Dzień Dobry Misiaki

Death of Darkness

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.035
Kreski chyba. Witam wbiło kosę w swoje wartości bo porekrutowali szrot. Marek codziennie wbija kosę swoim Belkom. Rebels na początku wbiło kosę przyzwoitości( PON Z BELL). Tajemnica nie trzeba chyba tłumaczyć. Fine to Pewniaczkow, za samą nazwę się należy, fiesta wbiła Miskom, Miski klaskali na kosę Tajemnicy więc też kosiarze, Jutro, wiadomo to jutro. AK spoko ziomki. 100/PW/obóz wspierali kosę fiesty wiec śmietnik się wydarzył. Pominąłem jakieś plemię tzn, że spoko ziomale na tym serwerze.

Tyle nieudaczników na jednym świecie. Sam Snow nie wie komu ma kibicować
 
Wynik reakcji
20
Lecę na obiad, więc podsumuje i powtórzę dla tej części forum, która ma problemy z logiką.

PON zobowiązuje do uniknięcia jakichkolwiek agresywnych działań wobec plemienia z którym jest podpisany.
Dogadywanie koalicji, namawianie innych, to agresja, która uprawnia do unieważnienia umowy.

Załganiec jeden miał pona dla bezpieczeństwa a za plecami rył.

Jeśli Momo coś tam chciał dogadać koalicję, to najpierw miał obowiązek zlikwidować relacje dyplomatyczne z Fiestą. Zaczął od dupy strony, więc nie dziwne, że i Fiesta olała umowy.

EM wbiło kosę we Fiestę i żadne wasze krzyki nie zmienią rzeczywistości.

Jesteście jak wspominałem kopią Tajemnicy, pierdzicie w tą samą trąbkę.

Dość tego! Koniec z promowaniem patologicznych postaw!
EM będzie tak samo piętnowane jak Bellumy i Tajemnica!
Wszyscy kosownicy poniosą odpowiedzialność za swe haniebne czyny i znikną z mapy tego świata!

Pierwsza osoba która przyjrzała się wszystkim dowodom które dostarczyła Rada Fiesty . .
Może w ślad za Tobą pójdą inni.
 

LeaveKolczatyAlone

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
25
Nie zerwaliście bo nie mieliście siły przebicia się na mapie, gdybyście otrzymali zgody od większych Plemion to momomisiek od razu by wypowiedział pona i zrobił wjazd bez wypowiedzenia.

Zamiast pisać... Fiesta - kosa?

Zadajcie sobie pytanie po co momomisiek zbierał na Nas koalicje i w desperacji pisał do każdego Plemienia i starał się ustawiać dyplo w innych Plemionach na Nas ;)

Zobaczymy jak wyjdzie wam, najwyżej zobaczymy się na froncie ; )
 

DeletedUser209423

Guest
Kreski chyba. Witam wbiło kosę w swoje wartości bo porekrutowali szrot. Marek codziennie wbija kosę swoim Belkom. Rebels na początku wbiło kosę przyzwoitości( PON Z BELL). Tajemnica nie trzeba chyba tłumaczyć. Fine to Pewniaczkow, za samą nazwę się należy, fiesta wbiła Miskom, Miski klaskali na kosę Tajemnicy więc też kosiarze, Jutro, wiadomo to jutro. AK spoko ziomki. 100/PW/obóz wspierali kosę fiesty wiec śmietnik się wydarzył. Pominąłem jakieś plemię tzn, że spoko ziomale na tym serwerze.

Czuję się teraz jak @Ruda tańczy w swoim plemieniu. Zupełnie niepotrzebny.
Chłop odebrał mi sens istnienia. Jednym postem opisał to, co ja robiłem na 250 stronach.
Pora umierać.
Ale zanim, to jeszcze chwilę będę piętnował nieudaczników z EM za obłudę, zakłamanie i fałsz płynący potokiem niczym ścieki z czajki
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Czuję, że niedługo licznik stron na tym porządnym i nic nie łamiącym regulamin FO zrobi siuuuuuuuup ]:-> Coś ciekawego chociaż na froncie =EM= vs Fiesta?
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Czuję się teraz jak @Ruda tańczy w swoim plemieniu. Zupełnie niepotrzebny.
Chłop odebrał mi sens istnienia. Jednym postem opisał to, co ja robiłem na 250 stronach.
Pora umierać.
Ale zanim, to jeszcze chwilę będę piętnował nieudaczników z EM za obłudę, zakłamanie i fałsz płynący potokiem niczym ścieki z czajki

Mam nadzieję, że nie przeszkodzi Ci to w odpowiednim traktowaniu Bell i tajemnicy. Z Bogiem.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Czuję, że niedługo licznik stron na tym porządnym i nic nie łamiącym regulamin FO zrobi siuuuuuuuup ]:-> Coś ciekawego chociaż na froncie =EM= vs Fiesta?
Mamy śmieszną imbę z fiestą w tym momencie XD pokazuje, ze jeden gracz z fiesty dodał naszego do dzielenia łącza, przez co nasz gracz ma pół frontu zablokowane XD
Support cos naskrobał szybko na kolanie i analizujemy czy wersja supportu jest możliwa, czy dzielenie łącza z czapy ustawione też jest możliwe.
A tak to fejki caly dzien, kilka karet, 60X na jutro i liczba rosnie (sąsiedzi podobnie). Na -25? -30? mamy, cos takiego wiec jest OKS.
 
Do góry