Dzień Dobry Misiaki

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Siema :)

Jak to raz na jakiś czas robię, wpadłem na forum, żeby przypomnieć, że Fiesta, a tym razem szczególnie PW to ameby. Mam nadzieję, że ktoś z rodziny tych plemion to czyta i poda współziomkom dalej, że dawno nie widziałem akcji z takim rozmachem (propsy) i jednocześnie tak żałosnym wynikiem, jak miało to miejsce wczoraj. Z mojej perspektywy wyglądało to tak:

-PW- & .PW. vs. phlp1312:

- dwa plemiona i około 1400 dostępnych wiosek;
- 800 ataków w dobę z czego ponad 140 pełnych offów;
- 17 karet na różne wioski w jednym momencie.


Wynik: 5 wiosek dla PW, z czego 3 już odbite.


Dodam, że nie piszę tego, żeby się pochwalić (bo mogłem nic nie stracić i coś im skubnąć jak ostatnio na "akcji"), ale żeby przypomnieć, a niektórych uświadomić, że na serwerze mamy grono impotentów bojowych.

Może jeszcze się solo wybroniles przed milionem krzyży :skull:
PW miało 130 offow do wykorzystania na całą akcje (wiem bo im pisałem), więc twoje pisanie o 140 offach na samego ciebie brzmi co najmniej śmiesznie
Sobie rób memy na temat ich akcji, fakt jest taki że mimo bycia oddalonym od ich wiosek, sam TY, nie licząc reszty plemienia - straciłeś ich 5 XD dobrze znalezc słaby punkt mordo, hf next time
 

Bambolinho

Chłop
Wynik reakcji
99
Niemożność umysłowa do racjonalnego analizowania faktów i wyciągania z nich wiążących wniosków prowadzi do odrzucenia rzeczywistości czyli wyparcia. Ok, jestem więc kosiarzem, spoko. Ty natomiast z medycznego punktu widzenia prawdopodobnie idiotą. 3maj się i mam nadzieję, do nieusłyszenia bo ciężko się dialoguje
 

Bambolinho

Chłop
Wynik reakcji
99
Może jeszcze się solo wybroniles przed milionem krzyży :skull:
PW miało 130 offow do wykorzystania na całą akcje (wiem bo im pisałem), więc twoje pisanie o 140 offach na samego ciebie brzmi co najmniej śmiesznie
Sobie rób memy na temat ich akcji, fakt jest taki że mimo bycia oddalonym od ich wiosek, straciłeś ich 5 XD dobrze znalezc słaby punkt mordo, hf next time
Bynajmniej nie brzmi śmiesznie, bo mamy wszystko w notatkach. A jeżeli przyjąć to co mówisz za prawdę pokazuje to kolejny żenujący fakt, że z 1400-tu wiosek wydysponowali 130 offów. Logic bro... Bolą cIĘ potężne Miśki!
Zastanawiające jest jednak to, skąd wiesz o tak konkretnych liczbach, skoro PW to w żadnym razie niezależne od Fiesty plemię? XD
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Bynajmniej nie brzmi śmiesznie, bo mamy wszystko w notatkach. A jeżeli przyjąć to co mówisz za prawdę pokazuje to kolejny żenujący fakt, że z 1400-tu wiosek wydysponowali 130 offów. Logic bro...
Zastanawiające jest jednak to, skąd wiesz o tak konkretnych liczbach, skoro PW to w żadnym razie niezależne od Fiesty plemię? XD
Bo
Pisałem
Im
Akcję

Już rozumiesz?
Nie siedzę w środku, nie wiem dlaczego mieli tylko 130 offow - fakt jest jednak taki, że wbili jedynie 1mln RA, a wyszli 24:9 - 15 wiosek, wyjątkowo niskim nakładem
Mam nadzieję że będzie do rozpisania następnym razem więcej offow, bo ciekawi mnie co zrobisz jak rzeczywiście wleci w ciebie 140 offow, a nie 30 jak tym razem XD
 

Bambolinho

Chłop
Wynik reakcji
99
Bo
Pisałem
Im
Akcję

Już rozumiesz?
Nie siedzę w środku, nie wiem dlaczego mieli tylko 130 offow - fakt jest jednak taki, że wbili jedynie 1mln RA, a wyszli 24:9 - 15 wiosek, wyjątkowo niskim nakładem
Mam nadzieję że będzie do rozpisania następnym razem więcej offow, bo ciekawi mnie co zrobisz jak rzeczywiście wleci w ciebie 140 offow, a nie 30 jak tym razem XD
Chłop z fIESTY rozpisuje PW akcję. Nie mam pytań XD

To jest ostatni mój wpis, który kieruję do ciebie względem wczorajszej "akcji". Ale statystyki pokazują, że wioski to 25:13 z czego 6 to ogryzki po 2k pkt. Punktowo są około 50k na plus (wielkie gratulacje), a na 1.2mln ich RA przypada 2mln naszego RO. Wyjdź z matrixa gościu i doklej tam coś w czapce, bo ewidentnie synapsy ci się nie stykają
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Chłop z fIESTY rozpisuje PW akcję. Nie mam pytań XD

To jest ostatni mój wpis, który kieruję do ciebie względem wczorajszej "akcji". Ale statystyki pokazują, że wioski to 25:13 z czego 6 to ogryzki po 2k pkt. Punktowo są około 50k na plus (wielkie gratulacje), a na 1.2mln ich RA przypada 2mln naszego RO. Wyjdź z matrixa gościu i doklej tam coś w czapce, bo ewidentnie synapsy ci się nie stykają
A co, sojusznikowi nie mogę pisać już akcji kiedy nie mają takiej osoby? Dobrze wiedzieć
Te "ogryzki po 2k" to na tym świecie za parę dni będą pełnoprawnymi wioskami, o czym powinienes sobie zdawać sprawę
Wleciało w ciebie 30 offow, wyszedłeś 2:7, i wbijasz na FO się chełpić... W sumie czym? Nic nie zrobiłeś, wioski potraciłeś, a robisz z siebie jakąś alfę i omegę - i tylko dlatego ci odpisuje, bo buców co się uważają za niewiadomo kogo bardzo nie lubię :)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
A co, sojusznikowi nie mogę pisać już akcji kiedy nie mają takiej osoby? Dobrze wiedzieć
Te "ogryzki po 2k" to na tym świecie za parę dni będą pełnoprawnymi wioskami, o czym powinienes sobie zdawać sprawę
Wleciało w ciebie 30 offow, wyszedłeś 2:7, i wbijasz na FO się chełpić... W sumie czym? Nic nie zrobiłeś, wioski potraciłeś, a robisz z siebie jakąś alfę i omegę - i tylko dlatego ci odpisuje, bo buców co się uważają za niewiadomo kogo bardzo nie lubię :)
teraz zczaiłem, że grasz w Fieście Donio tak nisko upaść XD Z wielkiego gracza aos stałeś się popychadłem overka
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Ci się tam obrzucają kto komu zabrał 20 wiosek, tymczasem Bellum:

gB1QKDq.gif
 
Do góry