Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Ty jako ostatni powinieneś się odzywać jeśli chodzi o kasacje <rotfl> Owszem dostałam permbana na 182 także nie miałam wpływu ze skasowali mi konto, aktualnie gram u Blue, mieliśmy okazje przyjąć już akcje wroga dość duża i większość potencjału w nasze konto, broniłam, nie spłynęłam, także utkaj dziurę bo Ty piszący o czyjejś kasacji to hit hitów XDDD

Zabawne, że Ty piszesz do kogoś, że jako 'ostatni powinien się odzywać'

Ty akurat powinnaś w ogóle się nie odzywać. W żadnym temacie.
Ego większe niż rogi jeleniow w bieszczadach, kosowniczka, chorągiewa, kłamczuch.

Powiedz, nie jest Ci tak zwyczajnie wstyd?
Sapiesz się tu do kogoś non stop, a potem każdy albo się przejedzie po Tobie na FO, albo w samej grze.
Prosty przykład, fikałaś do @mefisto75 i co?
I zrobił Ci z konta karuzele.
To nawet nie tak, że Cię pojechał. On Cię totalnie ośmieszył.
Nawet wtedy nie miałaś krzty pokory i przyzwoitości by przyjść i napisać - 'przepraszam Cię, że tak dziamałam mordą, jesteś dużo lepszym graczem ode mnie'
 

DeletedUser209423

Guest
Po prostu BlackSnow próbuje udawać że coś wie, piszę jakieś marne prowokacje a wy karmicie tego trola, a on z radości że ma chwilę uwagi wali pewnie tam gdzieś w piwnicy Niemca po Hełmie ^^ Z tym obłudnikiem i obrzydliwym kłamcą BlackSnowem się nie dyskutuje tylko stracisz czas a on dalej będzie pisał te swoje Farmazony :)

Czekaj, bo ja mam zazwyczaj dobrą pamięć do loginów
Nie mylę się, że Ty byłeś przydupasem Pacika?
No tak, to chyba faktycznie sensu rozmowa nie ma.
Idź tam się pucować swojemu szefowi
 
Wynik reakcji
335
Czekaj, bo ja mam zazwyczaj dobrą pamięć do loginów
Nie mylę się, że Ty byłeś przydupasem Pacika?
No tak, to chyba faktycznie sensu rozmowa nie ma.
Idź tam się pucować swojemu szefowi
Ty chyba tępy jakiś jesteś xD Z Pacikiem to mam kosę od zawsze xD to Ty Pacikowi dupe lizałes na 178 później go wyzywales a później zaś lizałes
 

Bezbek

Miecznik
Wynik reakcji
110
Dałeś się sprowokować jak dziecko Analnie. Do tego zdublowałeś posty co pewnie skończy się liściem od Moda.
Czy mógłby ktoś przybliżyć okoliczności upadku Stefanów? Co tam się stanęło?
 

DeletedUser209423

Guest
Ty chyba tępy jakiś jesteś xD Z Pacikiem to mam kosę od zawsze xD to Ty Pacikowi dupe lizałes na 178 później go wyzywales a później zaś lizałes

Nigdy w życiu się z nim nie spotkałem, więc nie rozumiem o jakim lizaniu mówisz. Fetysze zachowaj dla siebie.
To nawet nieprzyzwoite, że wypisujesz tu takie perfidne rzeczy.

Wielokrotnie na świecie chyba (?) 145 byłeś jego przydupaskiem, na każdy rozkaz. Byłeś też naczelnym propagandzistą. Teraz masz kosę? Bo co? Bo kapnales się, że Pacik stał się symbolem przegrywa?
Teraz się odcinasz?

Zbyt późno. Jesteś, byłeś i będziesz człowiekiem Pacika
 
Wynik reakcji
335
Nigdy w życiu się z nim nie spotkałem, więc nie rozumiem o jakim lizaniu mówisz. Fetysze zachowaj dla siebie.
To nawet nieprzyzwoite, że wypisujesz tu takie perfidne rzeczy.

Wielokrotnie na świecie chyba (?) 145 byłeś jego przydupaskiem, na każdy rozkaz. Byłeś też naczelnym propagandzistą. Teraz masz kosę? Bo co? Bo kapnales się, że Pacik stał się symbolem przegrywa?
Teraz się odcinasz?

Zbyt późno. Jesteś, byłeś i będziesz człowiekiem Pacika
Przecież w życiu z nim nie grałem jedynie na 172 swiecie przyszedl do nas z głodami bo wybłagał miejsce bo się głody mu sypały a pozniej mnie skosował (w dniu akcji speed zresztą przeskoczyl do nich ) więc nie wiem człowieku o czym mówisz.<lol>I tak wiem miałem Ci nie odpowiadać ale no dałeś mi szansę żeby wypomnieć Kosę Pacika<lol>
 

DeletedUser209423

Guest
Przecież w życiu z nim nie grałem jedynie na 172 swiecie przyszedl do nas z głodami bo wybłagał miejsce bo się głody mu sypały a pozniej mnie skosował (w dniu akcji speed zresztą przeskoczyl do nich ) więc nie wiem człowieku o czym mówisz.<lol>I tak wiem miałem Ci nie odpowiadać ale no dałeś mi szansę żeby wypomnieć Kosę Pacika<lol>

Oczywiście, że gdzieś z nim grałeś. I go tu lansowałeś.
Kłamiesz zawodowo czy hobbystycznie?

Przed chwilą byłeś jego wrogiem, już się okazało, że jednak razem graliście w plemieniu. Cóż za niespodzianka.
Co następne?

To jest zawsze piękny moment, gdy ja kogoś weryfikuje i słyszę - klamco, farmazoniarzu, bajkopisarzu.
Potem chwilę gadamy i słowo w słowo się sprawdza.
Tak było z kretowaniem Sylwana, wodzowaniem Rudej, kosowaniem i kretowaniem Zakalisa, a teraz Ty, wróg Pacika heh
W ramach wrogości siedzieli w jednym plemieniu.
 

DeletedUser209423

Guest
Największy pośmiewisko polskich plemion Stefany 2023 xd

Przypomnę, że Stefany miały potężnego wroga Tajemnice.
I apeluje, by nie umniejszać Tajemnicy tego, że w sekundzie pokonała rywala.
Mówiłem kiedyś, że @Paka X Barca to potężny wódz i wzór do naśladowania.
Idol, człowiek legenda, siadamy do każdego świata jak do niedzielnego obiadu i czekamy kogo pokona wielka Tajemnica.
Brawo

--

Co do przydupasa Pacika czyli @Godyś x ShOw x Ananiel

W celu uporządkowania.
Najpierw chłop był podobno pierwszym wrogiem Pacika.
A po sekundzie się okazało, że grali w plemieniu razem. I mi klamstwa bezczelny zarzuca.

Jakby tego było mało, na ś172 o którym tak ochoczo wspomina @Godyś x ShOw x Ananiel, ten prawilny gracz wbił kosę w gracza @Vejder91 x vaco1994 a potem został rozebrany jak warzywo

https://pl.twstats.com/pl172/index.php?page=player&mode=conquers&id=699634680

A teraz wisienka na torcie. Pojawiły się również wobec niego publiczne zarzuty, że sprzedawał informacje do drugiego plemienia. W skrócie kretował. Czemu nigdy nie zaprzeczył.


To jest nieprawdopodobne. Ilokrotnie piszę, że tylko krety, kosownicy i największe łachudry atakują mnie tu na forum, tyle razy zawsze się w sekundzie to potwierdza. Aż dziw bierze, że oni cały czas mają odwagę się sapać do mnie, wiedząc, że za chwilę znajdę odpowiednie info.
Niesamowite
 
Do góry