Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 8687748

Guest
Czyli jednak byłeś w to zamieszany ? Kurwa bez zasad
Dajcie dowód, że jestem w to zamieszany. Gość mnie informował, zgody niby nie dostał. Jak informował to może to łatwo udowodnić. Nie udowodni, bo takie coś nie miało miejsca.
Dziwnym trafem ten troll podal moje hasło stary @Pietrek z Sosnowca
Z tego co mi napisali to hasło nie działa.
Jak miałem zmieniać ?

Skoro straciłem dostep do Mail?
To jak w końcu jest z tym hasłem? Weźcie walnijcie baranka o ścianę.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
przepraszam nie chce sprowadzać wodza na mine to mówię - wiedział chciał to wykorzystać dostał screeny i pw ale to była tylko moja inicjatywa i decyzja pomyślcie sobie co byście zrobili na jego miejscu każdy zrobiłby to samo czyli skorzystal dlatego to tylko moja wina i moja zemsta akcja na plus dla mnie dla plemienia też jak dla mnie i każdy moje zdanie ma
TO NIE PIETREK WSZEDŁ nie miał on hasła poznał je on pewnie tutaj
popytajcie ludzi jakie oVER miał hasło to potwierdzą dałbym stare kRYSTKA ale to chyba bez sensu ja mam gdzieś udowadnianie ważne że wszedł i przeczytał
tak diakon, wiedział i nie powiedział oVEROWI że takie coś może być wiesz czemu? bo oVER to bocił, oszukiwał, rozwiązął mój człon na 152 i inne każdy wie każdy potwierdzi pierwszy raz go karma dosięgła, a ona boli bardzo jak przyjdzie i nikt nie żałuje takiego gościa czaisz?

nie pisze więcej uzyskałem co chciałem zemsta 1 zakończona pamiętajcie aK że mam dla was mine podobną jak wykręcicie nam coś krzywego w odwecie także zero krzywych akcji albo dostaniecie tak mocno jak nikt nie myślał że można dostać na plemionach czaicie ma być zero krzywych akcji a jak się dowiem to robie to co mam robić
Jakie to było plemie, jaki człon, w jakich okolicznościach zostało rozwiązane (152 pytam)
 
Do góry