Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
psycha siada w cwellumach a szkoda bez was te forum juz nie bedzie takie samo :(
Jaka psycha, o czym ty gadasz xd w ciagu 3 dni wbilismy 150 wiosek na rebels/buczki, zmniejszylismy sie do dwoch członow, usprawniamy komunikacje i laczymy konta, ustawiajac sobie fronty. Po wczorajszej wiadomosci od AK morale wysokie jak nigdy, a teraz przepraszam mam kilka karet na buczki do wyslania :)
 

DeletedUser209423

Guest
Jaka psycha, o czym ty gadasz xd w ciagu 3 dni wbilismy 150 wiosek na rebels/buczki, zmniejszylismy sie do dwoch członow, usprawniamy komunikacje i laczymy konta, ustawiajac sobie fronty. Po wczorajszej wiadomosci od AK morale wysokie jak nigdy, a teraz przepraszam mam kilka karet na buczki do wyslania :)

W ciągu 3 dni wbiliście 150 wiosek, tracąc przy tym 100 z nich.
Bądźmy precyzyjni.

No tak, wczorajsza depesza od AK, to całkowita zmiana. Od teraz ubyły wam 2 fronty.

Weź Ty sierściuchu przestań błaznować
 

DeletedUser209423

Guest
nie pochwalam dzisiejszego wjazdu witam, ale jak fiesta wjezdzala w puste wioski miskow bez wypowiedzenia to jakos nie bylo im tak smutno

No już nie da się tego czytać, idę się zrzygać.

Czego nie popierasz, powiedz.
Bo ja już chyba w ogóle tej gry nie rozumiem.

Jeśli nawet z konta robiórkowego ktoś wali, to czyj to problem?
To jednak Fiesta przyjęła kiedyś tego gracza, więc bierze za niego pełną odpowiedzialność.

Po drugie skoro wiedzą, że trwa okres wypowiedzenia i do takiej sytuacji może dojść, to rozbiórkę należy przeprowadzić solidnie i ekspresowo, żeby uniknąć właśnie wysłania wojsk.
Do cholery, oni nie mieli żadnego frontu. Konto rozbiórkowe powinno zniknąć w 45 minut.

Po trzecie jeśli do takiej sytuacji doszło, to oczywiście można próbować to wyjaśnić. Niemniej strona pokrzywdzona ma pełne PRAWO zdecydować czy to kończy relacje, czy nie.
Co to w ogóle za pomysł, że Fiesta wyjaśniła i po temacie.
Otóż nie, decyzja należy do tych co oberwali.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
W ciągu 3 dni wbiliście 150 wiosek, tracąc przy tym 100 z nich.
Bądźmy precyzyjni.

No tak, wczorajsza depesza od AK, to całkowita zmiana. Od teraz ubyły wam 2 fronty.

Weź Ty sierściuchu przestań błaznować
Co ty za głupoty mowisz, prosze staty 10.03-13.03 + jeszcze z 10 wioch do tego bo wczoraj wywalili 2 konta z plemienia ktore rozbieramy, wiem o conajmniej 3 zóltych kropkach bez zasta na froncie i jeszcze zaraz 40 wioch frontowych hubiego robi sie szara :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-03-13-11-32-54-608_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-13-11-32-54-608_com.android.chrome.jpg
    479 KB · Wyświetlenia: 46

DeletedUser209423

Guest
Co ty za głupoty mowisz, prosze staty 10.03-13.03 + jeszcze z 10 wioch do tego bo wczoraj wywalili 2 konta z plemienia ktore rozbieramy, wiem o conajmniej 3 zóltych kropkach bez zasta na froncie i jeszcze zaraz 40 wioch frontowych hubiego robi sie szara :)

O czyli jednak kłamałeś, że 150 na plusie? Raptem zrobiło się 100

A Ty już nawet doliczasz to co 'teoretycznie' przejmiecie?
No głupek
 
Do góry