Dzień Dobry Misiaki

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Jeśli faktycznie miśki wymyśliły fuzję po czym wsadzili swojego w rolę admina i stalo się tak jak opisują to gracze wyżej to są jedną wielką kupą gówna nic nie wartą.

AMEN
Wywalone, nie jest to sytuacja zero jedynkowa. Ktos oszukiwał i sam został ostatecznie oszukany. Nie będę twojej moralności oceniał. Każdy ma swoją.
 
Wynik reakcji
137
Wywalone, nie jest to sytuacja zero jedynkowa. Ktos oszukiwał i sam został ostatecznie oszukany. Nie będę twojej moralności oceniał. Każdy ma swoją.
Dlatego wyraźnie pisałem, że chcę znać Wasze stanowisko, bo znałem tylko stanowisko nerwowego, który nie powiedział mi wszystkiego.

Dobrze z tego wybrnęliście i uważam, że aferka wyszła Wam na plus.
 

DeletedUser209423

Guest
tak, zrozumiałem Cie

idź tam udawaj że cokolwiesz wiesz i oczymkolwiek masz pojęcie

* O czymkolwiek

Co, odetchnąłeś jeden dzień, bo ze @Przez świat na kwasie się darłem? A my teraz kumple i co na to powiesz?

Już odbudowałeś morale?
To z przyjemnością ponownie Ci je zrujnuje. Zapewniam, że jeśli tęskniłeś, to jutro nadrobimy i za sobotę i niedzielę
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
* O czymkolwiek

Co, odetchnąłeś jeden dzień, bo ze @Przez świat na kwasie się darłem? A my teraz kumple i co na to powiesz?

Już odbudowałeś morale?
To z przyjemnością ponownie Ci je zrujnuje. Zapewniam, że jeśli tęskniłeś, to jutro nadrobimy i za sobotę i niedzielę
To widzę że pierwszego kumpla już masz w życiu, teraz czekać na pierwszą osobę która zacznie Cię szanować. Może akurat jak będziesz nadrabiać to znajdziesz tu taką osobę.

Mimo wszystko miło słyszeć że w końcu znalazłeś bratnią duszę. Może przestaniesz mnie oznaczać co drugi post, nie wiadomo nawet po co
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Moi ludzie wysłali do @momomisiek wypowiedzenie PoN'a dlaczego? bo te kurwy miśki wjebały nam kreta do plemienia, i wszystko wiedziały śmiecie co i gdzie oraz kiedy podbijamy. Na gotowo szmaty odbijały wsie XD Ponadto cwelomisie nie respektowały rezerwacji pomimo dzielonego planera, widzieli kłódki wysyłali grube. Ta ankieta o której była wcześniej mowa, była udostępniona celowo, aby znaleźć kreta w plemieniu więc EKIPA MIŚKA jak leci i ilu was tam kurwy jest jesteście dla nas kosownikami i skończonymi przecwelonymi dziwkami z AIDS bo inaczej was jebane kurwy nie idzie nazwać. @momomisiek zwany jako cwelomiś wiedział że mam bana, dodatkowo sam się do mnie odezwał na DC, żeby sprostować i dogadać wszystko. PoN został przywrócony i była fuzja, moi ludzie mieli mieszane uczucia po tym jak mieliście w chuju kurwy jebane rezerwacje, jak po kolei cwele wyrzucaliście graczy, i zaczęliście ich podbijać pomimo trwających przyjaznych stosunków dyplomatycznych.


Jesteście jebanymi kurwami, i jak już cwele nie potraficie grać NA NORMALNYCH ZASADACH TO KURWY NIE GRAJCIE.! od początku mieliście takie zamiary. Twierdzisz kurwo @momomisiek że kreta u nas nie miałeś? więc tą ankiete w jaki sposób zdobyłeś..? Levana to wasz kurwa donosiciel, WIĘC JEBANY PEDALE, ZA GRĘ PORZĄDNĄ SIĘ WEŹ A NIE NA SKRÓTY.! KRETA WJEBAĆ, ZAPROPONOWAĆ FUZJĘ, I ROZEBRAĆ BO NIE MA JAK SIĘ BRONIĆ PONIEWAŻ WYSYŁANIE DEFFA JEST DOPIERO PO 3 DNIACH.

WIĘC POWIEM TAK CWELOMISIE.! WDYCHAĆ KURWY MOJE SPALINY WY JEBANE PARÓWCZAKI, CO NASTĘPNY WPIS KURWY ZGŁOSICIE? TAK MNIE CWELOMIŚ ZGŁOSIŁ DO SUPPORTU ?? XD JESTEŚCIE TACY ŻAŁOŚNI A TA HOMICZYCA TO JUŻ KURWA CAŁEKIEM DOJEBAŁA DO PIECA JAK SAM ICH SILNY DOWÓDCA CWELOMIŚ @momomisiek

Ale jechanka, weź im dołóż po swojemu jeszcze trochę. SERIO ROBI WRAŻENIE.
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
To widzę że pierwszego kumpla już masz w życiu, teraz czekać na pierwszą osobę która zacznie Cię szanować. Może akurat jak będziesz nadrabiać to znajdziesz tu taką osobę.

Mimo wszystko miło słyszeć że w końcu znalazłeś bratnią duszę. Może przestaniesz mnie oznaczać co drugi post, nie wiadomo nawet po co
Pytanie kto ciebie szanuje bo raczej nikt
 
Do góry