Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
mS to plemię satelickie Witam, więc to oznaczałoby wojnę z aK czego raczej nie chcą bo byliby wtedy tarczą dla koalicji Witam
Po rozpadzie Bellum pewnie mS + RA vs. Rebels + Fine

Nie. Po prostu uważam, że jedyna szansa na zatrzymanie Witam to była koalicja EM Bellum Fine, czyli najmocniejszych plemion po Witam
O ile Rebels nie przejmie dowodzenia w całej koalicji anty Witam to pograne.

Nie wiem skąd wyciągasz wniosek, że MS jest plemieniem satelickim.
To sojusznik.
Dogadują się dobrze, obie strony są wobec siebie wyjątkowo lojalne, więc utrzymują te relacje.
Ruchy Witam nawet pokazują, że nie chcą im wchodzić w teren, będąc fair.
A zatem moim zdaniem wyciągasz zbyt daleko idące wnioski i nie sądzę by MS w przyszłości dołączyło do Witam, tak jak to sugerowałeś kiedyś.
Moim zdaniem źle układasz klocki.
 
Wynik reakcji
59.447
Nie wiem skąd wyciągasz wniosek, że MS jest plemieniem satelickim.
To sojusznik.
Dogadują się dobrze, obie strony są wobec siebie wyjątkowo lojalne, więc utrzymują te relacje.
Ruchy Witam nawet pokazują, że nie chcą im wchodzić w teren, będąc fair.
A zatem moim zdaniem wyciągasz zbyt daleko idące wnioski i nie sądzę by MS w przyszłości dołączyło do Witam, tak jak to sugerowałeś kiedyś.
Moim zdaniem źle układasz klocki.
Bo ruch ze zmianą dyplomacji z RA był bardzo dobry, więc zakładam, że to była sugestia Witam.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.914
Nie wiem skąd wyciągasz wniosek, że MS jest plemieniem satelickim.
To sojusznik.
Dogadują się dobrze, obie strony są wobec siebie wyjątkowo lojalne, więc utrzymują te relacje.
Ruchy Witam nawet pokazują, że nie chcą im wchodzić w teren, będąc fair.
A zatem moim zdaniem wyciągasz zbyt daleko idące wnioski i nie sądzę by MS w przyszłości dołączyło do Witam, tak jak to sugerowałeś kiedyś.
Moim zdaniem źle układasz klocki.
Mówiłem że ślepy jesteś, Witam wystawiło MS do wojny z nami ponieważ wchodziliśmy na 3ciego po łatwe wioski z RA. Ruch dyplomatyczny godny podziwu tego nie neguję. Chyba nie sądzisz że dali RA pon bo się złapali na opowieści Cyaa co on to bellum nie zrobi xD Także tu się zgodzę fuzji na pewno nie będzie bo MS jest aktualnie czymś w rodzaju klina na mapie. Co ciekawe dla MS jest to też idealne ułożenie bo w cale na miejscu bellum nie spieszył bym się do atakowania ich. Zakładając nawet że twoje przewidywania się sprawdzą i Bell nie udźwignie takiego frontu to zawsze dla nas lepiej że nie mamy w sąsiedztwie żadnego innego plemienia prócz fine, które mogło by dobić gwóźdź do trumny. Gdybyśmy my mieli jeszcze granicę z Witam to faktycznie nawet dyplomatycznie bez walki mogli by nas skończyć. A tak to cały czas mamy takie same szanse ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Mówiłem że ślepy jesteś, Witam wystawiło MS do wojny z nami ponieważ wchodziliśmy na 3ciego po łatwe wioski z RA. Ruch dyplomatyczny godny podziwu tego nie neguję. Chyba nie sądzisz że dali RA pon bo się złapali na opowieści Cyaa co on to bellum nie zrobi xD Także tu się zgodzę fuzji na pewno nie będzie bo MS jest aktualnie czymś w rodzaju klina na mapie. Co ciekawe dla MS jest to też idealne ułożenie bo w cale na miejscu bellum nie spieszył bym się do atakowania ich. Zakładając nawet że twoje przewidywania się sprawdzą i Bell nie udźwignie takiego frontu to zawsze dla nas lepiej że nie mamy w sąsiedztwie żadnego innego plemienia prócz fine, które mogło by dobić gwóźdź do trumny. Gdybyśmy my mieli jeszcze granicę z Witam to faktycznie nawet dyplomatycznie bez walki mogli by nas skończyć. A tak to cały czas mamy takie same szanse ;)

Myślę, że dali pon RA, bo mają w tym dobry interes.
Wydaje mi się też, że nie doceniasz MS
I że mocno się w przyszłości zdziwisz.

Tak, ja wiem, że najchętniej byś uświadomił MS, że straszne Witam ich wykorzystuje.
Ale Ty nie rozumiesz, że ich sojusz to świetny interes dla obu stron, nawet jeśli kiedyś ta miłość się skończy. Co sądzę, że może nastąpić w bardzo przyjaznych okolicznościach , ale bardzo dużo czasu jeszcze do tego.
Sojusz z Witam daje MS niesamowite możliwości wejścia do gry na poważnie i właśnie to robią.
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
@Sylwan23 akurat my o każdy cm frontu musimy walczyć, bo Plecaki/Nazwa nie rzucały kontami, rekrutowali kolejne człony i się bronią. Jak Tajemnica wjechała w Chaos, a my mieliśmy wypowiedzenie z Chaosem to też nie wjechaliśmy po łatwe wsie, tylko czekaliśmy.

To fakt to różni starych graczy od nowych że nie rzucają kontem po 1 akcji tylko walczą do końca <tanczy>
 
Ostatnia edycja:

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Proszę przestań się pogrążać. 3 akcje rozpisujemy na Ciebie? 540K w obronie masz. To musiały być na prawdę potężne akcje. Dzisiaj dostałeś pierwsze sensowne ataki na konto i zaczynasz się tłumaczyć, że "nie chciało Ci się klinować" xd
Czyli dobrze się broniło dopóki odbijałeś wioski współplemieńców?
Coś jeszcze chcesz dodać bobasku ?
<lol>
https://pl186.plemiona.pl/public_report/c2b1105a7e6c2ce02c2b21d721213106
https://pl186.plemiona.pl/public_report/e3d2317b6f59c8cfee7d8722b6c926d2
https://pl186.plemiona.pl/public_report/72d1cf87e91343772f523a9e76aa198b
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
Unieważnienie pona bez zgody drugiej strony to tak czy siak KOSA. Jakiekolwiek argumenty by za tym nie przemawiały. Jeśli coś Ci się nie podoba to po to zostaje ustalony okres wypowiedzenia.
To teraz takie retoryczne pytanie, czy jeśli jedno plemię nie przestrzega żadnego pkt pona a to 2 zaatakuje, to dalej to 2 plemię kosuje pomimo, że 1 nie respektowalo w ogóle warunków pona?
 

DeletedUser209423

Guest
Jeśli mnie słuch nie myli, to wielkie bELLUM nie bez przyczyny tak pochlebnie wypowiada się o Rebels.
Mamy wazeliniarstwo, które nie jest szczere a bardzo cwane.
Najpierw z nich szydzili, pisali, że ich zmiotą a teraz proszę...
Czyżby bELLUM liczyło na zawieszenie wojny z Rebels?
Oj chyba tak.

To powiem wam bELLUMY, że tam są też buczki, którzy by musieli być kompletnymi idiotami, żeby na coś takiego pójść. Już znają wasze metody.

Wasz koniec nadchodzi i to by był strzał w stopę odpuścić tak dorodny kawałek tortu, który Buczkom i Rebels przypadnie w udziale.
Taka okazja już się nie powtórzy, biorąc pod uwagę, że macie front z każdej strony.

Zatem nie kombinujcie, tylko walczcie, podobno jesteście tacy super pro. Chętnie to zobaczę. Liczę na szybkie pokonanie MS/Fine/Rebels/Buczków/RA

Cholera jasna, skisne ze śmiechu, ale was dyplomata urządził. No mistrz po prostu, tak wbijał kosy, że sprzymierzył wszystkich.

Przypominam również, że @Czarna Szmata to mój przyjaciel, który gra w bELLUM z niewiadomych przyczyn. Wartościowy gracz, dobry człowiek. Jedynie niepotrzebnie pokazywał swoje prywatne fotki, którymi teraz najwidoczniej musi być szantażowany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.469
mS to plemię satelickie Witam, więc to oznaczałoby wojnę z aK czego raczej nie chcą bo byliby wtedy tarczą dla koalicji Witam
Po rozpadzie Bellum pewnie mS + RA vs. Rebels + Fine

Nie. Po prostu uważam, że jedyna szansa na zatrzymanie Witam to była koalicja EM Bellum Fine, czyli najmocniejszych plemion po Witam
O ile Rebels nie przejmie dowodzenia w całej koalicji anty Witam to pograne.

A co powiesz o AK ? :eek:
 
Wynik reakcji
335
Jeśli mnie słuch nie myli, to wielkie bELLUM nie bez przyczyny tak pochlebnie wypowiada się o Rebels.
Mamy wazeliniarstwo, które nie jest szczere a bardzo cwane.
Najpierw z nich szydzili, pisali, że ich zmiotą a teraz proszę...
Czyżby bELLUM liczyło na zawieszenie wojny z Rebels?
Oj chyba tak.

To powiem wam bELLUMY, że tam są też buczki, którzy by musieli być kompletnymi idiotami, żeby na coś takiego pójść. Już znają wasze metody.

Wasz koniec nadchodzi i to by był strzał w stopę odpuścić tak dorodny kawałek tortu, który Buczkom i Rebels przypadnie w udziale.
Taka okazja już się nie powtórzy, biorąc pod uwagę, że macie front z każdej strony.

Zatem nie kombinujcie, tylko walczcie, podobno jesteście tacy super pro. Chętnie to zobaczę. Liczę na szybkie pokonanie MS/Fine/Rebels/Buczków/RA

Cholera jasna, skisne ze śmiechu, ale was dyplomata urządził. No mistrz po prostu, tak wbijał kosy, że sprzymierzył wszystkich.

Przypominam również, że @Czarna Szmata to mój przyjaciel, który gra w bELLUM z niewiadomych przyczyn. Wartościowy gracz, dobry człowiek. Jedynie niepotrzebnie pokazywał swoje nagie fotki, którymi teraz najwidoczniej musi być szantażowany.
Rebels to raczej nie ekipa u której coś wazelinarstwem zyskają ale no łudzić się mogą Rebelsi i Plecaki to bądź co bądź wygrani tego świata za pokazanie charakteru i gry do ostatniego Pika
 
Wynik reakcji
3.001
To teraz takie retoryczne pytanie, czy jeśli jedno plemię nie przestrzega żadnego pkt pona a to 2 zaatakuje, to dalej to 2 plemię kosuje pomimo, że 1 nie respektowalo w ogóle warunków pona?
Tak od tego jest wypowiedzenie pona :) poto zostało właśnie to ustalone. Jeśli ktoś nie przestrzega punktów lub zwyczajnie trzeba się dalej rozwijać. A tutaj raczej popadamy że skrajności w skrajności z tym łamaniem WSZYSTKICH PUNKTÓW bo raczej jednym z nim był chociaż atak na drugą stronę :)
Jeśli ktoś uważa inaczej to robienie okresu wypowiedzenia dla tego osobnika jest i tak bez sensu. Bo zawsze znajdzie się powód do wjazdu bez wypowiedzenia czyt. Kosy
 

DeletedUser209423

Guest
Tak od tego jest wypowiedzenie pona :) poto zostało właśnie to ustalone. Jeśli ktoś nie przestrzega punktów lub zwyczajnie trzeba się dalej rozwijać. A tutaj raczej popadamy że skrajności w skrajności z tym łamaniem WSZYSTKICH PUNKTÓW bo raczej jednym z nim był chociaż atak na drugą stronę :)

Czarny koniu mój kumplu.
Nie wiesz co czynisz pisząc te kocopoły.

bELLUM nie tylko złamało warunki wypowiedzenia, ale też zaatakowało gracza MS

Więc o czym w ogóle rozmawiamy
 
Wynik reakcji
3.001
Czarny koniu mój kumplu.
Nie wiesz co czynisz pisząc te kocopoły.

bELLUM nie tylko złamało warunki wypowiedzenia, ale też zaatakowało gracza MS

Więc o czym w ogóle rozmawiamy
Kins zadał inne pytanie trochę ale nieistotne. Pytanie czy to był atak z premedytacją wymierzony przez radę czy bunt jakiegoś pieska.wszystko idzie ustalić i wyjaśnić
 

DeletedUser209423

Guest
Kins zadał inne pytanie trochę ale nieistotne. Pytanie czy to był atak z premedytacją wymierzony przez radę czy bunt jakiegoś pieska.wszystko idzie ustalić i wyjaśnić

W bELLUM nic się nie dzieje przez przypadek.
Oni kosowanie wyssali z mlekiem Jutra.
Nie bez przyczyny mają Jutrzaków w składzie.
To jest świadoma strategia, byli wtedy tak pewnie siebie, że zrobili o jedną kosę za dużo.


--

Na świecie 200 możesz

Żarty sobie robisz?
Na świecie 200 nawet nie masz po co startować.
Tam startuje ja z moim kumplem @BNK KRUL, więc zapowiada się totalna dominacja.
Pierwszym celem będzie parówa @Kanarinios.
Drugi Ty
 
Wynik reakcji
193
Kins zadał inne pytanie trochę ale nieistotne. Pytanie czy to był atak z premedytacją wymierzony przez radę czy bunt jakiegoś pieska.wszystko idzie ustalić i wyjaśnić
Pewnie gdyby notorycznie nas ichni dyplomata nie zlewał, to by się zakończyło na rozmowie, ale w momencie, kiedy na każdą odpowiedź czekamy tydzień, a ktoś w nas wjeżdża i rekrutuje coraz więcej diód OD AKTUALNIE BITEGO PRZEZ NAS WROGA, to mamy prawo uważać, że to właśnie my jesteśmy stroną skosowaną.
 
Do góry