Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
201
Co do przydupasa Pacika czyli @Godyś x ShOw x Ananiel

W celu uporządkowania.
Najpierw chłop był podobno pierwszym wrogiem Pacika.
A po sekundzie się okazało, że grali w plemieniu razem. I mi klamstwa bezczelny zarzuca.

Jakby tego było mało, na ś172 o którym tak ochoczo wspomina @Godyś x ShOw x Ananiel, ten prawilny gracz wbił kosę w gracza @Vejder91 x vaco1994 a potem został rozebrany jak warzywo

https://pl.twstats.com/pl172/index.php?page=player&mode=conquers&id=699634680

A teraz wisienka na torcie. Pojawiły się również wobec niego publiczne zarzuty, że sprzedawał informacje do drugiego plemienia. W skrócie kretował. Czemu nigdy nie zaprzeczył.

Ty masz coś ze łbem czy Sobie sam te historyjki dopowiadasz by było to klikalne?
Jak już coś komuś zarzucasz to dobrze by było byś weryfikował info.

Tak się składa, że grałem w radzie na 172. I zrzucenie vejdera z tronu to była decyzja całej rady, też maczałem w tym palce.
Vejder zaczął łapać odklejki, robił wbrew reszcie to poleciał.
Dodatkowo godyś nie został rozebrany, tylko z tego co pamiętam rzucił kontem.

Jestem fanem ile godzin poświęcasz na te FO ale nie pisz bajek...
 
Wynik reakcji
335
Przypomnę, że Stefany miały potężnego wroga Tajemnice.
I apeluje, by nie umniejszać Tajemnicy tego, że w sekundzie pokonała rywala.
Mówiłem kiedyś, że @Paka X Barca to potężny wódz i wzór do naśladowania.
Idol, człowiek legenda, siadamy do każdego świata jak do niedzielnego obiadu i czekamy kogo pokona wielka Tajemnica.
Brawo

--

Co do przydupasa Pacika czyli @Godyś x ShOw x Ananiel

W celu uporządkowania.
Najpierw chłop był podobno pierwszym wrogiem Pacika.
A po sekundzie się okazało, że grali w plemieniu razem. I mi klamstwa bezczelny zarzuca.

Jakby tego było mało, na ś172 o którym tak ochoczo wspomina @Godyś x ShOw x Ananiel, ten prawilny gracz wbił kosę w gracza @Vejder91 x vaco1994 a potem został rozebrany jak warzywo

https://pl.twstats.com/pl172/index.php?page=player&mode=conquers&id=699634680

A teraz wisienka na torcie. Pojawiły się również wobec niego publiczne zarzuty, że sprzedawał informacje do drugiego plemienia. W skrócie kretował. Czemu nigdy nie zaprzeczył.


To jest nieprawdopodobne. Ilokrotnie piszę, że tylko krety, kosownicy i największe łachudry atakują mnie tu na forum, tyle razy zawsze się w sekundzie to potwierdza. Aż dziw bierze, że oni cały czas mają odwagę się sapać do mnie, wiedząc, że za chwilę znajdę odpowiednie info.
Niesamowite
Chłopie coś Ty teraz wymyślił to ja nie wiem Toż nawet Vejder Ci powie że ja z Pacikiem nic nigdy wspólnego nie miałem <lol> co do tego wynoszenia informacji to nie mam pojecia o co Ci chodzi bo od kilku światów grałem tylko w swoich tworach więc no kolejna bajka wyssana z Palca co do moich wiosek to po kosie Pacika dalismy chlopaka wolna rękę bo front nam się przesunal za darmo przejdźmy dalej wejdziesz w tw stats osób które mi zabraly wioski to gracze z którymi grałem po prostu po kosie oddałem więc no skłamałes 3 razy ^^już możesz się skasować z tego Fo więcej poklasku nie będzie
 

DeletedUser209423

Guest
Chłopie coś Ty teraz wymyślił to ja nie wiem Toż nawet Vejder Ci powie że ja z Pacikiem nic nigdy wspólnego nie miałem <lol> co do tego wynoszenia informacji to nie mam pojecia o co Ci chodzi bo od kilku światów grałem tylko w swoich tworach więc no kolejna bajka wyssana z Palca co do moich wiosek to po kosie Pacika dalismy chlopaka wolna rękę bo front nam się przesunal za darmo przejdźmy dalej wejdziesz w tw stats osób które mi zabraly wioski to gracze z którymi grałem po prostu po kosie oddałem więc no skłamałes 3 razy ^^już możesz się skasować z tego Fo więcej poklasku nie będzie

- Grałeś z Pacikiem w jednym plemieniu? Grałeś. Choć twierdziłeś, że ja kłamię.

- Byłeś jego naczelnym wrogiem? Może później tak chorągiewko, ale najpierw przydupasem.

- Wbiłeś kosę Vejderowi? Wbiłeś.

- Skończyłeś pojechany? Skończyłeś

- Byłeś oskarżany o kretowanie? Tak, nie zaprzeczałeś.

Przecież to wszystko jest na forum, człowieku....


--

Godyś olejmy go ciepłym moczem, on jak czytam te FO (niestety) zakrzyczy każdego.
Chłop nie ma co robić poza grą. Niech tam Sobie piszę co chce.

'sobie piszę'

To sobie pisz i przestań przynudzać
 
Wynik reakcji
335
- Grałeś z Pacikiem w jednym plemieniu? Grałeś. Choć twierdziłeś, że ja kłamię.

- Byłeś jego naczelnym wrogiem? Może później tak chorągiewko, ale najpierw przydupasem.

- Wbiłeś kosę Vejderowi? Wbiłeś.

- Skończyłeś pojechany? Skończyłeś

- Byłeś oskarżany o kretowanie? Tak, nie zaprzeczałeś.

Przecież to wszystko jest na forum, człowieku....


--



'sobie piszę'

To sobie pisz i przestań przynudzać
Kretynie skończony, napiszę Ci tumanie to ostatni raz może zrozumiesz jak nie to trudno bo faktycznie szkoda durniu na Ciebie czasu ^^ To nie ja grałem z Pacikiem tylko Pacik u mnie bo poprosił jak mu plemię padło było to dla mnie wygodne bo przyjęcie głodow wydłużyło mi front ze speed a ich lokalizacja byla idealna na pierwsza linie (przed 172 Pacika nie znałem ) więc no zaczela sie wojna ze speed Pacik uciekł i to moja cała znajomosc ^^
 

DeletedUser209423

Guest
Kretynie skończony, napiszę Ci tumanie to ostatni raz może zrozumiesz jak nie to trudno bo faktycznie szkoda durniu na Ciebie czasu ^^ To nie ja grałem z Pacikiem tylko Pacik u mnie bo poprosił jak mu plemię padło było to dla mnie wygodne bo przyjęcie głodow wydłużyło mi front ze speed a ich lokalizacja byla idealna na pierwsza linie (przed 172 Pacika nie znałem ) więc no zaczela sie wojna ze speed Pacik uciekł i to moja cała znajomosc ^^

Strasznie nerwy Ci puszczają krecie i kosowniku.

To teraz jeszcze lepszy cyrk
HA HA HA HA HA

Co chłop się ora. Przyszedł wyprostować info jakoby był kumplem z Pacikiem. To byli wrogowie.
Na potwierdzenie tego napisał, że.....to on sam zaprosił Pacika do siebie do plemienia!!!
W ramach ognistej wrogości.

Co za tuman, no już tak się gubi, że dramat i komedia w jednym.

To jak @Godyś x ShOw x Ananiel, jak wygląda Twoja wiarygodność na ten moment.

Kłamałeś co do gry razem (jeszcze go zaprosiłeś!!), kretowałeś, kosowałeś.
Piękne CV, w profil sobie wstaw.


I jeszcze kolejna wisienka na torcie, śmiałeś się tu z użytkowników tego forum i ich oskarżałeś, im ubliżałeś

wy karmicie tego trola

I co? I dupa w kwiaty
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Kretynie skończony, napiszę Ci tumanie to ostatni raz może zrozumiesz jak nie to trudno bo faktycznie szkoda durniu na Ciebie czasu ^^ To nie ja grałem z Pacikiem tylko Pacik u mnie bo poprosił jak mu plemię padło było to dla mnie wygodne bo przyjęcie głodow wydłużyło mi front ze speed a ich lokalizacja byla idealna na pierwsza linie (przed 172 Pacika nie znałem ) więc no zaczela sie wojna ze speed Pacik uciekł i to moja cała znajomosc ^^
NIe obrażaj black snowa.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Kretynie skończony, napiszę Ci tumanie to ostatni raz może zrozumiesz jak nie to trudno bo faktycznie szkoda durniu na Ciebie czasu ^^ To nie ja grałem z Pacikiem tylko Pacik u mnie bo poprosił jak mu plemię padło było to dla mnie wygodne bo przyjęcie głodow wydłużyło mi front ze speed a ich lokalizacja byla idealna na pierwsza linie (przed 172 Pacika nie znałem ) więc no zaczela sie wojna ze speed Pacik uciekł i to moja cała znajomosc ^^

Obrazaj dalej Blacka Snowa
 

DeletedUser209423

Guest
Nudzi mi się i tak <szampan> Więc sobie słucham kolejnego steku bzdur które wymyśli kiedyś serio myślałem że on prawdę piszę a Tu się okazuję że on wszystko na poczekaniu wymyśla :O

Na poczekaniu. Tak, masz rację.
Wymyśliłem sobie, że grałeś z Pacikiem i byłeś jego przydupasem. Choć chwilę później w ramach zamotania się sam to potwierdziłeś.

Już pomijam, że jesteś kretem i kosownikiem. Ale ok, wejdź kaznodziejo na ambonę i powiedz jak to nie rozmawia się z Black Snowem, bo on zawsze wszystko weryfikuje i pokazuje prawdę taką jaka jest.

tvpis727bef.jpg



--

@Zdrowa Pięta Achillesa maczałeś palce w kosie w Vejdera?
Dzięki za info, ale Ty groźny. Czuję już do Ciebie respekt.

Może i masz zdrową piętę, ale na pewno chory łeb
 
Wynik reakcji
201
Wolna niedziela to i piszesz głupoty, masz na to cały dzień, ja Sobie wyjde na dwór :)
Lubiłem cie za jechanie Jutra, ale jak zauważyłem co za głupoty piszesz by tylko szum zrobić to musiałem się na foncie odezwać - choć tego unikam.


Respekt? A o kim my tu rozmawiamy byś czuł respekt. Vejder już nie raz się przejechał na plemionach.
Łapie odklejki, ale chociaż jest śmiesznie :)

Blackuś najlepszą odpowiedzią dla Ciebie jest ignorowanie twojej osoby - tak zrobię.
 

DeletedUser209423

Guest
Wolna niedziela to i piszesz głupoty, masz na to cały dzień, ja Sobie wyjde na dwór :)
Lubiłem cie za jechanie Jutra, ale jak zauważyłem co za głupoty piszesz by tylko szum zrobić to musiałem się na foncie odezwać - choć tego unikam.


Respekt? A o kim my tu rozmawiamy byś czuł respekt. Vejder już nie raz się przejechał na plemionach.
Łapie odklejki, ale chociaż jest śmiesznie :)

Blackuś najlepszą odpowiedzią dla Ciebie jest ignorowanie twojej osoby - tak zrobię.

Ale nie interesuje mnie Twoje życie, przestań mi o nim opowiadać. Pytałem Cię co będziesz robił? Chcesz, to maluj kamienie. Koło nosa to mam.

A no właśnie, dochodzimy do sedna. Kolejny, który nie może się pogodzić z tym, że odpuściłem Jutrzakom. To nic, że 5 lat pracowałem i zniszczyłem ich nazwę. Tobie się teraz nie podoba, bo przestałem.
A ja mam to również koło nosa. Nie jestem Twoją maskotką, to ja decyduje co i jak robię.

A że należysz do grupy tych, którzy mają ograniczone trepy i nie rozumiesz, że to Bellum jest większym złem, to nie moja wina.
Jesteś zacietrzewiony i nie myślisz logicznie.

Ale wiesz co?
Za rok będziesz mi dziękował i pytał dlaczego już nie piszę o zakłamanych Bellumach.
Przecież już to przerabialiśmy
 
Wynik reakcji
59.447
Ale nie interesuje mnie Twoje życie, przestań mi o nim opowiadać. Pytałem Cię co będziesz robił? Chcesz, to maluj kamienie. Koło nosa to mam.

A no właśnie, dochodzimy do sedna. Kolejny, który nie może się pogodzić z tym, że odpuściłem Jutrzakom. To nic, że 5 lat pracowałem i zniszczyłem ich nazwę. Tobie się teraz nie podoba, bo przestałem.
A ja mam to również koło nosa. Nie jestem Twoją maskotką, to ja decyduje co i jak robię.

A że należysz do grupy tych, którzy mają ograniczone trepy i nie rozumiejąc, że to Bellum jest większym złem, to nie moja wina.
Jesteś zacietrzewiony i nie myślisz logicznie.

Ale wiesz co?
Za rok będziesz mi dziękował i pytał dlaczego już nie piszę o zakłamanych Bellumach.
Przecież już to przerabialiśmy
Zobacz gdzie gra.
 
Do góry