Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
385
Raczej ci nie odpiszę, siedzi na banie zapewne z kasacją XD Tak to jest jak się siedzi na vpnie i chwali się tym na pw ze ogarnia 5 kont na raz, pare ticketów i 50 wiosek główne konto frontowe buczkow i leader z banicją haha @Bl-ack Sno-w

View attachment 46294


No to już wiadomo kto mi bana załatwił. Wcale mnie to nie dziwiło. Powiem tak . Ani razu nie siedziałem u nikogo na koncie . Kilka razy osoby dawali mi zasta do cofki to wszystko . Jeżeli support mi tego nie wyjaśni i nie potwierdzi to jebne kurwa . Bo 55godzin bez odzewu z ich strony i 0 dowód na to . A jakieś PW wycięte z całej rozmowy jak ogarniam 5 kont , NIE MAJĄCE SIE DO PRAWY. NO JEBIE KURWA . SMIECH KURWA .


SYLWAN KRECIE A ZEBY TO WASZE CWEELUM PADŁO SMIECIU TFU
 

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
398
No to już wiadomo kto mi bana załatwił. Wcale mnie to nie dziwiło. Powiem tak . Ani razu nie siedziałem u nikogo na koncie . Kilka razy osoby dawali mi zasta do cofki to wszystko . Jeżeli support mi tego nie wyjaśni i nie potwierdzi to jebne kurwa . Bo 55godzin bez odzewu z ich strony i 0 dowód na to . A jakieś PW wycięte z całej rozmowy jak ogarniam 5 kont , NIE MAJĄCE SIE DO PRAWY. NO JEBIE KURWA . SMIECH KURWA .


SYLWAN KRECIE A ZEBY TO WASZE CWEELUM PADŁO SMIECIU TFU
Chłopie płaczesz na te Bellum a od poczatku kazdy na swiecie wiedzial , ze bedziecie tylko narzedziem do szybszej rozbiorki Rebelsów. Łyknąłeś jakis sojusz a to , ze po rebel bedziecie wy nie trzeba bylobyc sherlokiem. Masz nauczke na przyszłość, zeby nie byc tak naiwnym.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
No to już wiadomo kto mi bana załatwił. Wcale mnie to nie dziwiło. Powiem tak . Ani razu nie siedziałem u nikogo na koncie . Kilka razy osoby dawali mi zasta do cofki to wszystko . Jeżeli support mi tego nie wyjaśni i nie potwierdzi to jebne kurwa . Bo 55godzin bez odzewu z ich strony i 0 dowód na to . A jakieś PW wycięte z całej rozmowy jak ogarniam 5 kont , NIE MAJĄCE SIE DO PRAWY. NO JEBIE KURWA . SMIECH KURWA .


SYLWAN KRECIE A ZEBY TO WASZE CWEELUM PADŁO SMIECIU TFU
Ja sie dziwie, ze jeszcze 2 co zgłaszałem nie oberwało, co z kasacją wjechał permik? Koledzy cie wsypali kto tam u was ciśnie na vpn omija bloki z zasta, a ty to już recydywe masz bo już wcześniej wyrwałeś bana za to. Enjoy wakacji, mad mad mad ?
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.882
Buczki to się kasują podobno tak czy siak :)
A RA już knuje za plecami na MS choć oficjalnie tego nie przyznają. Także nie skreślał bym tak szybko bellum
xD Ta, wpuściliśmy MS na obrzeża tylko po to, żeby ich potem skosować i bić się w jeszcze gorszej sytuacji na 3+1 frontach niż parę dni temu, mając 2 fronty + potencjalnie trzeci z Witam.
 

Abya

Chłop
Wynik reakcji
21
Jeśli mnie słuch nie myli, to wielkie bELLUM nie bez przyczyny tak pochlebnie wypowiada się o Rebels.
Mamy wazeliniarstwo, które nie jest szczere a bardzo cwane.
Najpierw z nich szydzili, pisali, że ich zmiotą a teraz proszę...
Czyżby bELLUM liczyło na zawieszenie wojny z Rebels?
Oj chyba tak.

To powiem wam bELLUMY, że tam są też buczki, którzy by musieli być kompletnymi idiotami, żeby na coś takiego pójść. Już znają wasze metody.

Wasz koniec nadchodzi i to by był strzał w stopę odpuścić tak dorodny kawałek tortu, który Buczkom i Rebels przypadnie w udziale.
Taka okazja już się nie powtórzy, biorąc pod uwagę, że macie front z każdej strony.

Zatem nie kombinujcie, tylko walczcie, podobno jesteście tacy super pro. Chętnie to zobaczę. Liczę na szybkie pokonanie MS/Fine/Rebels/Buczków/RA

Cholera jasna, skisne ze śmiechu, ale was dyplomata urządził. No mistrz po prostu, tak wbijał kosy, że sprzymierzył wszystkich.

Przypominam również, że @Czarna Szmata to mój przyjaciel, który gra w bELLUM z niewiadomych przyczyn. Wartościowy gracz, dobry człowiek. Jedynie niepotrzebnie pokazywał swoje prywatne fotki, którymi teraz najwidoczniej musi być szantażowany.
Bellum przymila się do Rebels?
Chyba mnie coś omineło xD
 
Do góry