Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.030
Na szczęście zrobiłem to zanim napisałem i dalej podtrzymuje swoje zdanie xd
No to analizuj dokładniej. Możesz ewentualnie tutaj wrzucić graczy, którzy do nas przeszli po deffa i którzy nie dostali go ode mnie, bo żaden z fiesty do nas przed rozwiązaniem nie przeszedł. A w momencie, gdy miałem iść (czwartek) w momencie wysłania zaproszenia plemię zostało rozwiązane kilka minut później, wiec od czwartku (powrotu do plemienia) do dzisiaj są 2dni, wiec logiczne, że jeszcze nie mogę tego deffa wysłać. Research masz dobry jak twoje plemie.
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.256
No to analizuj dokładniej. Możesz ewentualnie tutaj wrzucić graczy, którzy do nas przeszli po deffa i którzy nie dostali go ode mnie, bo żaden z fiesty do nas przed rozwiązaniem nie przeszedł. A w momencie, gdy miałem iść (czwartek) w momencie wysłania zaproszenia plemię zostało rozwiązane kilka minut później, wiec od czwartku (powrotu do plemienia) do dzisiaj są 2dni, wiec logiczne, że jeszcze nie mogę tego deffa wysłać. Research masz dobry jak twoje plemie.
ej Kumpel ale przecież nie zmieniałeś członu XD ostania zmiana członu 09th January 2023 - 23:02:55 czyli możesz deffa wysyłać ;P
 
Wynik reakcji
856
Klęknąłeś to Ty przed Kinsem na 182 kosiarzu <tanczy>

Taa obiecuje <nonono>

Nadal to Ty się tak strasznie odgrażałeś co to nam nie zrobisz a ledwo zaczeliśmy bitke to traciłeś wioski jak dziecko, w bonusie, z rana, w środku dnia, w weekend, w tygodniu. Każda Twoja denna wymówka była lekko obalona tak jak z resztą Ty i Twoje wioski.

(i tak co świat, na front cie wpuszczaliśmy bardziej z ówczesnej sympatii niż skilla którego nie posiadasz, dobrze że Rybka ciągnął teren za Was dwóch ile mógł, ale nie zawsze się nawet jemu udawało xD).

Ok, screen zrobiony, trzymam obietnicy że tym razem postawisz się i równo powalczymy, a nie że ponownie będziem się nad Toba bezbronnym znęcać <lol>
 

Deleted User - 8687748

Guest
No to analizuj dokładniej. Możesz ewentualnie tutaj wrzucić graczy, którzy do nas przeszli po deffa i którzy nie dostali go ode mnie, bo żaden z fiesty do nas przed rozwiązaniem nie przeszedł. A w momencie, gdy miałem iść (czwartek) w momencie wysłania zaproszenia plemię zostało rozwiązane kilka minut później, wiec od czwartku (powrotu do plemienia) do dzisiaj są 2dni, wiec logiczne, że jeszcze nie mogę tego deffa wysłać. Research masz dobry jak twoje plemie.
Świat ma już 74 dni a ty dalej jego ustawień nie znasz. Gratuluje.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.370
Świat ma już 74 dni a ty dalej jego ustawień nie znasz. Gratuluje.

W sumie na FO było sporo pisane, ze AK ma 48h na obstawienie graczy fIESTY jeszcze, ale jak widać niektórzy i tak potrafili opluć graczy fIESTY i nie wysłać im nic xdd
To juz nawet WITAM wam pomaga, a wy tego nie potraficie wykorzystać i zyjecie w swoim swiecie :D
 
Wynik reakcji
3.030
ej Kumpel ale przecież nie zmieniałeś członu XD ostania zmiana członu 09th January 2023 - 23:02:55 czyli możesz deffa wysyłać ;P
Oczywiście, że zmieniłem. Wrócę to ssy wrzucę, bo ja w przeciwieństwie do szczekaczy typu Pietrek i jego przydupas Mefisto potrafię swoje zdanie udowodnić. Poczekajcie, wszystko dostaniecie na tacy.
Gdy wyszedłem, i człon był rozwiązany po czym wróciłem po 5minutach to ta zmiana zapewne nie jest w twstats pokazana. Ale spokojnie, na wszystko mam dowody:)

Edit: widzę, ohtar kolejny przydupas, który szczeka. Mam nadzieję, na przeprosiny, gdy wszystko udowodnię.
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.256
Oczywiście, że zmieniłem. Wrócę to ssy wrzucę, bo ja w przeciwieństwie do szczekaczy typu Pietrek i jego przydupas Mefisto potrafię swoje zdanie udowodnić. Poczekajcie, wszystko dostaniecie na tacy.
Gdy wyszedłem, i człon był rozwiązany po czym wróciłem po 5minutach to ta zmiana zapewne nie jest w twstats pokazana. Ale spokojnie, na wszystko mam dowody:)

Edit: widzę, ohtar kolejny przydupas, który szczeka. Mam nadzieję, na przeprosiny, gdy wszystko udowodnię.
Ja tam wierzę na słowo kumpel ;D
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.370
Oczywiście, że zmieniłem. Wrócę to ssy wrzucę, bo ja w przeciwieństwie do szczekaczy typu Pietrek i jego przydupas Mefisto potrafię swoje zdanie udowodnić. Poczekajcie, wszystko dostaniecie na tacy.
Gdy wyszedłem, i człon był rozwiązany po czym wróciłem po 5minutach to ta zmiana zapewne nie jest w twstats pokazana. Ale spokojnie, na wszystko mam dowody:)

Edit: widzę, ohtar kolejny przydupas, który szczeka. Mam nadzieję, na przeprosiny, gdy wszystko udowodnię.
Nie przypuszczałem, ze fiesta mogła być tak zażenowana Twoim przejściem, ze sie skasowali jak tylko zobaczyli, ze przyjąłeś zaproszenie...
 
Do góry