Dzień Dobry Misiaki

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.457
A ja bym chciał pogratulować Rebelsom dotrzymania okresu wypowiedzenia. W tych czasach to rzadkość i choć doszły mnie słuchy, że były jakieś skany przed północą, jest to nieistotne, offy nie wleciały, wojna się ładnie o północy zaczęła i wszyscy szczęśliwi

WOW... Jak ta gra nisko upadła, że gratuluje się plemieniu dotrzymania okresu wypowiedzenia jakby to było coś niezwykłego :D.
 

BigBrother007

Pikinier
Wynik reakcji
43
Kodex nie uczucie się na błędach.
Obozy to kosownicy i tyle.
Wydupczyli Was bez mydła xd
Awek to straszna kurwa i tyle..jedno gada,drugie myśli trzecie robi xd
Chłopie polecam ci spojrzeć najpierw w to magiczne zwierciadło zanim zaczniesz kogoś od kosownikow wyzywać xd
 

Załączniki

  • SAVE_20230210_161447.jpg
    SAVE_20230210_161447.jpg
    280,5 KB · Wyświetlenia: 4

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Dostałem propo pocoopikowania na tym świecie, którą przyjąłem.

Ktoś nauczy z powrotem emeryta jak się w to klika? <shrug> Gdzie jest tu rycerz i czemu dziura po piedestale jest większa niż zazwyczaj? <foch>

Witaj świecie 186, przyszedłem żeby nie spać o_O

PS. Gdzie dobre analizy ?!?!
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Dostałem propo pocoopikowania na tym świecie, którą przyjąłem.

Ktoś nauczy z powrotem emeryta jak się w to klika? <shrug> Gdzie jest tu rycerz i czemu dziura po piedestale jest większa niż zazwyczaj? <foch>

Witaj świecie 186, przyszedłem żeby nie spać o_O

PS. Gdzie dobre analizy ?!?!

Cześć kolego.
Rycerz to przeżytek, teraz albo robią 15rycków co jest dopiero góniane albo nie robią co w sumie nie ma większego znaczenia. Odpala się przegląd klasyczny(Nie graficzny. W ogóle ktoś gra na graficznym xD) i po problemie.

Co do Analiz to się zgadzam, same chuje. Te Marka nawet niezłe by były ale nawali jakiś kolorów jaskrawych, że później oczy bolą. Reszta co pisała w porządku analizy to emeryci już i tyle.
 
Do góry