Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Beka z chłopa, już Ci chyba matematycznie wykazałem, że nawet z Rebelsami jesteście na zero. Cyfrowo - 0

Więc schowaj sobie te swoje statystyki z instytutu danych z tyłka imienia kreta Sylwana
jakie 0? Ty patrzysz i gdzie ty tu widzisz zero?
1679335542392.png

Nie, prostuję kłamstwa, czyli rzekomą grę na 3 człony. Jeśli idziemy takim tokiem rozumowania, to wy też gracie na 3 człony (chyba niedorzeczne, co?). A rzekome full off plemiona to już w ogóle jest śmieszny argument, bo nie dość, że nieprawdziwy, to jeszcze w takim przypadku padlibyśmy w trybie natychmiastowym.

A co do obstawiania i zostawiania pustych wiosek, to nie - nie mieliście ich zostawiać pustych. Wiem jednak, że niektóre wioski są obstawione na 30+ offów (trochę dużo jak na grę przeciwko cieniasom, czyż nie?).
Z całej tej wypowiedzi wziąłeś podzial na człony? Deffowo sobie człony nie pomogą a o to tu chodzi, a nawet jesli bierzesz całe plemiona jako całość to dalej 2x przewaga była bez fine łacznie.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.947
jakie 0? Ty patrzysz i gdzie ty tu widzisz zero?
View attachment 46706


Z całej tej wypowiedzi wziąłeś podzial na człony? Deffowo sobie człony nie pomogą a o to tu chodzi, a nawet jesli bierzesz całe plemiona jako całość to dalej 2x przewaga była bez fine łacznie.

Dla mnie całe te "wyliczenia" są absurdalne, bo należałoby sprawdzić, ile wiosek faktycznie nadawało się do jakiejkolwiek gry, a jak wiadomo - jest to praktycznie niemożliwe (no chyba, że wymienimy się kretami w radzie i zescreenują stany wojsk) + mimo wszystko dużo łatwiej koordynuje się ludźmi, kiedy są w tym samym członie niż jak są w różnych plemionach* (łatwiej monitorować ataki, bawić się w jakieś rozbiórki, rozpisywanie akcji etc.).

*Różne plemiona mam na myśli niezależne twory, a nie kolejne człony jednego plemienia.
 
Do góry