Dzień Dobry Misiaki

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
No to napisałem,że rzucił kontem to jakiś raszjebano wrzuca tu raporty jak to heroicznie wioskę obronił xD
mnie to zawsze będzie śmieszyło że przed wojną każdy frontowiec, każdy poczuty. Kilkanaście X wleci na konto i nagle, albo klient znika z konta, albo kończy grę :D Na tym świecie to wgl parodia jest z tymi co wam wrzucili zasta, bo jak się pytałem jaki powód był to każdy jeden napisał - BO TAK :D
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
każdy jeden gracz jest traktowany tak samo ^^ a to że ktoś ma jakieś WIDZI MI SIĘ to już nie moja wina :D
No średnio bym powiedział jak gracze na początku wojny sami pisali i oddawali wioski bo nawet frontu im obstawić nie umieliscie tylko swoich obstawialiscie na dole a na górze nawet diody puste graczy z PW.. Weź lepiej już się nie odzywaj i się nie pograzaj xd
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
No średnio bym powiedział jak gracze na początku wojny sami pisali i oddawali wioski bo nawet frontu im obstawić nie umieliscie tylko swoich obstawialiscie na dole a na górze nawet diody puste graczy z PW.. Weź lepiej już się nie odzywaj i się nie pograzaj xd
brednie!!!! Ty nieudolny kłamco i nieudaczniku !!!!!!!!!!!!!
Skoro klient oddał wam zasta za nim praktycznie się wojna zaczęła to chuj nie gracz/frontowiec. Zwykłe ścierwo!
@SZARAŃCZA
@Protector

i jeszcze kilku innych :D Jeśli klient nie miał ochoty grać to mógł wrzucić zasta komuś z rady i to byłoby zachowanie GIT względem współplemieńców między innymi.
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
ty s145
kropka w kropke jeszcze piszczenie na forum gdzie tłumaczyłeś czemu z ciebie taka cipka :p
na 145 zakończyłem grę w momencie kiedy nie było sensu już grać. Zakończyłeś na tamtym świecie swoją przygodę dużo dużo wcześniej niż ja ponieważ okazałeś się zwykłym lamusem. Na św 145 oddałem zasta swoim bo mam zasady. W życiu nie przyszłoby mi do głowy aby dać zasta oponentowi bo TAK XD
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Piszecie jakieś brednie odnośnie tych całych zastów co klku "nASZYCH" graczy wam dało i jeszcze ich bronicie. Zamiast faktycznie przyznać że kurewskie zachowanie :D Zapewne gdybyśmy mieli taką opcję, sami byśmy takie zasty od oponenta przygarnęli, żeby wam trochę życie uprzykrzyć jednakże wy mieliście taką opcję i to wykorzystaliście no i spokooo, brawo dla was.
Ale jeśli piszecie co chwilę, że wrzucili zasty wam bo czuli się źle u nas w FIEŚCIE, to proszę was lepiej żebyście się nie wypowiadali na ten temat. Bo to jest dość bardzo żenujące :D
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
Ale po chuj płaczesz że ktoś nam wrzucił zasta jak się doprosić o obstawę stała nie mógł, a jak już radny do niego napisał i otrzymał listę wiosek to dwa dni nie odczytywał od tego gracza, żenujący jesteś diakon, lepiej się już nie odzywam bo sami sprowokowaliscie, ataki na naszych graczy, fejki potem ta akcją z świadomym atakowaniem wioski która przejęliśmy na naszym terenie.. To samo dokładnie zrobiliście z ms teraz, więc pal wrotki i idź pilnuj konta póki jeszcze ci się chce grać
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Ale po chuj płaczesz że ktoś nam wrzucił zasta jak się doprosić o obstawę stała nie mógł, a jak już radny do niego napisał i otrzymał listę wiosek to dwa dni nie odczytywał od tego gracza, żenujący jesteś diakon, lepiej się już nie odzywam bo sami sprowokowaliscie, ataki na naszych graczy, fejki potem ta akcją z świadomym atakowaniem wioski która przejęliśmy na naszym terenie.. To samo dokładnie zrobiliście z ms teraz, więc pal wrotki i idź pilnuj konta póki jeszcze ci się chce grać
XDDDDDDDDDDDDD
klep deffa na zapleczu lamusie bo frontu nie dostaniesz :DD POKAZAŁEŚ KLASĘ NA 178 :DDDDDDDD
Konto 100% wiosek na froncie, a ty w momencie akcji nawet nie raczyłeś wbić boś ponoć ZACHLAŁEŚ. A the facto żeś się obrony obsrał.
@Pacik x Sabacik wtedy żeś siedział coś tam u niego na koncie. Powiedz jak ślicznie konto do obrony przygotował i powiedz jak dzielnie bronił XDD
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
XDDDDDDDDDDDDD
klep deffa na zapleczu lamusie bo frontu nie dostaniesz :DD POKAZAŁEŚ KLASĘ NA 178 :DDDDDDDD
Konto 100% wiosek na froncie, a ty w momencie akcji nawet nie raczyłeś wbić boś ponoć ZACHLAŁEŚ. A the facto żeś się obrony obsrał.
@Pacik x Sabacik wtedy żeś siedział coś tam u niego na koncie. Powiedz jak ślicznie konto do obrony przygotował i powiedz jak dzielnie bronił XDD
No wystarczyło wbić na konto i obrona izi była, a to że pacik wbił na konto jak już poubijane wszystko było to trudno. Wyszło jak wyszło przynajmniej umiem przyznać się do błędu że zachlalem i nie wstałem, a nie tłumaczyłem się że dzieciaka muszę bawić mając 17 lat i wmawiając każdemu do około że jaki dorosły nie jesteś jak to n 145 robiłeś xd
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
No wystarczyło wbić na konto i obrona izi była, a to że pacik wbił na konto jak już poubijane wszystko było to trudno. Wyszło jak wyszło przynajmniej umiem przyznać się do błędu że zachlalem i nie wstałem, a nie tłumaczyłem się że dzieciaka muszę bawić mając 17 lat i wmawiając każdemu do około że jaki dorosły nie jesteś jak to n 145 robiłeś xd
@Pacik x Sabacik
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
czy ty widzisz to? XDDD Obwinia Ciebie chuj poszczany, że ześ za późno na konto wbił
bo frontowiec krumi wiedząc że leci w niego akcja stwierdził ze pierdoli oborne woli się napić bo przecież ktoś z zasta obroni xddd


klep deffa na zapleczu jak klepiesz i się nie wychylaj bo miękki w uszach jesteś
 
Do góry