Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
38
Gratulacje MS... jak można tak spierdolić sprawę ...? Większość była po waszej stronie... A Ty odpierdalacie taka krzywą akcje? W dniu akcji całego plemienia, godzinę przed wejściem akcji usuwacie relacje i wypowiadacie wojnę bELLUM ? A gdzie wypowiedzenie PONa ? Jesteście jeszcze gorszym ściekiem niz bELLUM, to z wami nie warto się nie podpisywać... A Pietrek zrobił duży błąd podpisując się z wami. Ciekawe kto wpadł na ten wspaniały pomysł, pewnie Horwax... ten młody chłopaczek to ćwierćinteligent, nic z sobą nie reprezentuje i wiele musi się jeszcze nauczyć... MS jesteście zwykłymi kosiarzami, wasze słowa i obietnice są nic nie warte.
 

Małpa

Szlachcic
Wynik reakcji
4.992

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.529
Gratulacje MS... jak można tak spierdolić sprawę ...? Większość była po waszej stronie... A Ty odpierdalacie taka krzywą akcje? W dniu akcji całego plemienia, godzinę przed wejściem akcji usuwacie relacje i wypowiadacie wojnę bELLUM ? A gdzie wypowiedzenie PONa ? Jesteście jeszcze gorszym ściekiem niz bELLUM, to z wami nie warto się nie podpisywać... A Pietrek zrobił duży błąd podpisując się z wami. Ciekawe kto wpadł na ten wspaniały pomysł, pewnie Horwax... ten młody chłopaczek to ćwierćinteligent, nic z sobą nie reprezentuje i wiele musi się jeszcze nauczyć... MS jesteście zwykłymi kosiarzami, wasze słowa i obietnice są nic nie warte.
....
....
...
....
....

Więcej kropek dla efektu proszę, PROSZĘ
 

DeletedUser209423

Guest
Miałem na myśli Witam & RA vs mS a potem Bellum.

Żartujesz teraz, nie?
Nie widzę powodu dla którego Witam ma się mieszać w sprawy swojego sojusznika, który jest wobec nich lojalny od początku świata. Już nie mówiąc o tym, że nie wiem z jakiego powodu by mieli z nimi w chwili obecnej walczyć. Dla bELLUM?
Bohu błagam...

Druga sprawa jest taka, że kret @Sylwan23 potwierdził, że rekrutowali na ich plecach ludzi. Zatem temat zakończony z miejsca, buła na ryj dla bELLUM to w tym przypadku uzasadnione działanie.

--

Nie zgadzam się, Wacek jest tutaj najpotrzebniejszym użytkownikiem tego forum, to , jak po kolei Was tu wszystkich rozgrywa jest piękne, ale dostrzegłem to dopiero po wielu pw wymienionych z nim i milionach bluzgów rzuconych w jego stronę ^^
On jest tutaj wręcz niezbędny, to jak nagina fakty, lawiruje na granicy prawdy, często pierdoli takie kocopoły, w które pewnie sam nie wierzy, ale idealnie znajduje odbiorców i wpasowywuje się w kontent fo^^
Bez osobników typu Wacek, czy Kangurek Mao[*] , to forum dawno by umarło

Co chłop wypisuje.
Najbardziej uczciwą i rzetelną osobę nazywa balansującym na granicy prawdy.
Heh cegłówką w łeb dostał, pewne.
Ja jestem zawsze w centrum prawdy, nigdy na granicy.

--

Gratulacje MS... jak można tak spierdolić sprawę ...? Większość była po waszej stronie... A Ty odpierdalacie taka krzywą akcje? W dniu akcji całego plemienia, godzinę przed wejściem akcji usuwacie relacje i wypowiadacie wojnę bELLUM ? A gdzie wypowiedzenie PONa ? Jesteście jeszcze gorszym ściekiem niz bELLUM, to z wami nie warto się nie podpisywać... A Pietrek zrobił duży błąd podpisując się z wami. Ciekawe kto wpadł na ten wspaniały pomysł, pewnie Horwax... ten młody chłopaczek to ćwierćinteligent, nic z sobą nie reprezentuje i wiele musi się jeszcze nauczyć... MS jesteście zwykłymi kosiarzami, wasze słowa i obietnice są nic nie warte.

Chyba straciłeś kontrolę. Nie podniecaj się tak, bo samo bELLUM przyznało, że rekrutowali, więc wbicie w nich to obowiązek a nie kosa.
 
Wynik reakcji
38
@Bl-ack Sno-w jeśli będziesz takim rycerzem przyzwoitości jak do teraz to szybko ta gra upadnie bo się tylko do tego przyczyniasz. Rekrutowali, ale to nie znaczy, że wypowiedzenie się nie należy. Każdemu plemieniu się należy przyjacielu, Ludzie tych kos od Ciebie się uczą. Złamali PONa to trzeba było go im wypowiedzieć z skutkiem natychmiastowym, napisać dlaczego, argumenty za a nie poprostu w nich wjechać. Zaczynam podejrzewać, że wszystko co złe to twoja zasługa, pochwalasz takie krzywe zagrywki. ustalamy zasady to się ich trzymajmy.
 
Wynik reakcji
3.001
Jakie to jest wszystko bez sensu xd. Ludzie dostają jak dobrze pamiętam z około 10 argumentów za tym dlaczego MS nie dało kosy i na jak wiele sposobów Pon został unieważniony dzięki działaniom Bellum a nadal zadają głupie pytania. Gdzie jedyną linią obrony graczy Bellum korzystających z forum jest wypominanie jakieś dopiski (rangi) na forum co to jest za logika 8 letniego dziecka xd
Unieważnienie pona bez zgody drugiej strony to tak czy siak KOSA. Jakiekolwiek argumenty by za tym nie przemawiały. Jeśli coś Ci się nie podoba to po to zostaje ustalony okres wypowiedzenia.
 
Wynik reakcji
3.001
Co Ty pierdolisz zakuty łbie. Weź już zejdź ze sceny bo nie da się tych Twoich wypocin czytać. Jesteś debilem dyplomatycznym i tyle. Ty sie nadajesz na wieś kury macać a nie do dyplomacji. Większego dna dyplomatycznego w polskich plemionach nie widziałem <cisza>
Ja widziałem na 162 podpisując się z wami i jUTREM do końca świata (⁠✷⁠‿⁠✷⁠)
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w jeśli będziesz takim rycerzem przyzwoitości jak do teraz to szybko ta gra upadnie bo się tylko do tego przyczyniasz. Rekrutowali, ale to nie znaczy, że wypowiedzenie się nie należy. Każdemu plemieniu się należy przyjacielu, Ludzie tych kos od Ciebie się uczą. Złamali PONa to trzeba było go im wypowiedzieć z skutkiem natychmiastowym, napisać dlaczego, argumenty za a nie poprostu w nich wjechać. Zaczynam podejrzewać, że wszystko co złe to twoja zasługa, pochwalasz takie krzywe zagrywki. ustalamy zasady to się ich trzymajmy.

Co to w ogóle za stek bzdur, chłopie co Ty bredzisz.
Czyli ktoś może oblewać Ci dom beznyzną, ale póki nie podpali, to nie możesz nic zrobić. Trzeba czekać, póki zapałki nie wyjmie.

Rekrutacja na plecach, to nieuzasadniona agresja, która unieważnia okres wypowiedzenia. Proste i jasne.

Twoją logiką w trwającym okresie wypowiedzenia, Fiesta może sobie rekrutować RA i coś na tyłach Witam, a Witamy będą czekać 10 dni, do samego końca
 

DeletedUser209423

Guest
Wynik reakcji
38
Co to w ogóle za stek bzdur, chłopie co Ty bredzisz.
Czyli ktoś może oblewać Ci dom beznyzną, ale póki nie podpali, to nie możesz nic zrobić. Trzeba czekać, póki zapałki nie wyjmie.

Rekrutacja na plecach, to nieuzasadniona agresja, która unieważnia okres wypowiedzenia. Proste i jasne.

Twoją logiką w trwającym okresie wypowiedzenia, Fiesta może sobie rekrutować RA i coś na tyłach Witam, a Witamy będą czekać 10 dni, do samego końca


Ale zaliczyłeś odklejke xdd Jak ktoś oblewa mi dom benzyna to dzwonię na policję, sprawa jest prosta xd i nie musi nawet go podpalać abym mógł to zrobić. w życiu tym prawdziwym obowiązują nas zasady i przepisy, które są między innymi zawarte w kodeksie karnym. Tutaj jest gra, w której oprócz regulaminu to my ustalamy sobie zasady, w postaci Regułek, PONow, okresów wypowiedzenia. Jeśli umawiamy się na wypowiedzenie to wypowiedzenie obowiązuje i tak jak napisałem wcześniej, robimy to nawet z skutkiem natychmiastowym i tyle. Nie rób z kurwy logiki przyjacielu.
 

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
No wow, wreszcie Fine się przebudziło.
Brawo
1.5 tygodnia musiałem na to czekać.

--

@markopolo19
@markozyraf666
@Pan Owca
@Sylwan23
@Kleomenes I

Jak sytuacja na froncie panowie? Stabilnie?
Chyba rozpoczyna się proces rozbiórki bELLUM.
Było miło, do następnego świata, bo chyba nie sądzicie, że to koniec.

Bellum powinno pierwsze walnąć Fine bo oni teraz akcję mają dzisiaj na Nazwę i większość ich offów wróci dopiero za jeden-dwa dni lepszej okazji nie będą mieli
 
Do góry