Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
teraz ty cos odklejasz. Dawaj screena jak siedza na DC albo jestes kłamca i obłudnik.

Proszę nie kopiować moich określeń. Muszę je chyba opatentować.

Czuję, że wszyscy siedzą w napięciu i czekają, aż włożę sędziowską togę i walne szpadlem przez łeb Fiestę.
Pewnie niektórzy nawet paznokcie już poobgryzali.
Żeby nie trzymać w niepewności.
Informuję, że oczywiście odniosę się do sprawy i napiętnuje tego kto kłamie. Z całą surowością.
Ale nie słynę z wydawania pochopnych wyroków, więc najpierw muszę wszystko zweryfikować i sprawdzić. Poczyniłem już działania w tym kierunku.

Narazie proszę sobie zapisać login @borgia
To smutne, bo to człowiek który hańbi nazwę plemienia moich przyjaciół, ale tak, jeśli kiedyś będziecie walczyli z Witam, to zapamiętajcie jego. To najsłabsze ogniwo i koń trojański.
Siedząc w HSO pisał do wszystkich po kolei, żeby tylko ratować sobie dupsko.
Zamroczone Witam go przyjęło (albo zmuszone w danej chwili sytuacją), jakby nie było, gdybyście chcieli kiedyś kreta, to ta sprzedajna miernota jest dostępna. Kwestia ceny.
 

DeletedUser209423

Guest
Doczekałem czasów
Jutrzaki cicho i potulnie siedzą.
A krety @Sylwan23 i @borgia dziamią jeden przez drugiego i w moralistów się bawią.
Już ja wam przetrzepie tyłki, nieudacznicy.
Za bardzo się skupiam na plemionach a zbyt mało na takich jednostkach
 

borgia

Chłop
Wynik reakcji
16
Proszę nie kopiować moich określeń. Muszę je chyba opatentować.

Czuję, że wszyscy siedzą w napięciu i czekają, aż włożę sędziowską togę i walne szpadlem przez łeb Fiestę.
Pewnie niektórzy nawet paznokcie już poobgryzali.
Żeby nie trzymać w niepewności.
Informuję, że oczywiście odniosę się do sprawy i napiętnuje tego kto kłamie. Z całą surowością.
Ale nie słynę z wydawania pochopnych wyroków, więc najpierw muszę wszystko zweryfikować i sprawdzić. Poczyniłem już działania w tym kierunku.

Narazie proszę sobie zapisać login @borgia
To smutne, bo to człowiek który hańbi nazwę plemienia moich przyjaciół, ale tak, jeśli kiedyś będziecie walczyli z Witam, to zapamiętajcie jego. To najsłabsze ogniwo i koń trojański.
Siedząc w HSO pisał do wszystkich po kolei, żeby tylko ratować sobie dupsko.
Zamroczone Witam go przyjęło (albo zmuszone w danej chwili sytuacją), jakby nie było, gdybyście chcieli kiedyś kreta, to ta sprzedajna miernota jest dostępna. Kwestia ceny.

zapisalem i zaznaczylem na czerwono markerem zeby bylo wiadomo ze wrog. takich trzbea odrazu plewić
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Doczekałem czasów
Jutrzaki cicho i potulnie siedzą.
A krety @Sylwan23 i @borgia dziamią jeden przez drugiego i w moralistów się bawią.
Już ja wam przetrzepie tyłki, nieudacznicy.
Za bardzo się skupiam na plemionach a zbyt mało na takich jednostkach
te blackklaun co tak cicho siedzisz w sprawie kolejnej kosy? Weś lepiej leki bo jeszcze znowu sie w choroszczy zamkną.
 
Do góry