Dzień Dobry Misiaki

Harvassen

Chłop
Wynik reakcji
139
Kur** tak to czytam i nie wierze :)
Sam grałem we fieście i byłem tam pewien czas radnym i szczerze mówiąc nie wierzę by ktoś z witam z Piotrkiem w porozumieniu zniszczyli by tak grę :) Masakra te plemiona schodzą na psy.
Rzekomy "były coop overa grający obecnie w witam" który przyznal się do zbrodni, dzięki czemu tak naprawdę "oczyścił" (a przynajmniej probowal oczyścić) Overa z zarzutów, mógłby to łatwo udowodnić skoro konsultował to z Pietrkiem. Druga kwestia, mówi że nie chce wrabiać wodza jednocześnie to robiąc, wydając rzekomy spisek. No przypomina mi to czasy podstawówki i próba ściemy przed panią dlaczego nie odrobiona jest praca domowa.
 

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
129 jak się dogadaliśmy z TRD (Droxena serduszko bolało) i 141 to już chyba nie trzeba wyjaśniać xd
W wiesz ze cuthberta to zaslużona, chcialem jego tylko wkurwic jakbym chcial wioski zatrzymac to bym wyszedl chwile przed poczatkiem bonusu :p ale bardzo brzydko do mnie pisal na radzie na fejzbuki i do moniki zeby mi haslo zmienila od konta i mnie wyjebala bo byl tam taki pawwee chujek maly wredny warzywo i jak sie z nim klocilem to mu wysylalem 400 katas w zagrode za kazdym razem ale to mniejsza, kurwberta chcialem tylo wkurwic za to i sie wyjebac, a 129 to watpie, bo z Droxenem nigdy nie mialem awantury raczej mamy dobre relacje. Ale zara sobie sprawdze statsy
 

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.629
A widzem pioter ja tam deffa gralem bo na grubo to jechalismy wtedy na 99, ale droxen chcial to zagralem mu deffa, wbilem chyba pierwszy na swiecie blache wspierajacego i pozniej byla klotnia z tymi psami z piekla i po prostu odszedlem czy tam mnie wyjebali i mnie podbili, ja tam samego defa mial i barby podbijal sobie w przerwach od 99 to xhyba nie kosa
 
Do góry