadzieję że w dalszej fazie postawisz jakiś opór i powalczymy.. do następnego zią<rotfl>

A Ty coś tak się uruchomił? Net od sąsiada znowu ciągniesz?
Patrzcie go jaki walczak, wyszedł raz na plus i podnieta nie z tej ziemi.
A poszedł w cholerę
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
No to chyba idealny moment żeby przytoczyć Twe słowa . Ledwo zaczęliśmy bitkę .. pierwsza akcja i dostałeś po główce konkretnie że aż z z frontu prawie zniknąłeś.. <boks> <lol> Twoje FINE również nie błysnęło 94:50.
Na tą chwilę to ja mam nadzieję że w dalszej fazie postawisz jakiś opór i powalczymy.. do następnego zią<rotfl>
Na 174 tak nie szczekałeś papierowy frontowcu. POMSZCZE MOJEGO BRATA KWASA PIERWSZYM CELEM JESTEŚ ZARAZ OBOK @DlaCzemuu
 

DeletedUser209423

Guest
Chwilę tylko człowieka nie ma i już probują swoją propagandę przemycać.
Już was zaraz rozstawimy na swoje miejsca, patologiczni kłamcy.
 
Do góry