Dzień Dobry Misiaki

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
A koledy powiedzcie mi jak teraz wygląda życie forumowe bo kiedys to bym dostawał bana co 15 min i co godzine by znikalo od 10-40 stron dyskusji jakże wartościowej i cennej. Jak żyjom admini i moderatorzy?
 

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
Szkoda że nie ma z kim kiedyś to było z kanarem bulwim z0rdem, bacikiem, faffciem, smuteczkiem i najslynniejszym wlascicielem firmy budowlanej w grze tik tokiem co w ataku jest najlepszym graczem w plemiona tylko jeden ma mankamnet bo za chuja sie nie potrafi bronić. Tera to same jaśki wchodzą jakieś chłopy pikiniery dobre sobie,
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Cała ta ekipa z P coś wymienił grała jeszcze na 178, teraz część gra w speed na 184 xD. banda Smutka nie widziana przeze mnie, ale też miałem reset od 150 w sumie do teraz
 

DeletedUser209423

Guest
A takimi teksami nawiązującymi do matki pokazujesz szczochu ile jesteś warta. Tfu

Ale Ty jesteś głupi.
Choć nie bardziej niż ten, co ma tonę 'podwładnych' pod sobą heh
Zesrali się grupowo, a żaden nie zrozumiał.

Rozumiem, że słowo 'matka' wprawia Cię w konwulsje ale akurat w tym kontekście nie ma to kompletnie znaczenia, bo sednem sformułowania jest coś innego.
To słowo jest tylko dodatekiem mającym coś uwidocznić.

Teraz rozumiesz?
Jeśli nie to idź do tamtego ciecia jako 'podwladny', to może jak połączycie swoje tęgie umysły coś z tego będzie.


Swoją drogą zabawne kto do mnie pisze Tfu
Pajac, który stał za największym syfem Jutra, pajac który zapomina wyłączyć mikrofon na discordzie i znieważa swoich domowników.
Tfu to że takie coś jak Ty ma czelność pisać
 
Do góry