Dzień Dobry Misiaki

Deleted User - 8687748

Guest
XD to plemie się samo skasowało, vpn I błędy logowania też są przypadkiem?
A skąd ja mam wiedzieć co robisz z passami i kogo na koncie masz. Czytam sobie dalej FO i jedyne co macie to interes Witam, a np. nikt nie pomyślał chociażby o zemście na Overze za 152 lub 170. A coopow i plemion które wystawił jest wiele. Tyle ode mnie i powtórzę - Witam nie ma z tym nic wspólnego
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.600
Standardowe witam jak nie dyplomacja walczyc i sie posługiwać innymi by samemu nawet nie walczyc to jak juz trzeba wjebac sie i rozwiązać plemie XD. Dno i wodorosty, i jeszcze wielki zjeb blacksnow bedzie tutaj mowil ze to over sam sobie plemei rozwiazal gdy sytuacja wcale nie jest zla dla nich bo zaraz fine by sie wojna z kazdej strony otworzyla, ms dostawalo na łeb i zaraz z poludnia kawaleria do witam by przybyla, to wiadomka ze trzeba sobie pomoc w najbardziej smieciowski sposob jaki jest. Ha tfu na koalicje małego uja.


Te krecik mylisz pojęcia
Over to taka sama szmata jak ty więc do wszystkiego jest zdolny ;]
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.116
Panie @Assaselo Mucha proszę zachowywać chociaż pozory obiektywnej pracy supportu. Bo to jak plemieniem jest/była Fiesta każdy wie. Ale na przestrzeni 5 dni to druga sytuacja w której są realne zastrzeżenia. To już conajmniej "trochę" dziwne. I jeśli osoba, która odpisuje na tickety na tym świecie pozwala sobie na śmiechy na FO wobec graczy wobec których powinna być obiektywna, to nie daje to zbyt dobrego świadectwa. Panie @kmic gratuluje wysokich standardów podwładnych.
 

DeletedUser209423

Guest
A skąd ja mam wiedzieć co robisz z passami i kogo na koncie masz. Czytam sobie dalej FO i jedyne co macie to interes Witam, a np. nikt nie pomyślał chociażby o zemście na Overze za 152 lub 170. A coopow i plemion które wystawił jest wiele. Tyle ode mnie i powtórzę - Witam nie ma z tym nic wspólnego

Po co tłumaczysz temu jełopowi?
Toż on sam to zrobił i doskonale o tym wiesz.
Same korzyści
 
Do góry