Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
318
@Bl-ack Sno-w DOSKONALE wie o tym, że AK w połączeniu z Bellum, to maszyna nie do zatrzymania, ale, że wyraża niechęć do tych drugich, to głosi herezje, na co nie pozwolę. Uprzedzam pytania, nie jestem nikim z jednej ani z drugiej strony. Nawet nie gram na tym świecie. Mówię jak jest, i nie zakrzywiam rzeczywistości, w przeciwieństwie do tego łachudry i obłudnika @Bl-ack Sno-w


Imo jeżeli AK chce na spokojnie zjadać swoją ćwiartkę to powinno im być bliżej do Fine niż do Bellum, a z jednymi i drugimi jednocześnie zbyt długo ułożeni być nie mogą bo jednak Fine jakiś kierunek rozwoju po plecakach musi mieć.
 

DeletedUser209423

Guest
@Bl-ack Sno-w DOSKONALE wie o tym, że AK w połączeniu z Bellum, to maszyna nie do zatrzymania, ale, że wyraża niechęć do tych drugich, to głosi herezje, na co nie pozwolę. Uprzedzam pytania, nie jestem nikim z jednej ani z drugiej strony. Nawet nie gram na tym świecie. Mówię jak jest, i nie zakrzywiam rzeczywistości, w przeciwieństwie do tego łachudry i obłudnika @Bl-ack Sno-w

He he intelektualny tuman próbuje kontrować.
Miło mi.
To ciekawe, że nawet pisząc dajesz radę się jąkać.
Nie pozwolisz? Chłopie, prawni opiekunowie nie pozwolili Ci chodzić do szkoły, latałeś po browary i proszę oto efekty.
Lepiej nie próbuj nikogo ograniczać, to zawsze źle się kończy.

Napisałem Ci wprost, wskaż gdzie popełniam błąd. Bo ja wspólnych interesów AK i Bellum nie widzę. Za to uważam, że neutralność wzajemna jest czymś normalnym w tym położeniu.

Uważam też, że współpraca Bellum-AK może być dla AK szkodliwa a nawet zabójcza. Z innego powodu.
Jeśli tak będzie, to siłą rzeczy sami wepchną Miśki w objęcia Witamów. A to już zupełnie mają wtedy zamiecione i mogą już wrzucić kasację.
 
Wynik reakcji
356
@Bl-ack Sno-w DOSKONALE wie o tym, że AK w połączeniu z Bellum, to maszyna nie do zatrzymania, ale, że wyraża niechęć do tych drugich, to głosi herezje, na co nie pozwolę. Uprzedzam pytania, nie jestem nikim z jednej ani z drugiej strony. Nawet nie gram na tym świecie. Mówię jak jest, i nie zakrzywiam rzeczywistości, w przeciwieństwie do tego łachudry i obłudnika @Bl-ack Sno-w
Patrząc na to jak emocjonalnie angażujesz się w tą rozmowę dowodzisz temu, że jesteś powiązany z Bellum.
Na Forum pojawiłeś się 18 lutego, na twstats pod tym nickiem poprzednich światów brak. Tak jak zazwyczaj nie wierzę w wymysły ludzi piszących na tym świecie, tak przynajmniej jestem je w stanie skojarzyć z konkretnym nickiem i ekipą i wysnuć jakieś wnioski. U Ciebie moim jedynym wnioskiem jest to, że to jakieś multikonto, albo chłopak, który nigdy budynku w plemionach nie zbudował, a wypisuje swoje teorie na FO.
 

DeletedUser209423

Guest
Patrząc na to jak emocjonalnie angażujesz się w tą rozmowę dowodzisz temu, że jesteś powiązany z Bellum.
Na Forum pojawiłeś się 18 lutego, na twstats pod tym nickiem poprzednich światów brak. Tak jak zazwyczaj nie wierzę w wymysły ludzi piszących na tym świecie, tak przynajmniej jestem je w stanie skojarzyć z konkretnym nickiem i ekipą i wysnuć jakieś wnioski. U Ciebie moim jedynym wnioskiem jest to, że to jakieś multikonto, albo chłopak, który nigdy budynku w plemionach nie zbudował, a wypisuje swoje teorie na FO.

To jest jakiś mikro tumanek, którego tu musiałem ładnie przycisnąć i teraz się giba na wszystkie strony próbując nawet naśladować moje nazewnictwo
 

DeletedUser209423

Guest
Ależ to piękny widok, jak bellum i Miśki się obnażają i potwierdzają każde słowo, które tu wyrzekłem.

Najpierw pisałem, że bellum, to najwięksi kosownicy i oszuści - proszę akcja z RA i Buczkami zaliczona.

Wcześniej pisałem, że EM ledwo dycha na co MotoSromando reagował zapocony jakby tonę węgla przerzucił.
I co?
I oczywiście znowu miałem rację, co potwierdza aktualna rekrutacja.

Bawimy się dalej.
Głównym punktem odniesienia jest to, co zrobi teraz AK i Witam.
Czyli czy AK da się robić na szaro.
I jak długo Witam będą mieli neutralne stosunki z Fiestą. A patrząc na mapę chyba jeszcze to chwilę potrwa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

.Superman.

Miecznik
Wynik reakcji
178
Wyślij do fiesty ;d

Nie wiem skąd ten szok że ludzie od was odchodzą skoro ludzie którzy grali w procentach musieli płacić po 300pp za wioskę 1.7k na froncie z nami, a maksymalnie dwa tygodnie później kazaliście oddać te same wioski fieście za free ;d

Padły procenty, padło PW bo każdy radny sprzedał swoich za blaszkę której i tak nie dostanie ;)
 

DeletedUser209423

Guest

Paawcio

Miecznik
Wynik reakcji
80
Jak na razie to Fine wychodzi najlepiej ze wszystkich, od początku świata nich ich nie zaatakował, siedzą sobie i przejmują obrzeża jak leci, raz na kilka dni walną akcje w Plecaki/Nazwe, rozbiorą kilka warzyw i tak się toczy to życie w Fine.
Tylko to też może być minus bo jak dostaną akcje w końcu to może się okazać, że jednak nikt nie chce bronić, ale na razie to według mnie mają najlepszą sytuację.

O to chodzi dostaną jedną poważną akcję to zobaczymy jak zareagują bo póki co to tylko klepią offa czasem parę burzaków dostaną i widać nawet wywalone na nie mają bo offy w wiosce stoją. Klepać offa i wysyłać ataki to każdy głupi potrafi.
Czasem odbitki wlecą albo kontry na offy to nawet nie potrafią deffa podesłać na front bo na kontrach im offy padają xD
Także też czekam na pierwszą akcję na nich jak sobie poradzą bo w ataku pokazują że coś tam potrafią ale nie do końca :)
 

Igi Von Don

Chłop
Wynik reakcji
57
Wyślij do fiesty ;d

Nie wiem skąd ten szok że ludzie od was odchodzą skoro ludzie którzy grali w procentach musieli płacić po 300pp za wioskę 1.7k na froncie z nami, a maksymalnie dwa tygodnie później kazaliście oddać te same wioski fieście za free ;d

Padły procenty, padło PW bo każdy radny sprzedał swoich za blaszkę której i tak nie dostanie ;)

Za bardzo wierzysz w historie poganina sąsiedzie.
Nie gram o blaszkę, nigdy nie grałem. Gram dla zabawy i dla ludzi. A takie sprzedawczyki odbierają mi wiarę w ludzi i nie ma już zabawy.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
To nie ma kompletnie najmniejszego znaczenia.
Bellum i AK żadne relacje nie są potrzebne, co więcej jeśli są, to są absurdem, bo oba plemiona nie mają w tej chwili żadnych wspólnych interesów.
Dlatego można tę przyjaźń zakończyć równie szybko jak powstała.
Sytuacja jest dynamiczna i zauważ, że jeden ruch jednego plemienia wywraca pionki.
Zatem nie polecam przywiązywać się do relacji na dłuższą metę.
Kompletnie nie mamy wspólnych interesów black, mysle ze wszyscy powinni sie z witam podpisac i tylko dać się rozebrać, to przynajmniej by była idealna strategia według ciebie XD A po jakiego AK ma sie podpisywać z fine, ktore jest bezposrednim sąsiadem i zagrożeniem dla nich :D ? EM z pewnoscia nie bedzie chciało wlatywać w AK bo mają 2 wojny z innej strony i witam idące w ich strone, jedynym zagrożeniem dla nich jest nadchodzące Fine pushujące w ich strone, te twoje porady brzmią nastepująco - Prosze sie podpisać wszyscy na bellum i w 8 jechac bo 3 na 1 jak widać mozna przewalic na przykładzie misiow to przydałoby sie tak z 5-6 plemion na jedno i moze wtedy pyknie przepchnąć.
 
Do góry