Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Jednak można porozmawiać merytoryczne na FO. Może faktycznie w pozycji z jakiej zaczynałem powinienem zejść z tonu i zagrać pod kogoś, ale pamiętaj ze dyplomacja to jest rozmowa i propozycje z dwóch stron. Na moje propozycje PONa marcopolo jedynie odpowiadał, że chcieli by cześć terenu, na pytanie zwrotne „a o jakiej części terenu mówimy?” Wiadomość była tylko wyświetlana i tyle, ciężko tak dojąc do porozumienia, prawda?



Geniuszu strategii i taktyki wojennej, jeśli uważasz, że dobre konto, to takie, które ma wszystkie wioski porozrzucane na kilka kratek, tak, że przeciwnik ma bliżej odbitką niż ty, to życzę powodzenia w obronie. Żałuję, że nie miałem nigdy takiego mentora jak ty.
Nikt nie mówi, że musiałeś konkretnie sie ustawiać z marco, nie daje wiary ze MS witam i bellum jednocześnie nie chciało z tobą pisać, poza tym nie wiem w jakim tonie, czy kontekście pisałeś z marco więc cięzko mi powiedzieć, czy przypadkiem nie uznał, że sie nie dogadacie bo za mało pola chcesz oddać i za duże warunki dyktować, nie wiem tego więc piszę z założenia predykcji.
 

DeletedUser209423

Guest
Nikt nie mówi, że musiałeś konkretnie sie ustawiać z marco, nie daje wiary ze MS witam i bellum jednocześnie nie chciało z tobą pisać, poza tym nie wiem w jakim tonie, czy kontekście pisałeś z marco więc cięzko mi powiedzieć, czy przypadkiem nie uznał, że sie nie dogadacie bo za mało pola chcesz oddać i za duże warunki dyktować, nie wiem tego więc piszę z założenia predykcji.

Predykcji
Krecie rozwijasz się
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Widzę że Sylwan w formie XD
Pisze że ma info i screeny rozmów @cyaaaa2 z dyplomatami <lol>
Lata lecą a Sylwan nic się nie zmienia XD
Oczywiscie, że rozmów poscreenowanych nie mam bo skad miałbym je mieć, kwestia taka że miałem okazje się dowiedzieć o wymogach i stylu pisania kolegi, screeny za to widziałem dotyczących dyplo i sposobu wypowiadania się z założenia stawiania warunków, to nie jest takie trudne dojść do informacji od jednego do drugiego, ale jeśli z kontekstu wynikło że posiadam jakies screeny konkretnych rozmow np marco z cyaa, to nawet podkresliłem wyżej, że nie widziałem ich i dlaczego marco mu juz dalej nie odpisał, więc niektóre rzeczy do czysta predykcja.
 

Kobra Bąbel

Miecznik
Wynik reakcji
609
ćwiartka południowo-wschodnia zaczyna dymić...
- miśki łapiooo odpady po tAJEMNICY, w tym rasowego złodziejaszka kasy - radziłbym uważać na gracza Vito. <boks> Chowajcie portfele, bo mogą już nie wrócić :)
- potężne AK zatrudnia USTAWIACZY FRONTU, bo ich gracze nie są w stanie brać wyżej wymienionych odpadów <stop>
- Manchester United wygrywa karabało kap <piwo>

To tyle na dziś. Dobrego tygodnia wszystkim, poza Vito :x
 

DeletedUser209423

Guest
Oczywiscie, że rozmów poscreenowanych nie mam bo skad miałbym je mieć, kwestia taka że miałem okazje się dowiedzieć o wymogach i stylu pisania kolegi, screeny za to widziałem dotyczących dyplo i sposobu wypowiadania się z założenia stawiania warunków, to nie jest takie trudne dojść do informacji od jednego do drugiego, ale jeśli z kontekstu wynikło że posiadam jakies screeny konkretnych rozmow np marco z cyaa, to nawet podkresliłem wyżej, że nie widziałem ich i dlaczego marco mu juz dalej nie odpisał, więc niektóre rzeczy do czysta predykcja.

Czyli nadal węszysz? Kret kretem zostanie.
Jak mówiłem, że chłop jak zawsze na pewno screenuje grupę bellumow i całe forum, to nie wierzyli.
Teraz @markopolo19 siedzi na łasce Sylwana.
Za dużo podskoczy, to wiele się dowiemy o oszukańczym bellum.

Będzie zabawnie, że Sylwan nie strzeli focha, to nikt nie wierzy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry