Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
3.047
przecie Ty kosiarz jesteś SZUMI D: jak możesz!
A no tak, zapomniałem :( Także topory w drogę!

To na chuj się czubie plujesz do typa ?
Ty udajesz czy na prawdę coś nie tak z Tobą? Gdzie się pluje? Napisał, że rzekome złamanie linii, to mu odpisałem, żeby sobie dokładnie umowę przeczytał, bo to nie jest żadne rzekome złamanie tylko po prostu złamanie, łamią umowę jaka była zawarta.
A Ty o wjeździe bez wypowiedzenia odrazu coś piszesz XD W sumie czego się można spodziewać po gościu, który gra w fIEŚCIE
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
A no tak, zapomniałem :( Także topory w drogę!


Ty udajesz czy na prawdę coś nie tak z Tobą? Gdzie się pluje? Napisał, że rzekome złamanie linii, to mu odpisałem, żeby sobie dokładnie umowę przeczytał, bo to nie jest żadne rzekome złamanie tylko po prostu złamanie, łamią umowę jaka była zawarta.
A Ty o wjeździe bez wypowiedzenia odrazu coś piszesz XD W sumie czego się można spodziewać po gościu, który gra w fIEŚCIE
We Fieście * ile razy można Cię upominać ambeo. A można się tego spodziewać, że nie masz do mnie podjazdu :D
 
Wynik reakcji
69
Witam wszystkich.

Jako gracz plemienia 100%, pozwolę sobie zapytać, kiedy radni mojego plemienia znajdą jaja w spodniach i zaczną podbijac wroga a nie swoich graczy,

Ja pierdole, mam nadzieję że nikt z AK/Misi ich nie zrekrutuje.

@kmic dalej nalegam żeby za silowki było wykluczenie z gry, prowadzi to tylko do redukcji graczy w świecie plemion.

Żałosne, beznadzieje, zjebane? No jak nazwać wasz poziom?



Ja pierdole, dobrze że wbiłem tu tylko dla zabicia czasu.

Jak ktoś kiedyś ogarnie definicje słowa drużyna, dajcie znać, może wpadnę poklikakc, elo
 
Do góry