Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
137
Brawo dla Ciebie. Czapka z głowy.
Dałeś się wprowadzić w błąd i potrafisz się do tego przyznać.
Rzadkość dziś.

Dziękuję Ci za to.
Każdy popełnia błędy, na 178 też myslałem że Pacik to uczciwa osoba, bo kiedyś z nim grałem i mieliśmy wielu wspólnych graczy.

Pracowałem spokojnie z 2 tyg, aby podpisać trójporozumienie z Elite i Psami, bo myslałem że każda ze stron ma uczciwe zamiary, jak się później okazało pacik 3 razy chciał kosę wbić na rzecz np. leszczów od liptonka.

Też musiałem podjąć decyzję i postawić się po stronie elite, pomimo że ich nie znałem, ale @Morfus był bardziej uczciwy i w ten sposób m.in wygraliśmy świat.

Po prostu po 178 mam już dość kos, więc uznałem że poruszę tutaj temat i dam się też wypowiedzieć Miśkom, żeby też mogli się oczyścić, może w przyszłości jak ktoś im coś zarzuci w tym temacie, to będa mogli wrócić do tego wątku.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
A ty nie dostałeś siłowej za niespełnienie wymagań selekcji? @Pan Owca @markopolo19 przypomnijcie mi
Wyleciał za brak murku na obstawie.
Choć tak naprawdę to został wyrzucony bym podbił swoje ego a markopolo miał darmy.
Piterek właśnie oddaje wsie wroga za free na 183. Wyśmiany na tamtym forum twierdził że tam już nie widzi sensu gry, więc biorą je bo im pozwala. Ciekawa zależność, że na froncie oddaje za free a tutaj widzę się nastawia na obronę gdzie już dawno wyleciał xD

Właśnie nie rozumiem Marka, powiedział: ,,mam zarąbista taktykę wywalamy najlepszych frontowcow wtedy jak przejdą do wroga nas nie pokonają,, nie rozumiałem, ale chyba zaczynam rozumieć. Jest to dosyć bezpieczne gdy taki khalias czy Piterek skillem robi całe bellum
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Wyleciał za brak murku na obstawie.
Choć tak naprawdę to został wyrzucony bym podbił swoje ego a markopolo miał darmy.
Piterek właśnie oddaje wsie wroga za free na 183. Wyśmiany na tamtym forum twierdził że tam już nie widzi sensu gry, więc biorą je bo im pozwala. Ciekawa zależność, że na froncie oddaje za free a tutaj widzę się nastawia na obronę gdzie już dawno wyleciał xD

Właśnie nie rozumiem Marka, powiedział: ,,mam zarąbista taktykę wywalamy najlepszych frontowcow wtedy jak przejdą do wroga nas nie pokonają,, nie rozumiałem, ale chyba zaczynam rozumieć. Jest to dosyć bezpieczne gdy taki khalias czy Piterek skillem robi całe bellum

Ha ha ha ale śmieszne
Ubaw po same pachy
 
Wynik reakcji
202
Zaraz zostanie przedstawiona ci odpowiedź kolego, szkoda że ''kolega'' farmazon nie wysłał ci swoich screenów z wypowiedzenia nam pona, czy ankiet w których wybierali w kogo chcą kose wbić ;) Panie @No i Po Co Te NerwY..? biznesmenie z FIRMĄ, jak ty to tam mówisz patrz uważnie na ten dział.

PS. @Zdrowa Pięta Achillesa jesteś nieślubnym synem Vejdera i wypowiadasz się, że ktoś jest frajerem? Odkąd pamiętam jedynym frajerem i prawilniakiem internetowym na plemionach to ty i sam Vejder.. tylko szkoda, że od półtora roku mnie nie odwiedziliście jak zapowiadaliście. A skoro już o frajerach mowa to może społeczność tej gry chce zobaczyć tutaj na forum twoje zeznania przeciwko koledze co? :)
Zdrowa pięta achillesa z dysfunkcją mózgu, kretyn.

Nie kłam, napisałem Ci, że szkoda mi na wache, jechać do parówy która schowa się w piwnicy...
Adresu boisz się podać a na forum kundelku szczekasz. Zresztą, żeby dostać wpierdol za grę to musiałbym być neandertalczykiem :)
Jakie zeznanie, wstawiaj screeny frajerze. Nic nie mam Sobie do zarzucenia, ale widzę, że chcesz tu już coś manipulować.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie kłam, napisałem Ci, że szkoda mi na wache, jechać do parówy która schowa się w piwnicy...
Adresu boisz się podać a na forum kundelku szczekasz. Zresztą, żeby dostać wpierdol za grę to musiałbym być neandertalczykiem :)
Jakie zeznanie, wstawiaj screeny frajerze. Nic nie mam Sobie do zarzucenia, ale widzę, że chcesz tu już coś manipulować.

Ale przecież jesteś
Baranie
 

piterek9864

Miecznik
Wynik reakcji
105
Wyleciał za brak murku na obstawie.
Choć tak naprawdę to został wyrzucony bym podbił swoje ego a markopolo miał darmy.
Piterek właśnie oddaje wsie wroga za free na 183. Wyśmiany na tamtym forum twierdził że tam już nie widzi sensu gry, więc biorą je bo im pozwala. Ciekawa zależność, że na froncie oddaje za free a tutaj widzę się nastawia na obronę gdzie już dawno wyleciał xD

Właśnie nie rozumiem Marka, powiedział: ,,mam zarąbista taktykę wywalamy najlepszych frontowcow wtedy jak przejdą do wroga nas nie pokonają,, nie rozumiałem, ale chyba zaczynam rozumieć. Jest to dosyć bezpieczne gdy taki khalias czy Piterek skillem robi całe bellum
Kolejny nie wie co się dzieje ale musi pieprzyć :D skończyłem grę na 183 więc po co mam tracić czas, na Twoją głowę za trudne do zrozumienia... Tutaj widzę takie parówy które za brak murku wywalają, mimo że w okolicy zero zagrożenia bo wszystkich miałem zeskanowanych xD o obstawy też nie prosiłem xD wasza logika jest posrana nie moja..xd
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
291
Nie kłam, napisałem Ci, że szkoda mi na wache, jechać do parówy która schowa się w piwnicy...
Adresu boisz się podać a na forum kundelku szczekasz. Zresztą, żeby dostać wpierdol za grę to musiałbym być neandertalczykiem :)
Jakie zeznanie, wstawiaj screeny frajerze. Nic nie mam Sobie do zarzucenia, ale widzę, że chcesz tu już coś manipulować.
Pewnie Pięta achillesa to porządna firma
A nie jakiś frajer co go oskarża
Typ ten co pisze to jest pokroju "kozak w necie,pizda w świecie".
JEBAC FRAJERA Achilles
 

Ruda tańczy

#FRONT69
Wynik reakcji
1.492

DeletedUser209423

Guest
Bo co? Bo nie zgadzam się z twoimi farmazonami jak większa połowa tego FO?
Już ci mówiłem, wyjdz z domu poruchaj a nie tu się spuszczasz.
Mózg też trzeba dotleniać, a ty cały czas na tych internetach.
Jakie ty musisz mieć nudne życie? Masz okulary i rude włosy?

Odpowiadam na każde pytanie po kolei

- Bo jajaczko
- Połowa heh. Z matematyki też jednak byłeś baranem. Poza tym mam koło nosa kto mnie popiera a kto nie. Nie robię tego dla like-ow czy zainteresowania a dla uczciwości. To nie jest wdzięczna praca.
- Mam bardzo ciekawe życie, odpisanie Ci to 20 sekund roboty
- Nie mam okularów. Nie mam również rudych włosów. Nadwagi też nie. Ani nie jestem wysportowany, niestety
 
Do góry