Dzień Dobry Misiaki

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Panie @Assaselo Mucha proszę zachowywać chociaż pozory obiektywnej pracy supportu. Bo to jak plemieniem jest/była Fiesta każdy wie. Ale na przestrzeni 5 dni to druga sytuacja w której są realne zastrzeżenia. To już conajmniej "trochę" dziwne. I jeśli osoba, która odpisuje na tickety na tym świecie pozwala sobie na śmiechy na FO wobec graczy wobec których powinna być obiektywna, to nie daje to zbyt dobrego świadectwa. Panie @kmic gratuluje wysokich standardów podwładnych.
Gdzie mój ton wypowiedzi jak i jej treść wskazuje na to co piszesz wyżej? To już Twoje domysły i każdej osoby z osobna. Ja zareagowałem na gwar tutaj jak i poziom dyskusji jedynie :) a jak Ty to zinterpretowałeś? Cóż nie obchodzi mnie to szczerze mówiąc :)
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Gdzie mój ton wypowiedzi jak i jej treść wskazuje na to co piszesz wyżej? To już Twoje domysły i każdej osoby z osobna. Ja zareagowałem na gwar tutaj jak i poziom dyskusji jedynie :) a jak Ty to zinterpretowałeś? Cóż nie obchodzi mnie to szczerze mówiąc :)
To zamiast siedzieć na FO i pisać bzdurne posty weź się do swojej pracy i odpowiedz na ticket, czemu osoby broniące przed akcją Witam wywalało z kont i działo się to tylko na s186 mimo braków innych logowań. I tylko osoby z określonego obszaru i tylko w dniu akcji. Czy to też cię inetersuje?
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Klaunie wypierdalaj z stąd ostatnie 72h wysrywie całe plemie mobilizowałem i ogarnąłem po akcje deff i off , broniłem po 2 , 3 Zastów więc nie wkurwiaj mnie
Wszystko po to żeby rano nie wziąć leków i żeby do głosu doszła twoja kolejna osobowość i rozwiązała to samo plemie o które tak walczyłeś :/ przejebana choroba współczuje ci szczerze
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
To zamiast siedzieć na FO i pisać bzdurne posty weź się do swojej pracy i odpowiedz na ticket, czemu osoby broniące przed akcją Witam wywalało z kont i działo się to tylko na s186 mimo braków innych logowań. I tylko osoby z określonego obszaru i tylko w dniu akcji. Czy to też cię inetersuje?
Zrobiłem co do mnie należy, nie wiesz jaki mam zakres obowiązków zatem trochę kultury i jeśli nie masz pojęcia o temacie to nie marnuj czasu innym :)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.412
AK szukało pretekstu by wciągnąć fiestę w swe ramiona i tyle

Sprytny ruch ze strony fiesty. Wiedzac, że mając skład kiepski pełen kretów, rada słabo zorganizowana zdecydowali się na rozwiązanie, zwalenie winy na Witam, a sami poszli do AK, gdzie mają jeszcze kilkadziesiąt dni na pokazanie się z dobrej strony, dostanie się do finałowej 50 i powalczenie o blaszkę (w Fieście takiej możliwości nie mieli). Sprytny ruch. Pytanie tylko czy AK weźmie graczy do składu finałowego kosztem swoich ludzi. Trochę to będzie niesprawiedliwe.
 

DeletedUser209423

Guest
Panie @Assaselo Mucha proszę zachowywać chociaż pozory obiektywnej pracy supportu. Bo to jak plemieniem jest/była Fiesta każdy wie. Ale na przestrzeni 5 dni to druga sytuacja w której są realne zastrzeżenia. To już conajmniej "trochę" dziwne. I jeśli osoba, która odpisuje na tickety na tym świecie pozwala sobie na śmiechy na FO wobec graczy wobec których powinna być obiektywna, to nie daje to zbyt dobrego świadectwa. Panie @kmic gratuluje wysokich standardów podwładnych.

Aha czyli według Ciebie członek supportu musi być sztywnym cyborgiem.
Bo Ty takie standardy sobie wymyśliłeś. W żadnym wypadku nie może żartować.
To może zorientuj się jak wygląda administrowanie w innych grach, bo tu trzymają zdecydowanie poziom.
Na siłę szukasz kija do tyłka.

--

Jest jeszcze jeden plus tego co zrobił ten chłop z Fiesty.
Na własne oczy widzi jak łatwo sterować ciemnotą z bELLUM.
Kret @Sylwan23 o mało się nie zsikał z emocji
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.886
View attachment 46838

Kto wpadł na taki pomysł?
Przecież widać od razu, że to ewidentna ustawka (lub ewentualnie oddanie komuś dostępu do konta bądź użycie POTĘŻNEGO NARZĘDZIA zwanego "Zbadaj element" xD). Wklepujesz w Google "jak hackuje się konta" i znajdujesz np. takie coś https://kapitanhack.pl/2020/10/08/n...sa-najpopularniejsze-sposoby-kradziezy-hasel/ i masz bekę z oszustów z Fiesty. xD
Zresztą wiarygodność tego plemienia też stoi pod znakiem zapytania po tym, jakie akcje odstawiali chociażby na tym świecie (gram od 183, więc nie znam ich przeszłości).
Bo to konkretne IP jest powiązane z Witam? Taki screen to dowód, że ktoś włamał się na konto. Nie, że Witam miało coś z tym wspólnego.
To jest jedynie dowód na to, że ktoś logował się na konto z innego urządzenia (tym kimś równie dobrze mógł być osoba, która grała na tym koncie xD).
Oj tak na pewno zrobilby to ktos inny niż witam, na pewno w kazdego interesie poza witam i fine jest wywalenie i skasowanie fiesty XD Potężne witam uznalo, ze mogloby musiec powalczyc z kims na rownych warunkach jakby musieli zjadac fieste to cyk jeden guzik i sprawa rozwiązana.
Ta, równe warunki, jak w ciągu tygodnia stracili oficjalnie jakieś 400 wiosek (a trzeba jeszcze doliczyć osoby wyrzucone z plemienia).
MS jako jedyni zaproponowali ze dadzą nam czas na odbudowę itd..

A co zrobi wielkie WITAM ?
To już MS nie są tymi haniebnymi kosownikami, jak to ludzie z wielkiego bELLUM pisali? No kto by się spodziewał. :eek:

EcqSPdwXYAIVDu1
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.117
Aha czyli według Ciebie członek supportu musi być sztywnym cyborgiem.
Bo Ty takie standardy sobie wymyśliłeś. W żadnym wypadku nie może żartować.
To może zorientuj się jak wygląda administrowanie w innych grach, bo tu trzymają zdecydowanie poziom.
Na siłę szukasz kija do tyłka.

--

Jest jeszcze jeden plus tego co zrobił ten chłop z Fiesty.
Na własne oczy widzi jak łatwo sterować ciemnotą z bELLUM.
Kret @Sylwan23 o mało się nie zsikał z emocji
Kontekst jest szerszy, bo akurat ta osoba odpisywała na ticket w innej budzącej kontrowersje sprawie
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Aha czyli według Ciebie członek supportu musi być sztywnym cyborgiem.
Bo Ty takie standardy sobie wymyśliłeś. W żadnym wypadku nie może żartować.
To może zorientuj się jak wygląda administrowanie w innych grach, bo tu trzymają zdecydowanie poziom.
Na siłę szukasz kija do tyłka.

--

Jest jeszcze jeden plus tego co zrobił ten chłop z Fiesty.
Na własne oczy widzi jak łatwo sterować ciemnotą z bELLUM.
Kret @Sylwan23 o mało się nie zsikał z emocji
Co do tego kijka... Wydaje mi się, że ów poszukiwania zakończyły się już sukcesem.
 
Do góry