Dzień Dobry Misiaki

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Xd
Mówi to gość co do nas pisał o sojusz i opierdalal obóz a później do nich i nas opierdalal.Do każdego chyba pisałeś i to samo robiłeś nikt normalny nie chce grać z Wami taka jest prawda.
No tak tak do niedzieli endgame
Posłuchaj przykry pajacu ( nie wiem który to z braci pierdolec).
Masz swój świat, więc ciężko się z tobą dyskutuje, ale nie sądziłem że aż tak mocno zrytą psyche można mieć xd najpierw płacz po 1 akcji, teraz wielkie zwycięstwo po jednej akcji.... przecież gdyby nie obóz to ta twoja zbieranina gówna już by miała kliknięta kasację i nie mów że nie, bo było widać na forum i pw xd przecież to Ty pisałeś do Krystiana z propozycją sojuszu i kosy w obóz, mamy screeny z what'sa xd
Ludzie się śmieją z blacka, ale on przynajmniej nie jest głupi i potrafi się przyznać do błędu, a u Ciebie ciężko z myśleniem:)

Powodzenia pajacyku, bo widzę że tam co chwilę mieszane nastroje w Twojej ekipie xd na zmianę widać tylko kasacja-masturbacja-kasacja xd Musisz ładnie wypolerować berło radzie obozu, bo na ich miejscu po wczoraj to bym Wam nawet 20 miejsc nie dał przy fuzji, a co dopiero 50 xd

Szczekaj dalej:)
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Koalicję?xd
Nieźle masz odklejone xd
Kosę w chaos?Przecież to dablet srablet zrobił tam rozłam.
Kosa w PW? Co by mi dała czy tam nam?Pierdolisz jak potłuczony .
Idź dalej robić rekrutację z mapy bo graczy wam zaraz brakować będzie xd


Po za tym obóz od początku wiedział co będę Wam mówić idioto xd
Gdybyś był na tyle bystry to w trakcie nagrań jakie wysłaliście słychać że dostaje wiadomości na priv(dotyczyły tego że Krecik wszedł i dyplomacja mam pokrecić ) i tak zrobiłem .
Dla mnie jestes nikim tak jak Twój nick sugeruje :)
Ten o rekrutacji z mapy gada xd pierdolony downie jednego dnia wziąłeś 5 kretów, chwilę po starcie rekrutowałes wszystko co nie miało plemienia xd
Idź tam dalej płacz, że info forum wynoszą źli Ludzie xda.
A co do pożeraczy, to kto tam był od Ciebie u nich? Jakaś Ania, diabełek, co? Ktoś z rady też, bo podobno później łatwo wam z nimi pójdzie, jak już zjecie nas i Chaos xd.
A właśnie, gdzie ten pizdryk przed mutacją co gadał że po 1 akcji ludzie od nas zaczną uciekać do Was? XD Według planów dziś i Jutro mieliście nas już doszczętnie dobić:p
 

Jay x piniol

Pikinier
Wynik reakcji
17
Prawdziwe statystyki nie kłamią.

Vejderku, to że dużo krzyczysz o proporcji podbitych/straconych wiosek z widoku wojny, to tylko dlatego, że "umiejętnie zarządzasz" plemieniem xD
Gracz będzie tracił wioskę? Wywalmy go, bo po co będzie nam staty psuł.

Jak dobrze, że są jeszcze twstats i tam już nie masz jak manipulować prawdą. Mam nadzieję, że reszta "twoich" graczy wchodzi na forum tutaj, to może zda sobie sprawę z tego, jakim zakłamanym życiowo człowiekiem jesteś i podejmą słuszną decyzję.

Także elo i z fartem byczku xD
 

DeletedUser209423

Guest
Nie w tej lidze śmiga. Rudą znają i prezentuje jakiś poziom w grze, Vejder to typowy kundel

Jeśli dla Ciebie Ruda prezentuje jakiś poziom, to znak, że jesteś zwyczajnym pajacem bez grama mózgu.
A jesteś nim na pewno, bo pamiętam Cię tam z któregoś świata jak wypłakiwałeś się na forum dostając bułę na łeb.

Zresztą, jak ktoś bierze do plemienia @Double Trouble, to czego się spodziewać.

Nie mam już teraz czasu, ale sprawdzę Twoją historię w tej grze, dobiorę Ci się do tyłka nieudaczniku.
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Jeśli dla Ciebie Ruda prezentuje jakiś poziom, to znak, że jesteś zwyczajnym pajacem bez grama mózgu.
A jesteś nim na pewno, bo pamiętam Cię tam z któregoś świata jak wypłakiwałeś się na forum dostając bułę na łeb.

Zresztą, jak ktoś bierze do plemienia @Double Trouble, to czego się spodziewać.

Nie mam już teraz czasu, ale sprawdzę Twoją historię w tej grze, dobiorę Ci się do tyłka nieudaczniku.

Tak tak Black, masz rację
 
Do góry