Dzień Dobry Misiaki

pyzinio7

#FRONT69
Wynik reakcji
245
Nadal to Ty się tak strasznie odgrażałeś co to nam nie zrobisz a ledwo zaczeliśmy bitke to traciłeś wioski jak dziecko, w bonusie, z rana, w środku dnia, w weekend, w tygodniu. Każda Twoja denna wymówka była lekko obalona tak jak z resztą Ty i Twoje wioski.

(i tak co świat, na front cie wpuszczaliśmy bardziej z ówczesnej sympatii niż skilla którego nie posiadasz, dobrze że Rybka ciągnął teren za Was dwóch ile mógł, ale nie zawsze się nawet jemu udawało xD).

Ok, screen zrobiony, trzymam obietnicy że tym razem postawisz się i równo powalczymy, a nie że ponownie będziem się nad Toba bezbronnym znęcać <lol>

I szapoba od tego ma się ziomków <tanczy> widzę nadal gwalcisz ten temat gdzie manka mi jebnal wioskę i miałem wypierdolone gdzie później jebliscie kosę śmietniki ;] , gdzie ty oprócz internetowych znajomosci nie masz nic innego pajacu Uwierz mi ze dołożymy wszelkich starań żeby Ci dojebac Ty kurewko zdradliwa <cisza><jupi>
 
Wynik reakcji
856
I szapoba od tego ma się ziomków <tanczy> widzę nadal gwalcisz ten temat gdzie manka mi jebnal wioskę i miałem wypierdolone gdzie później jebliscie kosę śmietniki ;] , gdzie ty oprócz internetowych znajomosci nie masz nic innego pajacu Uwierz mi ze dołożymy wszelkich starań żeby Ci dojebac Ty kurewko zdradliwa <cisza><jupi>
"szapoba" <sciana>

Nie wioskę. WIOSKI. I wali mnie czy miałeś wypierdolone czy tryhadrowałeś. Odgrażałeś się co to nie zrobisz ,jak nas nie pojedziesz, jak nas nie zgwałcisz, jak nas nie zniszczysz, a zostałeś zweryfikowany w ciągu kilku godzin.

Ty wiesz co ja mam a czego nie <shrug> W porządku. Leków nie wziąłeś?

Na to licze, że tym razem dołożysz starań i że od 182 nauczyłeś się grać na froncie. Wówczas faktycznie masz szanse nam dojebać. Życzę, szczerze, powodzenia <3
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
I szapoba od tego ma się ziomków <tanczy> widzę nadal gwalcisz ten temat gdzie manka mi jebnal wioskę i miałem wypierdolone gdzie później jebliscie kosę śmietniki ;] , gdzie ty oprócz internetowych znajomosci nie masz nic innego pajacu Uwierz mi ze dołożymy wszelkich starań żeby Ci dojebac Ty kurewko zdradliwa <cisza><jupi>
mózg.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
Skomentuje ostatnie wydarzenia tak: @mefisto75 x Rokush coś dla ciebie :D


Mistrzostwo świata
Oscar goes to... @Sylwan23

Gratulacje, to Ci wyszło

--

Najgłupiej na tej akcji wyszły bELLUMY, bo rzucali się Reytanem a over ich załatwił na szaro.
Plus taki, że przeprosili, chwali się to.

Oczywiście nie muszę chyba pisać, kto jako pierwszy otwarcie napisał o tym co naprawdę zaszło:

Screenshot_20230325-213240~2.png

Wcześniej mój przyjaciel @mefisto75 x Rokush jeszcze podobny tekst rzucił drąc wtedy łacha z Overa i trafił.
Duet niezatapialny.


--

Co do Szumixa widzę, że niektórzy potrzebowali kilku dni, by uwierzyć w to co kilka dni pod rząd pisałem: to oszust, kłamca, nieudacznik i miernota. A teraz jeszcze okazuje się, że głupek.

Łamie zasady gry, dostaje bany, dostaje na łeb mając olbrzymią przewagę, ciągle ma problemy zdrowotne gdy go atakują, teraz jeszcze okazuje się, że nie zna ustawień świata, wkopał swoją głupotą Overa itd.
Jakby tego było mało kłamał na temat deffa.
Pchełka Szumix skompromitowana
 

Deleted User - 8687748

Guest
Ogólnie taki funfact:
Fiesta obstawiała, że walniemy w północny człon. Niektórzy się nawet już jarali, ze walić będziemy w bunkry. Finalnie się niektórzy tam zdziwili, gdy wjazd dostał rozwiązany człon (nic z akcją nie zmienialiśmy). Zatem jeszcze większa beczunia z wielkiego ustawiania obrony przez Overa, bo gdyby akcja leciała w południowy człon to rozwiązałby północny.
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
artworks-000530454984-s6u8fk-t500x500.jpg
 
Wynik reakcji
3.030
Co do Szumixa widzę, że niektórzy potrzebowali kilku dni, by uwierzyć w to co kilka dni pod rząd pisałem: to oszust, kłamca, nieudacznik i miernota. A teraz jeszcze okazuje się, że głupek.

Łamie zasady gry, dostaje bany, dostaje na łeb mając olbrzymią przewagę, ciągle ma problemy zdrowotne gdy go atakują, teraz jeszcze okazuje się, że nie zna ustawień świata, wkopał swoją głupotą Overa itd.
Jakby tego było mało kłamał na temat deffa.
Pchełka Szumix skompromitowana
Oho, wrócił człowiek który o niczym nie ma pojęcia. Dalej, dalej wymieniaj jaki to jestem. Póki co, żadne twoje oskarżenie w moją stronę odnośnie łamania zasad, banów itd. nie zostało w żaden sposób udowodnione, wiec twoja wiarygodność jest dla mnie zerowa, może ktoś jest naiwny i będzie Ci dalej wierzył, good luck.
Odnośnie ustawień świata. Widzę, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Na temat deffa nie kłamałem, bo pisałem od początku że go nie wysłałem. Zarzucane mi było kłamstwo w sprawie blokady. Jak widzisz, wszystko udowodniłem, że to nie ja kłamałem lecz dwójka twoich funfli z witam.
Wkopanie overa, szczerze? Lata mi to. Czy ja go gdziekolwiek broniłem? To, że pisałem, że nie ma dowodów na jednoznaczna jego winę, to nie znaczy, że go bronie xD Niezłą masz logikę. Nie popieram takich zagrywek w żaden sposób. Czy to zrobił on czy nie on, było to zagranie niegodne jakichkolwiek zasad.
Różnimy się tym, że ja mam dowody w sprawach o których pisze, ty tylko piszesz. Ciao
 
Ostatnia edycja:
Do góry