Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Powiem tak.
Jeśli.dyplomata z którym masz jakąś relacje stwierdził, że dalsza gra nie ma sensu bo jako rada opuszczają i wychodzą z incjatywa zakończenia umowy dyplomatycznej to my z tego korzystamy.

Tyle mam do dodania.
Jak kogoś dupa o to boli to trudno.
Dupa to będzie bolała was jak za te wszystkie kosy nikt nie bedzie chcial z wami rozmawiać i skonczycie jako wioski witamów :) Podejrzewam, ze jakby tak witam w was wjechało to reszta świata akurat odwróci wzrok i będzie klaskać.
 

GramNocki

Miecznik
Wynik reakcji
262
No jak GramNocki stwierdził, że gracze SO kończą gre to można się rozejść do domu, nie ma problemu żadnego można leciec! @Bl-ack Sno-w panie kolego tak zawsze piszesz sporo, wypowiedz sie na dany temat.
Nie ja o tym zdecydowałem tylko rada SO.
Są różne formy podejmowania decyzji co ich do tego skłoniło nie mi oceniać.
Dlaczego nie rozwiązali członow nie mam pojęcia.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Nie ja o tym zdecydowałem tylko rada SO.
Są różne formy podejmowania decyzji co ich do tego skłoniło nie mi oceniać.
Dlaczego nie rozwiązali członow nie mam pojęcia.
Bezczelny jesteś, no nie wiadomo dlaczego SO nie rozwiazało członów, ale skoro rada sie spakowała to można w nierozwiązane plemie wjeżdzać bez wypowiedzenia, lets go.
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
796
Kurumii jak to było u @Pacik x Sabacik w plemieniu na ostatnim świecie ? " Front front front, będę ich lać wszystkich" po czym oponenci wyprowadzają pierwszą akcje i jesteś celem i wsm no napisałeś to wprost że "NA OBRON3 SIE NIE PISAŁEM". I wsm to wrzuciłeś zasta, beka w chuj. Lubię Cię jako osobę, ale miękka faja jesteś

Kurumii myślał że na froncie tylko się wysyła ataki. Zapomniał że czasem też trzeba się bronić haha
Kiedy niby tak zrobiłem bo sobie nie przypominam żebym tak zrobił że wrzuciłem zasta xd
 

PacikW x Cuna

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.384
Kurumii jak to było u @Pacik x Sabacik w plemieniu na ostatnim świecie ? " Front front front, będę ich lać wszystkich" po czym oponenci wyprowadzają pierwszą akcje i jesteś celem i wsm no napisałeś to wprost że "NA OBRON3 SIE NIE PISAŁEM". I wsm to wrzuciłeś zasta, beka w chuj. Lubię Cię jako osobę, ale miękka faja jesteś

Kurumii myślał że na froncie tylko się wysyła ataki. Zapomniał że czasem też trzeba się bronić haha

Troszkę tak było, a potem ja musiałem siedzieć cały dzień i odbijać całe konto - z 88 wiosek / 88 pełnych zagród zostało do 11 (5 off + 1 mobil) xD - reszta jednostek była zbita do 0 i zagrody pozbijane xd .
I tak odbiłem wtedy 33 wsie, cuda wyczyniałem tam XDDD .
Przez ten incydent i jeszcze jednego delikwenta wyszliśmy na -90 w jeden dzień, wszystko z rzuconych kont poprzejmowane. Inni odbili akcje.
Ale trzeba przyznać przewagę mieli 3/4 do 1 w stosunku wiosek ti vs Pieski.

Kurumii spoko ziomal, ale no.. coopika musi mieć :p
@Kurumii nie no mordo zrobiłeś XD
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Z tego co mi wiadomo Rada SO zakonczyła grę na tym świecie tak więc umowa z nimi zawarta staje się formalnie nie ważna.
Dowództwo nie zostało przekazane i nikt tego prowadzić nie będzie.

Za porozumieniem z rada SO postanowiliśmy zerwać umowę a ich gracze są o tym poinformowani że kończą grę.
Jeśli rada zakończyła grę na tym świecie
to z jaką radą SO postanowiliście zerwać umowę?
 

GramNocki

Miecznik
Wynik reakcji
262
Bezczelny jesteś, no nie wiadomo dlaczego SO nie rozwiazało członów, ale skoro rada sie spakowała to można w nierozwiązane plemie wjeżdzać bez wypowiedzenia, lets go.
Wiesz co prawda jest że posiadam firmę.
Zatrudniam 18 pracowników i podpisałem kilka umów.
Rozumiem że nie mam możliwości ogłosić upadłości bo ty tak uważasz?
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Aaa wiem, a to nie było tak że po prostu zachlalem a nie że wrzucam zasta bo bronić się nie będę..
Człowieku xd grasz na froncie wiesz że akcja na ciebie leci i idziesz pić tego dnia bo na pewno ktoś zasta weźmie ? Stary rzucone konto i tyle.. znajdę tą grupę na msg i ci podeślę ss jak się zapytałem Ciebie wprost "przyznaj się nie chciało Ci się bronić, cały dzień siedzieć" odpowiedziałeś że tak :D
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Wiesz co prawda jest że posiadam firmę.
Zatrudniam 18 pracowników i podpisałem kilka umów.
Rozumiem że nie mam możliwości ogłosić upadłości bo ty tak uważasz?
A co mnie obchodzi twoja firma, twoi pracownicy i ty, patrze co robisz, robiłeś i co dalej robisz. Rada skończyła więc za porozumieniem z radą wjeżdzasz bez wypowiedzenia xd Za porozumieniem twojej strony chyba. Jesteś niesłownym kręcącym frajerem, który sprzeda wszystko i wszystkich byle dzień dłużej pograć, aż mnie korci wkleić rozmowy z s174 ale mam troche taktu i nie bede wklejał prywaty, ale kombinacje jakieś w stylu zrekrutuje was i wjedziemy w magów znajdzcie mi pretekst do wjazdu bez wypowiedzenia były tak załosne, to jest skrót całej twojej dyplomacji, szukanie czegokolwiek byle wjechać bez wypowiedzenia, wygrać coś bez walki, a finalnie skończą sie osoby do skosowania i jednostrzałowcy znowu pójdą pod buta wtedy pewniaków, a teraz witam, oczywiscie jak panowie z witam postanowią cos wam zrzucić ze stołu za dobrą służbę.
 
Ostatnia edycja:

GramNocki

Miecznik
Wynik reakcji
262
Jeśli rada zakończyła grę na tym świecie
to z jaką radą SO postanowiliście zerwać umowę?
Zanim skończyła dopełniła wszelkich formalności jak na prawdziwą firmę przystało ;)
Chcieli oddać nam graczy ale:
1. Mamy nadmiar
2. Ogranicza nas granica z Witam gdzie też za ich porozumieniem zrekrutowalismy 1 gracza
3. Po naszej stronie wiosek jest tyle co NIC i to dosłownie gdyż SO pomogło nam poprostu NICe pozjadac gdzie w większości były przez nas wyczyszczone

Myślę że gdyby nam się tak noga powinęła również zachowałbym się tak jak dyplomata SO i szukał ratunku dla swoich graczy w innych ekipach a wioski oddał ekipie z którą w jakiś sposób współpracowałem gdzie podkreślam mamy tutaj granicę z Witam więc tak czy inaczej SO nie chciało nas blokować.
 
Do góry