Dzień Dobry Misiaki

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Cztery diody wbite na rozbiórce naszej siłowej?.

Zaraz będzie większy wysyp.
Nic nie usprawiedliwia łamania granicy.

Gdzie są te potwierdzenia słów waszego dyplomaty?
avas mi napisał, że typ wysłał na niego 400 topora i 200 lk i trzeba było go podbić z deffem od razu, żebyśmy przypadkiem nie odbijali XDDDDDD KONTO ROZBIORKOWE, GDZIE NIE MAMY JAKIEKOGOLWIEK WPŁYWU NA TYPA :DDDD
 

DeletedUser209423

Guest
avas mi napisał, że typ wysłał na niego 400 topora i 200 lk i trzeba było go podbić z deffem od razu, żebyśmy przypadkiem nie odbijali XDDDDDD KONTO ROZBIORKOWE, GDZIE NIE MAMY JAKIEKOGOLWIEK WPŁYWU NA TYPA :DDDD

Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że konto rozbiórkowe czy nie, to jednak wasz gracz i wzięliście za niego odpowiedzialność przyjmując go swego czasu do plemienia
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
A co niby złego napisałem bądź niezgodnego z prawdą? Chętnie się dowiem
Umowy podpisane między plemionami zazwyczaj nawiązują do graczy tych plemion. Nowych, byłych, mało istotne bo chodzi o teren. Jeśli 2 plemiona chcą dotrzymać okresu wypowiedzenia to na pewno go utrzymają i żadna rozbiórka nie powinna tutaj być problemem :D

Nie piszę hop bo tu trzeba pewnie zweryfikować, podeślij ktoś kordy tych wsi :D Ale minusik dla Witam, a już chciałem im słodzić w kolejnej analizie, przysięgam ! <czytaj>
 

DeletedUser209423

Guest
Umowy podpisane między plemionami zazwyczaj nawiązują do graczy tych plemion. Nowych, byłych, mało istotne bo chodzi o teren. Jeśli 2 plemiona chcą dotrzymać okresu wypowiedzenia to na pewno go utrzymają i żadna rozbiórka nie powinna tutaj być problemem :D

Nie piszę hop bo tu trzeba pewnie zweryfikować, podeślij ktoś kordy tych wsi :D Ale minusik dla Witam, a już chciałem im słodzić w kolejnej analizie, przysięgam ! <czytaj>

Przecież meteorolog Diakon wyraźnie napisał, że walnęli w Witam.
I to nie był pierwszy raz.
 

DeletedUser209423

Guest
@Avas20 ile jeszcze tego bana na FO masz? Xd do początku wojny z Fiestą? Pamiętaj, że nasza umowa aktualna :)

Snuffy coś Ci te nawracanie nie wychodzi.
Terapeutą to Ty już nie zostaniesz.
Nie dość, że sami się nie zmienili, to jeszcze AK na stronę zła przeciągnęli.
Ty misjonarzu

--

No dobra, widzę, że ładnie pogoniłem kota nieudacznikom z AK.
To jednak dopiero prolog. Do usłyszenia jutro!
 
Do góry