Dzień Dobry Misiaki

Habowime

Pikinier
Wynik reakcji
87
Bardziej mnie smucą te ataki off które dzisiaj weszły i wejdą.
Niestety mam dla Ciebie złe wiadomości, wczoraj odbyło się szkolenie z kos, prawdopodobnie fINE przeszkoliło ak jak to się robi profesjonalnie. I są dwie opcje:

-Witamowa - czyli będą Was powoli męczyć (atakować offami niby z rozbiórek na które nie mają wpływu)- to już się dzieje, następnie zaczną się ataki grubymi i fejki (niby dla zabawy), jak odpowiecie tym samym to kosa bo ich zaatowaliście, będą przerzucać winę na Was,

-Miśkowa- mniej humanitarna ale za to szybsza, tj. wjazd w Was podczas akcji, potem napiszą że mieli dowody na to że to Wy chcieliście w nich wjechać.
 

DeletedUser209423

Guest
Pierwszy i ostatni raz Ci odpowiem, tak gralem w Forzy. Nie skosowalem nikogo, bo poszla zgoda na zmiane strony to po prostu skorzystalem, nie gralem tam ze swoja ekipa tylko z rekrutacji, a w Forzy gralem jeszcze nastepny swiat, 158, wiec nie zaluje :) Skosowalem tylko w Twoim glupim pustym łbie, bez odbioru

Ty bezczelna mamejo
Wbiłeś kosę na 145, wyciągnąłeś brudne łapska po wioski sojusznika, byle sobie napchać konto.
I to coś dziś poucza Fiestę
Nie tylko nie masz wstydu, ale jesteś zwyczajnym głupcem
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Niestety mam dla Ciebie złe wiadomości, wczoraj odbyło się szkolenie z kos, prawdopodobnie fINE przeszkoliło ak jak to się robi profesjonalnie. I są dwie opcje:

-Witamowa - czyli będą Was powoli męczyć (atakować offami niby z rozbiórek na które nie mają wpływu)- to już się dzieje, następnie zaczną się ataki grubymi i fejki (niby dla zabawy), jak odpowiecie tym samym to kosa bo ich zaatowaliście, będą przerzucać winę na Was,

-Miśkowa- mniej humanitarna ale za to szybsza, tj. wjazd w Was podczas akcji, potem napiszą że mieli dowody na to że to Wy chcieliście w nich wjechać.
Fine piszemy z dużej litery, jak jesteś dzbanem to unikaj pisania nazwy takiego plemienia i pisz jakieś tajemnice, fiesty itp.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
ja bym się serio wstydził na twoim miejscu tu zaglądać over, deffik spływa tak samo jak podania o przyjęcie do pietrka po tym jak zostawiliście byle PW na pastwę losu a sami już pewnie ciepła miejscówka w Ak załatwiona.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Fine piszemy z dużej litery, jak jesteś dzbanem to unikaj pisania nazwy takiego plemienia i pisz jakieś tajemnice, fiesty oto
Pozdrawiam
Chodziło mu o fiestę na 99% XDD Musicie zmienić nazwę na coś co będzie nie zaczynało się na literę f żeby przestać być mylonym z tym obrzydliwym tworem wbijającym tu już druga kosę tym razem w biedne, niewinne Witam
 
Do góry