Dzień Dobry Misiaki

Oskar83

Miecznik
Wynik reakcji
298
Szkoda że nie ma pieniążków w inno games na rekrutację nowych modkow (ta wiem że co najwyżej dostają a nie.. nic nie dostają). Mogli by po banować tych wszystkich kłamców i obłudników którzy biednemu Blackowi zarzucają propagandę. Wtedy mielibyśmy same mięsiste treści i sprawdzone informacje

Mięsiste treści Blacka to ty byś chyba chciał mieć w ustach.

Dzień dobry po banie
 
Wynik reakcji
145
ŁEB TO BY SIĘ PRZYDAŁO ŻEBYŚ TY E-KONFITURO UTKAŁ
JEDYNE CO ROBISZ TO SIEDZISZ NA FORUM PLEMION I PIERDOLISZ GŁUPOTY
JESZCZE JAKBYŚ BYŁ ZA NORMALNYMI PLEMIONAMI, A TY JESTEŚ ZA:
BOCIARZAMI Z mAG, BOCIARZAMI Z sPID I KOSIARZAMI/HAKERAMI Z wITAM XDDDDDDD
CO ZA KURWA DEBIL, NA TAKIEGO TO MUSI BYĆ Z 4K ZASIŁKU DLA RODZICÓW CONAJMNIEJ
Dobra utkaj pizdę tam xD
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Wątpię żeby boski z jakimiś kretami kontakty utrzymywał
Nie wiem czy wiesz, ale na s176 gdzie sobie wszedlem popatrzec jak swiat wygląda to byłem przez jakiś czas radnym madhat, czyt plemienia bosskiego wtedy. Znamy się i utrzymujemy dobry kontakt. Na s174 gdybym nie musiał kończyć przez prywatne sprawy to luźno bym miał blaszkę z listy madhatu, te oskarżenia blacka o kretowanie to własnie z tego świata, zgadnij dla kogo działałem wtedy i dla kogo zdobyłem leadera 2 członowego plemienia, ktore znajdywało się na północy? Do dzisiaj assasyna pewnie boli, że jego wtyka w radzie nie dała rady sfuzjować północy i podkradłem mu darmowe 2 człony, fuzje i mase terenu dla bosskiego :). Jak zwykle 0 info, 0 wiedzy, a pierdoli głupoty Kaulis
 
Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Nie wiem czy wiesz, ale na s174 gdzie sobie wszedlem popatrzec jak swiat wygląda to byłem przez jakiś czas radnym madhat, czyt plemienia bosskiego wtedy. Znamy się i utrzymujemy dobry kontakt. Na s174 gdybym nie musiał kończyć przez prywatne sprawy to luźno bym miał blaszkę z listy madhatu, te oskarżenia blacka o kretowanie to własnie z tego świata, zgadnij dla kogo działałem wtedy i dla kogo zdobyłem leadera 2 członowego plemienia, ktore znajdywało się na północy? Do dzisiaj assasyna pewnie boli, że jego wtyka w radzie nie dała rady sfuzjować północy i podkradłem mu darmowe 2 człony, fuzje i mase terenu dla bosskiego :). Jak zwykle 0 info, 0 wiedzy, a pierdoli głupoty Kaulis
Pojebales światy synek chodziło ci pewnie o ten ciotowaty 176 gdzie wygrała masówka 3 plemion, na 174 wygralo POTĘŻNE WITAM do którego takie kanalie jak ty w życiu by nie dostały wbity. Jak zwykle sylwan 0 info, 0 wiedzy a pierdoli głupoty.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wiem czy wiesz, ale na s174 gdzie sobie wszedlem popatrzec jak swiat wygląda to byłem przez jakiś czas radnym madhat, czyt plemienia bosskiego wtedy. Znamy się i utrzymujemy dobry kontakt. Na s174 gdybym nie musiał kończyć przez prywatne sprawy to luźno bym miał blaszkę z listy madhatu, te oskarżenia blacka o kretowanie to własnie z tego świata, zgadnij dla kogo działałem wtedy i dla kogo zdobyłem leadera 2 członowego plemienia, ktore znajdywało się na północy? Do dzisiaj assasyna pewnie boli, że jego wtyka w radzie nie dała rady sfuzjować północy i podkradłem mu darmowe 2 człony, fuzje i mase terenu dla bosskiego :). Jak zwykle 0 info, 0 wiedzy, a pierdoli głupoty Kaulis

Pozwolę się wtrącić.

Guzik kogo obchodzi z kim i gdzie grałeś, a te swoje blaszki 'na luzie', to możesz mieć jak przeskoczysz ogrodzenie i z jakiegoś skupu podprowadzisz.

'Prywatne sprawy'
A co brzuszek Cię bolał jak Szumixa? Czy musiałeś do sklepu przed kamerami pozować?

Black nie rzuca żadnych oskarżeń, tylko stwierdza fakty. Udowodniono Ci kretowanie, a Ty nawet nie miałeś możliwości się tego wyprzeć.
Byłeś, jesteś i na pewno jeszcze będziesz kretem
 
Do góry