Dzień Dobry Misiaki

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
651
Jeśli myślisz, że załgane, zdradzieckie i obłudne AK dotrzyma terminu, to życzę powodzenia.
Na miejscu Fine polecam obstawiać granicę, bo te łachudry w życiu słowa nie dotrzymały.

Ogólnie Fine powinno zamurować granicę przy AK jak najszybciej i spokojnie tam później walczyć.
A delikatnie obstawić przy bELLUM. Tym cieniasom i tak brakuje wojsk. Padną szybciej niż się wydaje. Dudnić dzień dnia razem z MS, aż będą płakać.

AK to już spalona nazwa. Sprawię, że będzie wyśmiewana i skompromitowana. Popełniliście dziś największy błąd na tym serwerze.
Mianuje was Akademią Kretynów
kiedy ak nie dotrzymało terminu wypowiedzenia? jak piszesz coś to najpierw zastanów się co

bo największym obłudnikiem w tym momencie zostajesz Ty

największy troll dzisiejszych czasów
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.257
Jeśli myślisz, że załgane, zdradzieckie i obłudne AK dotrzyma terminu, to życzę powodzenia.
Na miejscu Fine polecam obstawiać granicę, bo te łachudry w życiu słowa nie dotrzymały.

Ogólnie Fine powinno zamurować granicę przy AK jak najszybciej i spokojnie tam później walczyć.
A delikatnie obstawić przy bELLUM. Tym cieniasom i tak brakuje wojsk. Padną szybciej niż się wydaje. Dudnić dzień dnia razem z MS, aż będą płakać.

AK to już spalona nazwa. Sprawię, że będzie wyśmiewana i skompromitowana. Popełniliście dziś największy błąd na tym serwerze.
Mianuje was Akademią Kretynów
Sądzę że dotrzymają ale czas pokaże :)
 

DeletedUser209423

Guest
Zobaczcie nawet marko z pola wrócił <lol>

Ta
Siedział jak szczur pod miotłą a tu proszę, nawet badziewne pozbawione sensu memy zaczął robić.
Jak pisałem, że jest w desperacji i zaraz pali wrotki na truskawki, to Sylwan się śmiał.
Miałem rację.
Teraz odżył, nie wiedzieć czemu. Chłop ewidentnie oczadział, przecież nic się nie zmieniło
 

DeletedUser209423

Guest
Wy patologiczni kłamcy, nieudacznicy i obłudnicy z AK!
Miernoty!

Nie zaznacie spokoju! Będziecie piętnowani z całą surowością, do dnia, gdy będę mógł wystrzelić fajerwerki na cześć waszego upadku!

Klęknięcie przed bELLUM, to wasz największy błąd. Tak jak pisałem wcześniej, gdy były wątpliwości co do rekrutacji procentów i umowy z EM - dyplomata AK, to ewidentnie osoba z otępiałym umysłem. Zwiążcie tego człowieka, bo nie wie co czyni.

Jesteście na mojej krótkiej liście wrogów. Następni w kolejce.
A na tym świecie jak narazie:
Black Snow - Wrogowie 3:0

I to na pewno nie koniec
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Wy patologiczni kłamcy, nieudacznicy i obłudnicy z AK!
Miernoty!

Nie zaznacie spokoju! Będziecie piętnowani z całą surowością, do dnia, gdy będę mógł wystrzelić fajerwerki na cześć waszego upadku!

Klęknięcie przed bELLUM, to wasz największy błąd. Tak jak pisałem wcześniej, gdy były wątpliwości co do rekrutacji procentów i umowy z EM - dyplomata AK, to ewidentnie osoba z otępiałym umysłem. Zwiążcie tego człowieka, bo nie wie co czyni.

Jesteście na mojej krótkiej liście wrogów. Następni w kolejce.
A na tym świecie jak narazie:
Black Snow - Wrogowie 3:0

I to na pewno nie koniec
Powtarzasz się, a to jest oznaką małej inteligencji. Żeby nie powiedzieć :głupoty.
 
Wynik reakcji
2.771
Wy patologiczni kłamcy, nieudacznicy i obłudnicy z AK!
Miernoty!

Nie zaznacie spokoju! Będziecie piętnowani z całą surowością, do dnia, gdy będę mógł wystrzelić fajerwerki na cześć waszego upadku!

Klęknięcie przed bELLUM, to wasz największy błąd. Tak jak pisałem wcześniej, gdy były wątpliwości co do rekrutacji procentów i umowy z EM - dyplomata AK, to ewidentnie osoba z otępiałym umysłem. Zwiążcie tego człowieka, bo nie wie co czyni.

Jesteście na mojej krótkiej liście wrogów. Następni w kolejce.
A na tym świecie jak narazie:
Black Snow - Wrogowie 3:0

I to na pewno nie koniec

Jak nie miałeś internetu tylko rodzina wiedziała że jesteś baran
xD
 

DeletedUser209423

Guest
Witam mam dla państwa wspaniały filmik opisujący obecną sytuacje na świecie, zapraszam do oglądania.



Tiaa yhy
Chyba raczej

gallery_1433695615_541360.gif
 
Do góry