Dzień Dobry Misiaki

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Ale wiesz ziomek na czym polega metafora? To odwzorowanie dwóch skrajnych przypadków, które dają dużo lepszy pogląd danej sytuacji. W takim celu zostało to zastosowane i podtrzymuje tego stosowność :D

PS: Nie możesz przyznawać mi racji, że wbiliście kosę póki Twoja rada walczy o inny obraz tej sytuacji xD. Wychodzisz na błazna
 
Wynik reakcji
650
Ale co ma jedno do drugiego chłopcze :D
Piszesz jakbym grał w miśkach i w rozpaczy tutaj wylewał swe żale. Jak ograniczony intelektualnie musisz być, aby metafora wywarła na Tobie tak ogromne wrażenie.
Są sytuacje lękowe - jasne. Z takimi należy udać się do specjalisty kolego.
Ty ale wiesz, że to nie była metafora tylko jak coś to porównanie, a w zasadzie hiperbola.
 

ArqGRalley

Chłop
Wynik reakcji
9
Dzień dobry,
Jako jeden z przedstawicieli PW powiem tylko, że nie mamy sobie nic do zarzucenia. Nie muszę chyba publicznie wyciągać rozmów skoro już sam dyplomata EM wspomniał o wyciąganiu naszych ludzi w celu przyłączenia ich do siebie. Większość, których zwerbował i tak koniec końców trafiała do rozbiórki. Nasz PON już wtedy przestał być ważny. Jako nowo powstałe plemię, pełne kretów i kosowników, staliśmy się łatwym cele. Po tygodniu fikołków oraz przewrotów majowych zmieniliśmy rade plemienia w celu obrania jednego kierunku. Nadmienię, że PW jest magicznym tworem złożonym z ludzi, których ambicje pokierowały w stronę odbudowy czegoś co mogliśmy stracić przez pierwotną radę. Również nie jesteśmy pod kierownictwem plemienia FIESTA, jesteśmy sojusznikami (odnośnie analiz, które się pojawiają).

Tak to jest są sojusze i są kosiarze. @momomisiek Wystarczyło spróbować nas szanować i spróbować się dogadać ;)

Pozdrawiam,
Radny PW
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Ale wiesz ziomek na czym polega metafora? To odwzorowanie dwóch skrajnych przypadków, które dają dużo lepszy pogląd danej sytuacji. W takim celu zostało to zastosowane i podtrzymuje tego stosowność :D
zachowaj to sobie na rozmowę z psychiatrą, ok?
PS: Nie możesz przyznawać mi racji, że wbiliście kosę póki Twoja rada walczy o inny obraz tej sytuacji xD. Wychodzisz na błazna
a kto powiedział co mogę a co nie mogę pisać?
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Dzień dobry,
Jako jeden z przedstawicieli PW powiem tylko, że nie mamy sobie nic do zarzucenia. Nie muszę chyba publicznie wyciągać rozmów skoro już sam dyplomata EM wspomniał o wyciąganiu naszych ludzi w celu przyłączenia ich do siebie. Większość, których zwerbował i tak koniec końców trafiała do rozbiórki. Nasz PON już wtedy przestał być ważny. Jako nowo powstałe plemię, pełne kretów i kosowników, staliśmy się łatwym cele. Po tygodniu fikołków oraz przewrotów majowych zmieniliśmy rade plemienia w celu obrania jednego kierunku. Nadmienię, że PW jest magicznym tworem złożonym z ludzi, których ambicje pokierowały w stronę odbudowy czegoś co mogliśmy stracić przez pierwotną radę. Również nie jesteśmy pod kierownictwem plemienia FIESTA, jesteśmy sojusznikami (odnośnie analiz, które się pojawiają).

Tak to jest są sojusze i są kosiarze. @momomisiek Wystarczyło spróbować nas szanować i spróbować się dogadać ;)

Pozdrawiam,
Radny PW
Co ty dupisz, jak gracze wyciągnięci dalej u nas graja XDD
Wskaż mi nicki i ile ich bylo to przeprosze i zwróce honor.
 

DeletedUser209423

Guest
Sprzedawczyk na usługach fiesty BlackClown stosuję ciekawa taktykę za wszelką cene stara się odwrócić uwagę, zapchać forum informacjami a to o mnie a to o rudej, ktos mu napisze że własnie została sprzedana kosa - wjazd bez wypowiedzenia a ten obróci to w obrażanie od takich i owakich w daną osobę, bardzo sprytnie hipokryto, no black wielki stróżu wolności i uczciwości nagle koledzy wbili koske albo po drodze ci jest to udajemy, że nic sie nie stało? Jakby zamiast GramNocki był dowolny inny nick z twojej listy ulubieńców to byś nawalał 30 postów na sekundę, a tu jakoś tak cicho, zamiast odpowiadać na argumenty obu stron to trzeba zwrócić uwage na innych.

Odczep się ode mnie krecie, albo wyceń swoje usługi, może Cię wynajmę.

--

@MotoKomando tak widzę ze wszystkim się zgadzasz. To nie unikaj odpowiedzi. Zadałem Ci pytanie i nadal nie doczekałem się zwrotnej.
Gdzie byłeś gdy @Paka X Barca X Rafcio, Twój kumpel dopuścil się dużo bardziej perfidnej zagrywki. Gdzie byłeś?
Wtedy Ci to nie przeszkadzało, dziś non stop piszesz o Fieście.

Kolejna sprawa - od 4 godzin nikt z was kosy nie udowodnił, ani nie zdementował.
Nie wiem, jakaś miałkość intelektualna czy co?

--

@Kocham Lolitki próżno się trudzisz, toć Bellumy czy część ludzi z EM, to intelektualne kaleki.
Nie zrozumie taki jeden cep z drugim, że przyklad musi być wyważony, żeby miał jakikolwiek sens. I że ten użyty tu, to głupota w najczystszej postaci i totalny idiotyzm.
Dla nich normal, jak na rodzinnym świątecznym obiedzie używają przykładów związanych z siedzeniem na kiblu i soczystą sraczką. Bo przecież okoliczności bez znaczenia, ważne żeby każdy zrozumiał o co biega.
 
Do góry