Dzień Dobry Misiaki

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Na tę chwilę? Fiesta-PW-100% szczerze mówiąc, a przegrywa każde inne plemie zostawiając im całą ćwiartkę biernie sie przyglądając :D

Ej ej, kolego, ale dokładniej to samo do tej pory robiły miśki xd Odciągnie rozmów, odnawianie współpracy i ślepe wierzenie w PON z fiestą, to raczej jest zostawianie im ćwiartki xd obudziliscie się dopiero po fakcie, a jak Krystian pisał o tym, że nie dotrzymają okresu wypowiedzenia, to było "no,ale czemu?"
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Już czekam 20 minut na dowody.
Widzisz? Tak z wami jest. Bazujesz na urojeniach.
Ja też mogę sobie napisać, że @hcxzkjldsa jest mądry.
Ale nie znajdę jednego jego wpisu na potwierdzenie tej tezy

To skbie poczekaj w spokoju z wylaczonym netem taki pros tip xDD
no i niczego bys nie znalazl tak czy inaczej, pewnie nawet zona ci musi co rano skarpety dobierac taka ciota jestes ze sam nie umiesz :D
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Obserwuję i wyciągam wnioski.
A z obserwacji wynika, że nie przeczyliście temu, że knuliście za ich plecami.

I przestań odbijać piłeczkę, daj mi dowód na zarzuty, które postawiłeś
Z obserwacji wynika, że Fiesta tez nie zaprzecza tego, że 100% jest ich członem.

Sam potwierdziłeś, że ukryty człon którym prowadzili wojnę podczas PONa to kosa.

Dlatego w odpowiedzi wyszła chęć znalezienia sojusznika bądź jak to nazywasz "koalicji" anty Fiestowej.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Hahahahahhahaa :d

Słuchaj a co Wy jako Misie oczekujecie od innych Plemion XD ?
Że ktoś w Nas wjedzie żeby Was ratować XD ?

Coś dla Ciebie kolego :)

View attachment 45675
Widze ze chlop jest od wysylania atakow i pojęcie dyplomacji oraz analiza mapy go przerasta. Zabierzcie mu prawo głosu na FO bo niedlugo całe plemie dostanie łatkę tego pajaca XD
 

wisniaa955

Chłop
Wynik reakcji
7
Jak dla mnie dyplomatycznym fikołkiem sąsiadów Fiesty jest że w aktualnej sytuacji, wiedząc co zrobili i widząc ich położenie na mapie że nikt w nich nie wjeżdża. A potem będzie płacz że fiesta nie do powstrzymania. Tak może być za kilka tygodni, teraz jeszcze da sie ich powstrzymać. Ale nagle wszyscy się obudzą jak będzie za późno
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Jak dla mnie dyplomatycznym fikołkiem sąsiadów Fiesty jest że w aktualnej sytuacji, wiedząc co zrobili i widząc ich położenie na mapie że nikt w nich nie wjeżdża. A potem będzie płacz że fiesta nie do powstrzymania. Tak może być za kilka tygodni, teraz jeszcze da sie ich powstrzymać. Ale nagle wszyscy się obudzą jak będzie za późno
Tak, wiem ze krystek jest zbyt głupi aby czytać ze zrozumieniem i wyciagac z tego wnioski, jemu trzeba wszystko łopatologicznie przekładac i wprost przedstawiac sytuacje :)
 
Do góry